18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Goli "Improwizacja"

Debal • 2014-02-13, 17:44
Pan Mariusz to znany katowicki grajek uliczny, wirtuoz gitary. Miło posłuchać tego co potrafi robić z tym instrumentem.


Deekk

2014-02-14, 11:06
Po prostu MISTRZ!!!!!!

snik0

2014-02-14, 11:09
BędęRzygał napisał/a:


A co on robi jak nie pracuje? Grajek to też zawód, tylko swoją twórczość sprzedaje nie poprzez wytwórnie płytowe, a na ulicy. Nie chcesz kupić - nie słuchaj i nie płać


jak k***iasz zacznie placic podatki i zusy to wtedy mozna powiedziec ze ma zawod, teraz to zwykly oszust i zlodziej

Lopez

2014-02-14, 12:27
snik0 napisał/a:


jak k***iasz zacznie placic podatki i zusy to wtedy mozna powiedziec ze ma zawod, teraz to zwykly oszust i zlodziej



Co za j***na ignorancja, ja pie**ole. Ty zapwne płacisz podatek od tv, radia, nie ściągasz muzyki i filmów z internetu. Skąd wiesz że nie ma wykupionej licencji na uliczne grajkowanie. k***a co trzeba być za pojebem żeby w tym kraju nazywać kogoś takiego oszustem i złodziejem. Człowieka który chodzi po ulicy i nie okrada staruszek i studenciaków bo mu brakuje na wódę. Idź na ul. Wiejską w Warszawie, tam spotkasz takich ludzi, oszustów.

Edit:
Acha, i zapoznaj się z pojęciem - PRACA, bo k***a to co on robi też nazywamy PRACĄ. Nie mówimy tu o ZAWODZIE tylko o PRACY, za którą ktoś mu według uznania daje wynagrodzenie. To że skarbówka chce patrzeć ludziom na ręce, węszyć gdzie rozpie**alają pieniądze i je kontrolować, nie znaczy że mozna kogoś nazywać złodziejem. Bo żyjemy w biurokracji gdzie nawet za udzielanie korepetycji powinno się płacić podatki. Masz czysto burackie myślenie - starać się żeby inni mieli mniej, zamiast samemu starać sie mieć więcej.

donald_schetyna

2014-02-14, 12:37
@snik0 to typowy przykład zawistnego komucha. Koleś nikogo nie okrada, co więcej, ciężko i dobrze pracuje. Kto chce, ten mu daje pieniądze, kto nie chce, olewa. I tak powinno być.

norbi5544

2014-02-14, 13:58
"A co on robi jak nie pracuje? Grajek to też zawód, tylko swoją twórczość sprzedaje nie poprzez wytwórnie płytowe, a na ulicy. Nie chcesz kupić - nie słuchaj i nie płać "

A ja bede słuchał i nie ni ch*ja nie zapłace ! :]

Tommy68

2014-02-14, 15:52
orzeszek81 napisał/a:

Braku talentu zarzucić mu nie można. Tylko jak dla mnie to to zwykły nie rób z gitarą! Do roboty nie pójdzie łatwiej przecież rękę wyciągnąć...



Osz Ty wyrocznio, skąd wiesz co ten koleś robi codziennie? Może normalnie zapie**ala do roboty jak inny człowiek, studiuje. Ale najlepiej zawsze zj***ć osobe która poprzez swój talent potrafi trochę sobie dorobić. Jak zwykle łatwiej pie**olić niż robić.

De...........37

2014-02-14, 17:45
Jak nie płaci podatków to okrada. I nie "nikogo" tylko wszystkich. W tym mnie.
Może i ma zgodę na grajkowanie i płaci od tego oczywiście podatek. Ale jakos k***a nie sądzę. Od Rumuna w tramwaju z akordeonem różni się tym, że nie jeździ w tramwaju i nie gra na akordeonie.

Lopez

2014-02-14, 19:11
Dexterkrak napisał/a:

Jak nie płaci podatków to okrada. I nie "nikogo" tylko wszystkich. W tym mnie.
Może i ma zgodę na grajkowanie i płaci od tego oczywiście podatek. Ale jakos k***a nie sądzę. Od Rumuna w tramwaju z akordeonem różni się tym, że nie jeździ w tramwaju i nie gra na akordeonie.



Cóż za hipokryzja i święty odbyt. :homer:

De...........37

2014-02-14, 20:00
Dzie tu jest hipokryzja?

MrTijomono

2014-02-16, 22:15
Ludzie i tak wolą popatrzeć i zeta rzucić kolesiowi przebranemu za posąg, który co jakieś 15 min ruszy ręką bo się zmęczy :krejzi: