18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Goli "Improwizacja"

Debal • 2014-02-13, 17:44
Pan Mariusz to znany katowicki grajek uliczny, wirtuoz gitary. Miło posłuchać tego co potrafi robić z tym instrumentem.


wasza_mama

2014-02-13, 21:14
Mam to szczęście, że mogę słuchać Pana Mariusza na żywo :D Niesamowity jest!

kamuha

2014-02-13, 21:17
Dexterkrak napisał/a:

Takich grajków i zespołów są tysiące. W USA też. Nie robią kariery bo ludzi gówno obchodzi ich muzyka a nie żaden k***a spisek. W dodatku powiedzmy szczerze, może i technicznie cos prezentują, taki "średnio-wysoki" poziom ale nic oprócz tego- nie jest to ani pomysłowe ani nowatorskie czy odkrywcze.

Ludzie chcieli by czegoś takiego słuchać to karierę by zrobili. Garstka fanów "bo znajomy..." to za mało.



co? a co to k***a jest proces usprawniania linii produkcyjnej nowego Iphona że ma być nowatorskie i odkrywcze?

Może nie skończyłem szkoły muzycznej i nie znam się tak jak niektórzy eksperci na sadisticu, ale wg mnie ten koleś ma wielki talent i zalogowałem się specjalnie żeby dać piwko za jego grę.

Zyl33k

2014-02-13, 21:21
Wolę takiego grajka, niż miliony grających ciągle czerwony jak cegła.

brylant1412

2014-02-13, 21:58
gościu ma opanowany swój styl i pitoli tak 24godz

bloodwar

2014-02-13, 22:18
Talent miał coś do rzeczy 50 lat temu gdy dobrego grajka od wspaniałego oddzielało morze milionów sprzedanych płyt więcej (typu: Hendrix i Clapton vs każdy inny gitarzysta solowy, Led Zeppelin i Pink Floyd vs każdy inny zespół rockowy etc). A i tu było wielkie pole do popisu do interpretacji bo na przykład The Beatles to był zlepek przeciętnych instrumentalistów i tragicznego wokalisty którym piosenki pisali ghost-writerzy a mieli miliony płyt sprzedanych więcej niż ambitniejsze zespoły które miały 4 oktawowe głosy, genialnych instrumentalistów i świetne teksty bo byli dobrze wypromowani, scena bluesowa i jazzowa również miała lepszych gitarzystów jeżeli chodzi o ten nieuchwytny "feel" ale nie mogli się przebić bo nie mieli hitu radiowego a mało kto na imprezach chciał słuchać "murzyńskich smutów z 10 minutowymi solówkami". Scena metalowa praktycznie nie istnieje w kulturze popularnej (nie licząc "spopowanych" Metallik, Limp Bizkit czy Within Temptation) a tylko tam (teoretycznie) może teraz pokazać się i zaistnieć genialny gitarzysta. A znowu bycie nawet w wielkiej czołówce (Satriani, Vai, Malmsteen, Eric Johnson) wirtuozów gitary to żadna nobilitacja, bo nawet ich najlepsze płyty nie sprzedają się choćby w części tak dobrze jak jakaś najgorsza pop-ch*jnia w stylu Gagi czy Katy Perry a ich muzyka jest trudna do przyswojenia nawet dla fanów rocka, bluesa i metalu (w zasadzie nie ma co się oszukiwać - styl maestro jest nie do słuchania na dłuższą metę nawet dla wielkich fanów gitary)

Corey_09

2014-02-13, 22:21
Na piwo zarobił :D

Herezzzy

2014-02-13, 22:54
Ja go widzywalam w lipcu i sierpnu w Jeleniej Górze. Siedzial u mnie pod robotą.

Górniczek

2014-02-13, 23:43
brudne ścierwo i tyle ;)

Mortim

2014-02-13, 23:52
Owszem, w Jeleniej też bywał. Koleś jest niesamowity! :)

Lopez

2014-02-13, 23:56
orzeszek81 napisał/a:

Braku talentu zarzucić mu nie można. Tylko jak dla mnie to to zwykły nie rób z gitarą! Do roboty nie pójdzie łatwiej przecież rękę wyciągnąć...



Masz myślenie jak u j***nego chama. Koleś przynajmniej lubi to co robi i jest w tym zajebiście dobry, dawno nie spotkałem tak dobrze grającej osoby na gitarze, pewnie nawet kilka lat. Jak widać nawet ma z tego kasę, bo stać go na piec do gitary, a gitara z takim brzmieniem - na którym jest wykonany tak wymagający utwór też zapewne nie jest tania. To, że wygląda jak brudas to tylko zwykły styl, zagraniczni artyści, znani na kilku kontynentach, mający miliony na koncie wyglądają bardzo podobnie do niego. Ty od razu porównujesz go do żebraka, a koles po prostu zarabia, tyle że nie sprzedaje swojej muzyki na większą skale, kto nie chce, ten nie płaci. Nie wiem jak to dokładnie jest, ale słyszałem że artyściu uliczni też płaca za swoją prace podatki (czy coś na podobę). Więc swoje porównania możesz sobie w dupe wsadzić. Widocznie wybrał taką drogę życiową, starcza mu na godne życie i spełnianie swojej pasji - nie mając przy tym żydowskich zachcianek na hajs i sławę.(przez co mam ból dupy, bo posłuchałbym go w dobrej jakości na słuchawkach) Taka osoba wstaje o której chce, jeśli starcza mu do pierwszego to ma wolne, nikt mu nie pie**oli nad uchem że nie ma go w robocie, poza tym - może koleś tak naprawdę gdzieś pracuje, a hobbystycznie gra sobie w czasie wolnym, lub weekendowo dorabia sobie ładną kasę mając z tego przyjemność. Oczywiście, Ty od razu go skreślasz, a to tak, jak by to on Cię wyr*chał w dupę i pokazał środkowy palec. To Ty zapie**alasz dzień w dzień - skoro nazywasz go nierobem, to ten koleś wygrywa życie. Są k***a różne piorytety, jeśli ktoś jest skromny i nie potrzeba mu wiele, to może sobie tak żyć, nie wszyscy są dz**kami łasymi na hajs. Koles jest genialny i gdyby trochę miał więcej farta z jakąś wytwórnią to jego album mógłby zapewne okazać się hitem, dziwie się strasznie, że o kolesiu dopiero dowiedziałem się z sadistic'a. Fajnie że coś tworzy i ludziom się to podoba, a Ty siedź przed kompem, wal konia na hardzie i narzekaj, obrażaj na stronie internetowej, jak nieudacznik życiowy.

hunteer997

2014-02-14, 00:24
Az zrobilem konto zeby to napisac Babka z 1.06 pcha drzwi zamiast Ciagnac Tyle przegrac :/

tomkararek

2014-02-14, 05:26
grajekk sp***lajj stym wioslem ci mandat dopie**olee za zaklucanie spokoju

De...........37

2014-02-14, 06:50
Na lawinę bólu dupy, że to jednak on jest geniuszem a ja tylko hejterem i trollem odpowiedzieć mogę jedynie, że na szczęście to nie ja żebram na ulicy :D .

remikoss

2014-02-14, 10:04
gdyby tak sobie mial grac np. w londynie to z palcem w dupie nie musial by pracowac, by przezyc :)

SzTKPch

2014-02-14, 10:57
Matko Bosko :D napie**ala nieziemsko , mimo że nie lubię takiej muzyki to słuchałem do końca . MIAZGA