18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Goli

slooikk • 2013-02-06, 16:25
był już jeden filmik ukazujący nieprzeciętne umiejętności Pana Mariusza, macie Sadole drugi :pijaki:


rawek

2013-02-06, 22:46
Marny grajek na marnej gitarce.

PowerIsBack

2013-02-06, 23:33
Jak był młodszy to musiał ostro fapować ...

Gerwazy Waligóra

2013-02-07, 01:13
Zajefajna żółta kamizela w szybie, też taką chcę mieć!!!

Blade ziele

2013-02-07, 09:32
Szkoda prądu na was pesudoznawcy muzyki. ch*ja wiecie o samym istrumencie to raz a dwa, że twierdzicie jak to niby koleś nie nauczył się paru kawałków czy też jednego nie gra po 8h. ch*ja prawda! Bywałem w Katowicach często i jakoś zawsze mnie gość zaskakiwał czymś nowym. Ma co prawda ulubioną technikę którą wykorzystuje ale robi to różnie.

Do pseudomuzyków - Wypie**alać cwe*e sami umieciejedynie walić konia w rytm "Call me maybe" :wali: i jak zawsze nie macie o niczym pojęcia przyjebańce :homer:

Hempsmoker

2013-02-07, 12:16
Podobne brzmienie do "Cocotier" polecam album Cafe sanacja też kolesie z Polski. : )

Alexi

2013-02-07, 12:27
Koleś może i gra dobrze, ale nie róbcie z niego mistrza świata wszelkich instrumentów szarpanych. Nauczył się tremolo a wy już k***a ustawiacie się w kolejce żeby mu pałę robić. W dodatku nazywa się Goli, co to k***a za nazwisko

Myślicie że Mariusz Goli jest najlepszy na świecie? zobaczcie kto to Yngwie Malmsteen, Jason Becker, Alexi Laiho, Chuck Shuldiner no i Jimmi Hendrix. A jeśli nie lubicie przesteru - Al Di Meola

DarkFalcoN

2013-02-07, 12:42
Jakby zrobił palcówke lasce to by nie przeżyła.

mjr

2013-02-07, 12:46
bziktheblue napisał/a:

No i ch*j. A Ty co potrafisz ? siedzieć i nak***iać 8 godzin na klawiaturze ?


:idzwch*j: albo naucz się stawiać znaki przestankowe tak, jak Rada Języka Polskiego przykazała.

rj5

2013-02-07, 18:36
nagrane na ulicy? telefonem? i dziwiek w tak dobrej jakosci? no nie wiem

he...........01

2013-02-07, 19:40
Wspaniale technicznie gra, aż miło wpada w ucho. Jak dal mnie gigant !

Hempsmoker

2013-02-07, 22:51
Alexi napisał/a:

Koleś może i gra dobrze, ale nie róbcie z niego mistrza świata wszelkich instrumentów szarpanych. Nauczył się tremolo a wy już k***a ustawiacie się w kolejce żeby mu pałę robić. W dodatku nazywa się Goli, co to k***a za nazwisko

Myślicie że Mariusz Goli jest najlepszy na świecie? zobaczcie kto to Yngwie Malmsteen, Jason Becker, Alexi Laiho, Chuck Shuldiner no i Jimmi Hendrix. A jeśli nie lubicie przesteru - Al Di Meola


Dodaj Andy Mckee, Doyle Dykes, Eric Johnson, Igor Presnyakov... Jest ich naprawdę wielu co nie zmienia faktu, że koleś jest dobry ; )