18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marihuanowa Babcia

artimal • 2015-03-17, 17:27
Niesamowicie przyjazna, 92-letnia pani gotuje różne pyszności z naturalnej marihuany i ma się świetnie a na pewno lepiej od palaczy chemicznego gówna z ulicy ;)


ulifont

2015-03-17, 18:27
Zaś będzie pie**olenie o waszej roślince, ćpaniu, wolności i jak to jesteście bando debili doświadczona.

iamthelaw

2015-03-17, 22:24
E tam większość ćpie alkohol.

Usztafik

2015-03-18, 08:30
@Ulifont
A najbardziej pie**olisz ty, wielki doświadczony człowieczku!

zippedin

2015-03-18, 09:03
Stare, nawet zrobili o niej film! (czyt. Babcia Gandzia :D )

ulifont

2015-03-18, 12:02
usztafe napisał/a:

@Ulifont
A najbardziej pie**olisz ty, wielki doświadczony człowieczku!


A gdzie ja doświadczony, tzn. sądzę, iż jakby tak w realu się spotkać czy czyjeś racje wcielić w zycie to sądzę, że większość z was doznałaby sromotnej porażki, jednak mogę się mylić.

voidinfinity

2015-03-18, 13:21
ulifont napisał/a:

Zaś będzie pie**olenie o waszej roślince, ćpaniu, wolności i jak to jesteście bando debili doświadczona.



Dupa cicho, smutna p*zdeczko :lol:

ulifont

2015-03-18, 16:25
voidinfinity napisał/a:



Dupa cicho, smutna p*zdeczko :lol:


Narkus i złodziej bo każdy narkus to złodziej.

voidinfinity

2015-03-18, 18:37
ulifont napisał/a:


Narkus i złodziej bo każdy narkus to złodziej.



A każdy pijak to narkus. Znam.

Niemniej jednak, jeżeli chcesz coś dobrego zrobić dla społeczności tego portalu, to podpisz następującą petycję :lol:

ulifont

2015-03-18, 21:17
voidinfinity napisał/a:



A każdy pijak to narkus. Znam.

Niemniej jednak, jeżeli chcesz coś dobrego zrobić dla społeczności tego portalu, to podpisz następującą petycję :lol:


Nie mogę tego zrobić, chyba,że ty będziesz pierwszy? To jak narkusik?

darklamb93

2015-03-18, 21:34
@up Przed "że" nie ma spacji. Won się uczyć, a nie pouczasz innych.

voidinfinity

2015-03-19, 00:02
ulifont napisał/a:


Nie mogę tego zrobić, chyba,że ty będziesz pierwszy? To jak narkusik?



Ależ ja już podpisałem - nie wierzysz? Jak wypełnisz to ci się pojawi lista - i ja tam jestem :krejzi:

Gr00baz

2015-03-19, 16:29
Ja pie**ole coraz więcej gówna o ćpaniu. No ja pie**ole wchodzi człowiek po ciężkim dniu pracy na sadistic kulturalnie się odchamić i co drugi post to jakiś szajs o tym jakie jaranie jest fajne. No k***a gdzie krew, flaki, rasistowskie żarty i śmiertelne wypadki z rosji?

nezumi

2015-03-19, 16:41
tak marycha jest zła bo od niej się zaczyna a kończy na wstrzykiwaniu butaprenu zmieszanego z ekstaza i LSD ( taki argument dają wszyscy przeciwko maryśce)... a ja się zastanawiam czemu jeszcze nie ma kampanii społecznej w której ktoś powie: "wypij jedno piwo, a skończysz w zaszczanej i zasranej bramie pijąc dyktę, ponieważ drodzy koneserzy alkoholu od piwa się zaczyna a potem to już krotka droga do zostania alkoholikiem"