18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marihuanowa Babcia

artimal • 2015-03-17, 17:27
Niesamowicie przyjazna, 92-letnia pani gotuje różne pyszności z naturalnej marihuany i ma się świetnie a na pewno lepiej od palaczy chemicznego gówna z ulicy ;)


Herkin13

2015-03-19, 16:48
A to narkus jeden !

sandal007

2015-03-19, 17:18
Tak chcialbym zaznaczyc, ze pratkycznie wszystko w nadmiarze jest szkodliwe.

Idac tokiem rozumowania niektorych z tego forum zaczynajac od cukierka skoncze jako amerykanski grubas wpie**alajac tort na sniadanie.

Uwazam, ze kazdy ma swoj rozum i wszystko jest dla ludzi. Jezeli ktos nie umie z tego korzystac to juz jego problem.
I nie mozna porownac osoby ,ktora zapali sobie raz na pol roku do osoby ktora jara codziennie.
Tak samo jak nie mozna porownac osoby ktora wypije sobie w weekend ze znajomymi do alkoholika ktory pije codziennie.

voidinfinity

2015-03-19, 18:18
sandal007 napisał/a:

Tak chcialbym zaznaczyc, ze pratkycznie wszystko w nadmiarze jest szkodliwe.



W zasadzie nie o ilość chodzi, a o to czy używka wpływa na inne aspekty twojego życia.

Ruczajowy

2015-03-19, 19:17
Zaczyna się gównoburza o palenie trawy a ten filmik nawet nie jest o paleniu... tylko o gotowaniu :)

Ba...........bo

2015-03-19, 20:05
Jeden pojeb już jest tzn. ulifont. Brakuje jeszcze milesa żeby zobaczyć tych debili w całej okazałości :)

kessler

2015-03-19, 21:53
Zgaduję, że jej wnuki raczej nie rzucają tekstami w stylu "Babciu, ja już nie jestem głodny"

proncislaw

2015-03-20, 01:06
pozwolicie, że opowiem Wam (autentyczną) historię,
miałem doła, meeega doła (po rozstaniu z dziewczyną) wychlałem pół litra wódki i brakowało mi "atrakcji" więc wziąłem zajarałem (dobry towar, po drugiej lufie opadły mi dłonie- chciałem kolejnego bucha ale ręce odmówiły posłuszeństwa) i wtedy zaczęło się...
takiego bałaganu w głowie nie miałem nigdy, k***a przez .......
4 dni!
ogólnie ta mega faza (zero kontaktu ze światem i ze swoim ciałem) trzymała mnie jakieś 4- 5 h, w końcu wydawało mi się, że doszedłem do siebie, wydawało mi się....
taka moją rada da Was, nie jarajcie jak macie doła! i bierzcie pod uwagę to, że to tez można "przedawkować" , można, ja już sobie ciuchy do psychiatryka uszykowałem.

voidinfinity

2015-03-20, 12:05
proncislaw napisał/a:

miałem doła, meeega doła (po rozstaniu z dziewczyną)



Dobrze, że się nie rzuciłeś z wysokości :krejzi:

iamthelaw

2015-03-20, 14:54
proncislaw napisał/a:

pozwolicie, że opowiem Wam (autentyczną) historię,
miałem doła, meeega doła (po rozstaniu z dziewczyną) wychlałem pół litra wódki i brakowało mi "atrakcji" więc wziąłem zajarałem (dobry towar, po drugiej lufie opadły mi dłonie- chciałem kolejnego bucha ale ręce odmówiły posłuszeństwa) i wtedy zaczęło się...
takiego bałaganu w głowie nie miałem nigdy, k***a przez .......
4 dni!
ogólnie ta mega faza (zero kontaktu ze światem i ze swoim ciałem) trzymała mnie jakieś 4- 5 h, w końcu wydawało mi się, że doszedłem do siebie, wydawało mi się....
taka moją rada da Was, nie jarajcie jak macie doła! i bierzcie pod uwagę to, że to tez można "przedawkować" , można, ja już sobie ciuchy do psychiatryka uszykowałem.



trzeba było zamiast wódy litr benzyny wypić. Mógłbyś jęczeć jak to zapaliłeś się jarając blanta.

ulifont

2015-03-20, 15:46
BamboJambo napisał/a:

Jeden pojeb już jest tzn. ulifont. Brakuje jeszcze milesa żeby zobaczyć tych debili w całej okazałości :)


Pojeb, który:
1. Zagiąłby cię życiowym doświadczeniem.
2. Lepiej wygląda.
3. Spuścił wpie**ol.

voidinfinity

2015-03-20, 15:52
iamthelaw napisał/a:



trzeba było zamiast wódy litr benzyny wypić. Mógłbyś jęczeć jak to zapaliłeś się jarając blanta.



Pozamiatałeś go :lol: