18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Kamiński cwelony w więzieniu

Dupczyk • 2024-01-11, 22:41
Chłopcy już się zabawiają z Mariuszem


mariusz3pl

2024-01-17, 14:05
Ci ,koledzy'' opowiadają Ci jakieś bajki jak są naj***ni albo to idioci z wybujałą wyobraźnią. Najgorsze że łykasz to co słyszysz. Co do Kaczyńskiego i wyborów to jednak zbyt inteligentny facet by nie wiedzieć że afera w ministerstwie obciąży całą koalicję i Kaczyński odda władze, To według mnie oczywiste.

runforestrun

2024-01-17, 23:13
darek1234 napisał/a:

To co podałem to bzdura, ale jako jedyny zauważyłeś Przepis jest znacznie uboższy, inny dla polemiki Pozdrówka






darek1234

2024-01-18, 09:52
mariusz3pl napisał/a:

Ci ,koledzy'' opowiadają Ci jakieś bajki jak są naj***ni albo to idioci z wybujałą wyobraźnią. Najgorsze że łykasz to co słyszysz. Co do Kaczyńskiego i wyborów to jednak zbyt inteligentny facet by nie wiedzieć że afera w ministerstwie obciąży całą koalicję i Kaczyński odda władze, To według mnie oczywiste.



Napisałem "kolega" w cudzysłowie, był moim kolegą zanim dowiedziałem się co odstawia, a doskonale wiem co robił z różnych źródeł i nie są to bajki ani wybujała wyobraźnia. Afera w ministerstwie aferą i to wpłynęło na koalicję, ale kasa była prawdziwą przyczyną

Bul_od_bytu

2024-01-18, 17:07
eliveruss napisał/a:

Ale przecież wszystko jest zgodnie z decyzjami demokratycznymi i praworządnością. Państwo wybrało w poprzednich wyborach PiS jako partię rządzącą, partia rządząca wyznaczyła niekompetentnego prezydenta, a niekompetentny prezydent postanowił ułaskawić dwie niewinne osoby (jeszcze do tego mylił to z uniewinnienem, wchodząc w kompetencje sądu), gdyż ich wyroki nie były wtedy prawomocne. Dopiero po ułaskawieniu, wyroki się uprawomocniły.



Akurat prezydent jako jedyna władza (poza samorządowymi) jest wybierany w wyborach bezpośrednich dających mu największy mandat społeczny. W przypadku wyborów parlamentarnych głosujesz na partie i ich listy bo o tym kto będzie ministrem resortu dowiesz się dopiero długo po zakończeniu wyborów. O tym kto zostanie prezydentem decydujesz bezpośrednio. W świetle demokratycznych decyzji i ich ważności to akurat prezydent ma tu większy autorytet niż premier czy jakikolwiek minister lub poseł.
Szkoda, że dla wielu ludzi "demokratycznie" to znaczy po mojemu, a niekoniecznie to co powinno.

Twoje porównanie brzmi trochę jakbym słuchał poranka z RMF albo Radiem Zet i wywiadu z demokratyczną opozycją, która została rządem.
Uprawomocnienie wyroku to nowe hasło do powtarzania czy tylko ktoś z KO znalazł brakującą kartkę z konstytucji, na której doprecyzowano na jakim etapie postępowania prezydent może ułaskawić.
Brakuje tylko cytatów z Wałęsy co to ułaskawił Słowika za 250 tysięcy dolarów 8-)

darek1234

2024-01-20, 19:10
Bul_od_bytu napisał/a:

Uprawomocnienie wyroku to nowe hasło do powtarzania czy tylko ktoś z KO znalazł brakującą kartkę z konstytucji, na której doprecyzowano na jakim etapie postępowania prezydent może ułaskawić.



Ty dalej swoje więc jeszcze raz: w jaki sposób można uniewinnić niewinnego?

Bmwf10520

2024-01-21, 11:32
darek1234 napisał/a:

Ty dalej swoje więc jeszcze raz: w jaki sposób można uniewinnić niewinnego?





darek1234 napisał/a:

Ty dalej swoje więc jeszcze raz: w jaki sposób można uniewinnić niewinnego?



a kogo sie uniewinnia? winnego? kretynie czy winnego.

darek1234

2024-01-21, 21:19
Bmwf10520 napisał/a:

a kogo sie uniewinnia? winnego? kretynie czy winnego



Hm, sądząc po twojej wypowiedzi to sam nie wiem kto jest kretynem...