18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Kamiński cwelony w więzieniu

Dupczyk • 2024-01-11, 22:41
Chłopcy już się zabawiają z Mariuszem


Bul_od_bytu

2024-01-12, 08:57
Karaczanx napisał/a:

debilu...Kalisz i Sobotka byli prawomocnie skazani i dlatego prezydent mógł ich ułaskawić... tu k***y PiSowskie zostały ułaskawione przed zapadnięciem prawomocnego wyroku...na szczęście teraz to się stało



Kolejny oświecony, który chyba nie wie co to znaczy "prawomocny wyrok". W jednym i drugim przypadku byli skazani przez sądy i w obu przypadkach prezydent miał prawo ich ułaskawić (nie oceniając moralnie tej decyzji).

Mniej TV bo widać, że wapno w mózgu się lasuje niektórym.

KiedysByloInaczej

2024-01-12, 08:59
Za wszystkie krzywdy wyrządzone zwykłemu obywatelowi oraz za Ś.P Andrzeja Leppera i można by tak,bez końca,powinni wisieć,jak reszta Bandy z Magdalenki !!!

Tomassini

2024-01-12, 09:03
Takie nowe i ciasne kakaowe oczko to nie lada gratka dla kompanów z celi.

ussesus

2024-01-12, 09:05
Jeżeli mamy być sprawiedliwi, to wielu innych musiałoby siedzieć. Nie tylko z pisu. Musieliby osobne więzienia polityczne budować żeby ich wszystkich pomieścić.
Ale oczywiście gawiedź się cieszy bo na pokaz wsadzili kogoś jakiś pisowców.

Kosa92

2024-01-12, 09:09
Hehe, papier wszystko przyjmie, działeczka działeczką, takimi to mężowi Hanko Gronkowiec-Walec mogliby co najwyżej ogródek zagospodarować, ten się nachapał! Ludzie to tępe dzidy. Dlaczego nie spytają co otkryłł jako funkcjonariusz CBA? W 2021 nie mieli problemu brudnego pOSŁA pisiory wyje__ć jak, także nie wiem z czego ten samozachwyt pompowanej rury. Dlaczego CBA likwidują? ABW, BOR, Policję może dla wyrównania szans też położymy?

Pedator

2024-01-12, 09:32
Co to za gówno? Admin skasuj to.

Arashi91

2024-01-12, 09:51
Marcmich napisał/a:

Takie mamy Państwo po rządach Pisowców. Prezydent ułaskawia osoby niewinne i twierdzi, że robi to zgodnie z konstytucją - NO JA pie**olE. Pisowcy sami sobie bata ukręcili i stworzyli z prawa taką k***ę, którą można interpretować pod siebie. j***ć przestępców skazanych prawomocnym wyrokiem, siedzą za przestępstwa których się dopuścili. Rządzili przez 8 lat i rozk***ili ten system czego mamy teraz efekty, suweren wybrał i Pisowcom nic do tego,!!!!



To nie PiSowcy. Zawsze w Polsce tak było. Po prostu wcześniej wszystkie media grały do jednej bramki z rządem, który akurat rządził. PiS wyłamał się z systemu (chociaż dalej jest rakiem) i dlatego nagle media zwróciły uwagę na patologie. Jednak nie zmienia to faktu, że żyjemy w państwie z gówna i kartonu - od 1945 roku.

Vindizel

2024-01-12, 09:57
lokal.szczecin napisał/a:

ciezko mi nie napisac czegos



to nie pisz, nie musisz się na wszystkim znać i wszystkiego rozumieć, a ewidentnie masz problem z rozumieniem. I powtórzę to co zawsze przy takich okazjach mówię: politycy wszystkich opcji to k***y.

moja stara

2024-01-12, 10:11
lokal.szczecin napisał/a:

ciezko mi nie napisac czegos poza tym ze dzieje sie teraz wielka niesprawiedliwosc a wszyscy co krzyczeli deokracja i konstytucja jakos sa podejzanie cicho, obluda tych ludzi jest poprostu nie do opisania



Powiedz to rodzinom których mezowie i zony siedzialy na wydobywczym po 10 miesiecy

aligator

2024-01-12, 10:12
Te 2 osoby to kropla w morzu całego tego syfu … tam powinni wsadzić większość tych zdrajców narodu … i nie chodzi mi tylko o PiS

darnext123

2024-01-12, 10:13
Ja tylko dodam że przez takich ludzi oglądamy filmiki w sekcji hard. W kolumbii jest taka patologia nie przez kartel tylko skorumpowanych polityków. Gdyby nie politycy to wojsko i DEA już kilkadziesiąt lat temu zrobili by czystki a tak całym kontynentem praktycznie rządzą kartele. Jak jakiś polityk chce coś naprawdę zmienić to albo idzie do wiezienia albo umiera. Dlatego tak długo jak politycy prokuratorzy itp będzie grozić parę lat więzienia za szkody których nie da się opisać to nic się nie zmieni. Wiem że to inny mocniejszy temat ale działają na szkodę państwa jedni i drudzy. Dlatego uważam że zamiast zamykać ich w więzieniach na 5 lat za ,,zdobycie'' 100mln jak pewien polityk to powinno się ich oddawać pewnym ludziom którzy zrobią live. Jeśli za korupcję będzie groziła im wiwisekcja czy oskurowanie to się poważnie politycy będą kontrolować niezależnie od tego z jakiej są partii i tak powinno być na całym świecie.

Piotr641

2024-01-12, 10:19
Blad w opisie- nie "cwe*ony" tylko j***ny.

slaveyy

2024-01-12, 10:41
Marcmich napisał/a:

Takie mamy Państwo po rządach Pisowców. Prezydent ułaskawia osoby niewinne i twierdzi, że robi to zgodnie z konstytucją - NO JA pie**olE. Pisowcy sami sobie bata ukręcili i stworzyli z prawa taką k***ę, którą można interpretować pod siebie. j***ć przestępców skazanych prawomocnym wyrokiem, siedzą za przestępstwa których się dopuścili. Rządzili przez 8 lat i rozk***ili ten system czego mamy teraz efekty, suweren wybrał i Pisowcom nic do tego,!!!!



Najpierw dowiedz się co to jest ułaskawienie, zamiast pie**olic to co Ci w TVN wkładają mądre głowy. Ułaskawienie nie jest zwolnieniem od winy ani kary. Ułaskawienie w tym przypadku jaki zastosował Duda to zwolnienie od odpowiedzialności za czyn, tzn, że nie może od podlegać karnoprawnej ocenie. Ciężko to pojąć?

Exclip

2024-01-12, 11:07
willoo napisał/a:

ale co ty pie**olisz? Jaka niesprawiedliwość? Że skazano dwóch przestępców i zgodnie z wyrokiem idą prawomocnie pierdzieć w pasiak za swoje przestępstwa? Przekroczyli uprawnienia, podrabiali podpisy, przebierali drabów za funkcjonariuszy CBA no k***a jaka niesprawiedliwość pytam jeszcze raz?



Wlacz coś poza tvn i wyborcza to się dowiesz, o co chodzi. Kilka sądów mówi że nie można czegoś zrobić, to Szymon h*jownia wybiera sobie taki ktorypowie inaczej, i sędziego związanego z po, taki to wyrok prawomocny.

mun66 napisał/a:

Może pogadamy o losie ludzi i rodzin, którym ci kolesie zniszczyli życie? Może o tym, że podsłuchiwali szefa sztabu opozycji w wyborach prezydenckich co miało wpływ na wybory? To najgorsze co może zrobić ktoś na tak odpowiedzialnym stanowisku.
"Jeśli już dajemy przyzwolenie na olewanie decyzji demokratycznie wybranych władz (ułaskawienie tych dwóch przez Dudę) to idziemy w kierunku anarchii.
Na tym właśnie opiera się PIS. kłamstwa i manipulacje. prezydent mógł ich dzisiaj ułaskawić i wyszliby na wolnosć po 15 minutach. im zależy jednak na cyrku i tworzeniu bohaterów, więc Duda wysłął wniosek do sądu, co jest zupełnie inną procedurą i może zająć miesiące.



Idź nocna zmianę obejrzyj o ile wiesz o co w tym chodzi.

matt_crew

2024-01-12, 11:42
jebac wasz kraj i wasszych polityków