18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marian Kowalski - oficjalny spot wyborczy w TVP

iwmi • 2015-04-29, 00:47
,,Silny człowiek na trudne czasy". Oficjalny spot wyborczy Mariana Kowalskiego - Kandydata Ruchu Narodowego na Prezydenta Polski. Spot jest emitowany w czasie kampanii, podczas audycji wyborczych wszystkich zarejestrowanych komitetów na antenach Telewizji Polskiej.



kadr z krzesłem :mrgreen: Trzeba przyznać że całkiem sadolski spocik biorąc pod uwagę że oficjalny ;-)

BlckSn

2015-04-29, 00:53
Jakim trzeba być bałwanem żeby oddać na tego jegomościa głos. Tylko się nie zaplujcie zaraz gimbusy, że marianek razem z krulem to jedyna słuszna opcja. Idę na wybory oddać pusty głos (ewentualnie na He Mana) bo każdy z kandydatów nie nadaje się nawet do prowadzenia gospodarstwa rolnego w Koziej Wólce.

DGZwiro

2015-04-29, 01:01
BlckSn napisał/a:

Jakim trzeba być bałwanem żeby oddać na tego jegomościa głos. Tylko się nie zaplujcie zaraz gimbusy, że marianek razem z krulem to jedyna słuszna opcja. Idę na wybory oddać pusty głos (ewentualnie na He Mana) bo każdy z kandydatów nie nadaje się nawet do prowadzenia gospodarstwa rolnego w Koziej Wólce.



I właśnie przez takie zajebiste podejście do sprawy u władzy nadal jest to samo gówno. Oddaj głos na kogokolwiek spoza rządzących partii. KOGOKOLWIEK. Nawet na Kukiza jak już chcesz sobie robić jaja. Ale pusty głos to głos na Komora. Albo jakiegoś innego przydupasa Angeli.

BlckSn

2015-04-29, 01:06
DGZwiro napisał/a:



I właśnie przez takie zajebiste podejście do sprawy u władzy nadal jest to samo gówno. Oddaj głos na kogokolwiek spoza rządzących partii. KOGOKOLWIEK. Nawet na Kukiza jak już chcesz sobie robić jaja. Ale pusty głos to głos na Komora. Albo jakiegoś innego przydupasa Angeli.



Jaki ty jesteś upośledzony. Napiszę to jeszcze raz, może prościej. Ani Kukiz, ani Bronek, ani Korwin, ani Kowalski i reszta tych oszołomów nie nadaje się na prezydenta. Pusty głos oddaję nie dla robienia sobie jaj (swoją drogą niezłą gimbę masz w głowie skoro sądzisz, że idąc na wybory idę sobie jaja robić) tylko żeby pokazać, że nie ma kandydata, któremu bym zaufał, i któremu oddam swój głos i przyczynię się do jego wygranej.

zgonex

2015-04-29, 01:09
Ten człowiek niewątpliwie jest uczciwy, wzbudza podziw i należy mu się szacunek. Ale niestety, inteligencją to on nie grzeszy a przykład Wałęsy pokazuje czym grozi głupi prezydent. Zagłosuję na Korwina, nie do końca wierzę w jego wizję kapitalizmu, ale jeśli zrealizuje chociaż 1/10 tego o czym mówi, czyli zwolni część urzędasów, uprości prawo, zniesie część niepotrzebnych regulacji i pokaże w Brukseli, że mamy jaja to warto na niego zagłosować.

Ktoś kto nie idzie na wybory, tak samo jak ktoś kto oddaje pusty głos, bo "nikt nie jest godzien kartki z mym krzyżykiem", jest debilem. Trochę logiki do k***y nędzy. Gorzej nie będzie - 2 bln zł długu, miliony albo już za granicą albo się pakują, nawet lasy sprzedają 0.0. niech ktoś mi powie, że to k***a jakiś precedens, że ktoś kiedyś gdzieś na świecie też sprzedał las.

chcę żeby coś zmieniło? To głosuję na tego, kto jeszcze nie rządził, choćby miał najbardziej absurdalny program wyborczy. A może będzie lepiej, kto wie. Korwin nie nadaje się na prezydenta, ale w akcie desperacji oddam na niego głos.

Nutzz

2015-04-29, 01:11
Jak już chcesz oddawać głos to nie pusty tylko nieważny.
Puste głosy sam wiesz do czego służą...

BlckSn

2015-04-29, 01:15
zgonex,

Czyli zgodnie z twoją "logiką" lepiej oddać głos na jakiegoś ćwierćmózga (kowalski), śpiącego krula, czy oszołoma kukiza? Wyobraź sobie co taki kukiz zrobi. Zaczynając od tego, że nic nie zrobi bo jedyne co będzie mógł to podpisywać to co mu podsuną, to jeszcze bardziej nas skompromituje wychodząc do innego prezydenta w koszulce i dżinsach. Kowalski nawet zdania po polsku nie potrafi złożyć, a korwin wyskoczy z jedną ze swoich genialnych teorii. Ogórkowa będzie pozorantem jak bronek, jedyne co to może tylu gaf nie zrobi. Nie ma na kogo głosować, a kierowanie się tym, żeby zmienić bronka jest równoznaczne z akcją "zabierz babci dowód, żeby nie głosowała na kaczyńskiego".

@Nutzz

Oddanie pustego głosu może jest i dla ciebie oddaniem kartki do podtarcia dupy. Robiąc to biorę swój udział w wyborach i demonstruję, że wszyscy są ch*ja warci. Ale to zbyt trudne do pojęcia dla zmanipulowanej gimby.

iwmi

2015-04-29, 01:23
Marian jest inteligentniejszy niż wszyscy reżimowi kandydaci... Wystarczy obejrzeć jego wypowiedzi.

zgonex

2015-04-29, 01:24
BlckSn


napisałem, że nie zagłosuję na Kowalskiego, bo jest głupi. Wg ciebie kukiz skompromitowałby nas wychodząc w koszulce? no i co z tego? jesteś aż tak zakompleksionym polaczkiem, że rozwijasz czerwony dywan, bo przyjeżdża jakiś niemiec albo ruski? bo ja wolałbym wyprostowanego, dumnego kukiza w dżinsach i koszulce, ale śmiejącego angeli prosto w twarz, kiedy próbuje nam sprzedać kolejny pakiet ekologiczny, niż komorowskiego czy tuska w najdroższych garniturach, ale na kolanach.

Korwin wyskoczyłby z jaką teorią? że globalne ocieplenie to bzdura, UE produkuje tylko 15% światowych zanieczyszczeń a regulacje uderzają w naszą gospodarkę, czy może z tą, że większość tych urzędasów nie robi nic poza uzasadnianiem swojego istnienia? Korwin zna kilka języków, jest świetnie wykształcony. Bronek boi się debaty z nim, bo wyszedłby na idiotę, tak samo jak zupa ogórkowa. Zauważ, że Korwin mówi z głowy, nie hasłami jak kowalski, ogórek czy bronek. Facet ma IQ sto razy większe od ciebie i mnie. człowieku pomyśl trochę. pusty głos to głos na komorowskiego.

Każdy ma w dupie twoje manifestowanie na tajnym głosowaniu. Na takich idiotów liczy obecna władza. wiesz jaka sytuacja byłaby dla nich idealna? 20% frekwencja z czego połowa nieważnych głosów. I gitara, 100% poparcie.

BlckSn

2015-04-29, 01:32
zgonex napisał/a:

BlckSn
jesteś aż tak zakompleksionym polaczkiem, że rozwijasz czerwony dywan, bo przyjeżdża jakiś niemiec albo ruski?



Aż słów szkoda... Może w twoim "patryjotycznym" pojęciu czerwony dywan przed prezydentem, premierem, ministrem z obcego państwa jest kompleksem. Takie osoby zawsze i wszędzie witało się w odpowiedni sposób. Twoja postawa jest kompleksem bo "co tam ruski czy niemiec, jak mi się podoba to przywitam go w gaciach".

Co do naszej polityki to nie uważasz głąbie, że robimy tak bo musimy? Nie jesteśmy państwem pokroju Niemiec czy Rosji, które dyktują warunki. Postawienie się i witanie przedstawicieli obcych państw w dżinsach i koszulce doprowadzi do izolacji i upadku i tak tego chwiejącego się państwa.

Everlast1111

2015-04-29, 01:36
DGZwiro napisał/a:



I właśnie przez takie zajebiste podejście do sprawy u władzy nadal jest to samo gówno. Oddaj głos na kogokolwiek spoza rządzących partii. KOGOKOLWIEK. Nawet na Kukiza jak już chcesz sobie robić jaja. Ale pusty głos to głos na Komora. Albo jakiegoś innego przydupasa Angeli.



Akurat Kukiz to jedyna słuszna opcja, jedyna nadzieja w tym kraju która ma szanse coś zmienić, ponieważ duzo ludzi w Niego wierzy. Wystarczy spojrzec na sondaże, chłop który ledwo co wszedł do polityki już ma większe poparcie niż korwin który w tej polityce jest od kilku dekad. Zaraz po Kukizie przyjdzie czas na Ruch Narodowy. Ale żadne Korwiny, to juz jest stary dziadek bez przyszłości.


BlckSn napisał/a:


Co do naszej polityki to nie uważasz głąbie, że robimy tak bo musimy? Nie jesteśmy państwem pokroju Niemiec czy Rosji, które dyktują warunki. Postawienie się i witanie przedstawicieli obcych państw w dżinsach i koszulce doprowadzi do izolacji i upadku i tak tego chwiejącego się państwa.



Haha, nic nie musimy, nie pie**ol. Wszyscy robią z Nami co chca bo mamy p*zde za prezydenta, który pozwolił sobie wejśc na głowe. Nikt się z Nami nie liczy, tylko pozorują usmiech na spotkaniach. Powinniśmy mieć prezydenta który ma jaja i potrafi się sprzeciwić, prezydenta którego bedą szanować i się bać. Tyle w temacie.
Poza tym jak dla mnie są wazniejsze cechy charakteru a nie to jak ktoś sie ubiera, jak dla mnie to może nawet w spodenkach isc na spotkanie z Obamą, wazne żeby mi się w Polsce godnie żyło, czaisz?

Nutzz

2015-04-29, 01:39
BlckSn napisał/a:

@Nutzz

Oddanie pustego głosu może jest i dla ciebie oddaniem kartki do podtarcia dupy. Robiąc to biorę swój udział w wyborach i demonstruję, że wszyscy są ch*ja warci. Ale to zbyt trudne do pojęcia dla zmanipulowanej gimby.



Widzę, że trzeba tłumaczyć jak dziecku
Głos nieważny - to głos nieważny, nic z nim nie zrobią
Głos pusty - to karta którą można użyć i wypełnić

Każde wybory są na mniejszą lub większą skalę fałszowane. Nie ważne czy mówimy o prezydenckich, parlamentarnych czy samorządowych. Oddając pusty głos tylko to ułatwiasz.

zgonex

2015-04-29, 01:40
BlckSn

pie**olisz jak potłuczony. Jesteśmy za dużym europejskim państwem żeby można było nas izolować. Póki ruscy nie pociągnęli jeszcze gazociągu przez bałtyk i oni i niemcy muszą się z nami liczyć i musza wiedzieć, że nia damy sobą pomiatać. Takie myślenie jakie ty reprezentujesz jest chore. Właśnie takie instrukcje pisała katarzyna wielka dla swoich dyplomatów - wmówcie Polakom, że mają gówno do powiedzenia, że są narody bardziej decyzyjne w Europie, itd.

Kompleksem nie jest czerwony dywan, ale postawa. Oglądałeś transmisję rozmowy putin - tusk jak putin przyjechał do Polski? to obejrzyj, moze zrozumiesz o czym mówię.

Zresztą, wyłączam się. nie będę się dołował na noc.

DGZwiro, Nutzz Wy też dajcie spokój. Nikt nie jest aż takim idiotą, to troll, nie karmcie go.

BlckSn

2015-04-29, 01:47
Nutzz napisał/a:



Widzę, że trzeba tłumaczyć jak dziecku
Głos nieważny - to głos nieważny, nic z nim nie zrobią
Głos pusty - to karta którą można użyć i wypełnić

Każde wybory są na mniejszą lub większą skalę fałszowane. Nie ważne czy mówimy o prezydenckich, parlamentarnych czy samorządowych. Oddając pusty głos tylko to ułatwiasz.



Tak, bo wszyscy tylko czekają, aż wrzucę pusta kartkę. :homer:
Nawet ten wasz nowy idol kukiz oddał pusty głos. Swoją drogą skoro tak wierzycie w to, że wybory są fałszowane to po kiego wacława idziecie i marnujecie czas i papier?

zgonex napisał/a:

BlckSn

pie**olisz jak potłuczony. Jesteśmy za dużym europejskim państwem żeby można było nas izolować. Póki ruscy nie pociągnęli jeszcze gazociągu przez bałtyk i oni i niemcy muszą się z nami liczyć i musza wiedzieć, że nia damy sobą pomiatać. Takie myślenie jakie ty reprezentujesz jest chore. Właśnie takie instrukcje pisała katarzyna wielka dla swoich dyplomatów - wmówcie Polakom, że mają gówno do powiedzenia, że są narody bardziej decyzyjne w Europie, itd.

Kompleksem nie jest czerwony dywan, ale postawa. Oglądałeś transmisję rozmowy putin - tusk jak putin przyjechał do Polski? to obejrzyj, moze zrozumiesz o czym mówię.



A pomyśl jakie mamy środki, żeby mieć coś do powiedzenia? Mamy jakąś silna i nowoczesną armię? Mamy strategiczne surowce, które eksportujemy? Mamy potężną gospodarkę? Mamy jakieś zakłady produkujące pożądane dobra? Jesteśmy w tak istotnym położeniu, że możemy zablokować transport czegokolwiek? Nie mamy nic, żeby komukolwiek coś podyktować. Gazociąg już dawno leży i nas omija, a jakby chcieli to poprowadzą przez naszych południowych sąsiadów. Obudź się chłopie, śnisz marzenia wydumane przez "patryjotów", którzy lecieliby z szabelką na wszystko co im się nie podoba.

Skoro ja jestem trollem, bo mam inne poglądy niż ty, to ty jesteś skończonym kretynem, skoro nie potrafisz podnieść dyskusji ani rzucić konkretnego kontrargumentu. Jedyne co mówisz "pusty głos to głos na bronka, głosuj na kogokolwiek byle nie na bronka, Polska pany, witajmy putina w gaciach". Że taki debil ma prawa wyborcze... W sumie to bardzo polaczkowe widzieć wszędzie teorie spiskowe i wojować z każdym.

Nutzz

2015-04-29, 01:47
BlckSn napisał/a:

Tak, bo wszyscy tylko czekają, aż wrzucę pusta kartkę. :homer:
Nawet ten wasz nowy idol kukiz oddał pusty głos. Swoją drogą skoro tak wierzycie w to, że wybory są fałszowane to po kiego wacława idziecie i marnujecie czas i papier?



Oficjalnie - jesteś debilem.
Albo nigdy nie interesowałeś się wyborczymi przekrętami i tym jak działają komisje wyborcze. Co do tego samego się sprowadza.

O sprawie policjanta którego znaleziono martwego (podobno "samobójstwo") z kilkoma tysiącami pustych kart do głosowania w ostatnich prezydenckich pewnie nie słyszałeś.
O babie którą nakryto z paroma setkami kart w ostatnich samorządowych pewnie też.

Głosy fałszować jest bardzo łatwo. Wystarczy dogadany mąż zaufania i długopis. By zamazywać głosy czyniąc je nieważnymi. I niekoniecznie musi to być zorganizowana akcja, czasem inicjatywa wychodzi też od samej komisji, z cholernej zawiści.
A pusty głos jest o wiele lepszy od nieważnego.

Facepalm.

zgonex napisał/a:

DGZwiro, Nutzz Wy też dajcie spokój. Nikt nie jest aż takim idiotą, to troll, nie karmcie go.



Mam taką nadzieję.

I tak, mamy jeden atut. Bardzo ważne strategicznie i tranzytowe położenie. W tym kontekście Polska i Turcja to najważniejsze wschodnioeuropejskie kraje.