18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marian Kowalski - oficjalny spot wyborczy w TVP

iwmi • 2015-04-29, 00:47
,,Silny człowiek na trudne czasy". Oficjalny spot wyborczy Mariana Kowalskiego - Kandydata Ruchu Narodowego na Prezydenta Polski. Spot jest emitowany w czasie kampanii, podczas audycji wyborczych wszystkich zarejestrowanych komitetów na antenach Telewizji Polskiej.



kadr z krzesłem :mrgreen: Trzeba przyznać że całkiem sadolski spocik biorąc pod uwagę że oficjalny ;-)

BlckSn

2015-04-29, 01:51
Nutzz napisał/a:



Oficjalnie - jesteś debilem.
Albo nigdy nie interesowałeś się wyborczymi przekrętami i tym jak działają komisje wyborcze. Co do tego samego się sprowadza.

O sprawie policjanta którego znaleziono martwego (podobno "samobójstwo") z kilkoma tysiącami pustych kart do głosowania w ostatnich prezydenckich pewnie nie słyszałeś.
O babie którą nakryto z paroma setkami kart w ostatnich samorządowych pewnie też.

Głosy fałszować jest bardzo łatwo. Wystarczy dogadany mąż zaufania i długopis. By zamazywać głosy czyniąc je nieważnymi. I niekoniecznie musi to być zorganizowana akcja, czasem inicjatywa wychodzi też od samej komisji, z cholernej zawiści.
A pusty głos jest o wiele lepszy od nieważnego.

Facepalm.



Mam taką nadzieję.



A może to podziała w drugą stronę i ktoś zaznaczy tego waszego alkusa kukiza czy innego korwina? Pomyślałeś o tym?

Nutzz

2015-04-29, 01:52
BlckSn napisał/a:



A może to podziała w drugą stronę i ktoś zaznaczy tego waszego alkusa kukiza czy innego korwina? Pomyślałeś o tym?



Statystyka nie działa w tym przypadku na korzyść wyżej wymienionych.

BlckSn

2015-04-29, 01:54
Nutzz napisał/a:



Statystyka nie działa w tym przypadku na korzyść wyżej wymienionych.



No widzisz... Tutaj nie ma za bardzo gdzie upchnąć statystki. Jak będą chcieli to dopiszą do kogo zechcą, jak będą mieli ochotę to zaznaczą drugiego kandydata i głos będzie nieważny. Pytam więc jeszcze raz - po co idziecie na wybory, skoro w waszym mniemaniu wyniki będą fałszowane?

Cytat:

I tak, mamy jeden atut. Bardzo ważne strategicznie i tranzytowe położenie. W tym kontekście Polska i Turcja to najważniejsze wschodnioeuropejskie kraje.



Tranzytowe mieliśmy, rurociągi nas omijają. Z Turcją jest inna sprawa (spójrz na mapę). Transport drogowy można śmiało puścić przez Czechy i Słowację gdyby nam coś odbiło i naszła nas ochota aby fochy robić.

borisklinga

2015-04-29, 02:04
pierdu pierdu srutu tutu

Nutzz

2015-04-29, 02:36
Owszem, jest. W dodatku zindoktrynowanym katolem.

mesjasz19

2015-04-29, 05:58
On zgodnie ze swoim sumieniem nie odda głosu na siebie(jak inni zapewne zrobią) a że kontrkandydatami są sami idioci to nie będzie głosował na nikogo...Tak ciężko wam to zrozumieć debile ? Polska taki piękny kraj tylko ludzie k***y, teraz bardziej pasuje ludzie debile.

BlckSn

2015-04-29, 07:23
mesjasz19 napisał/a:

On zgodnie ze swoim sumieniem nie odda głosu na siebie(jak inni zapewne zrobią) a że kontrkandydatami są sami idioci to nie będzie głosował na nikogo...Tak ciężko wam to zrozumieć debile ? Polska taki piękny kraj tylko ludzie k***y, teraz bardziej pasuje ludzie debile.



Nawet nie przeczytałeś, co jest w tych linkach, a zacząłeś jakieś bzdury pisać. Artykuły te mówią o wyborach parlamentarnych z 2011. Patrząc na ciebie to faktycznie, kraj piękny tylko ludzie debile. :ja_pie**ole:

mesjasz19

2015-04-29, 09:00
Temat jest dalej aktualny...
Tak się składa że wczoraj był w TVN-ie i poruszana była ta sama kwestia ignorancie, nie bądź taki do przodu bo z tyłu Ciebie zabraknie.

BlckSn

2015-04-29, 11:19
mesjasz19 napisał/a:

Temat jest dalej aktualny...
Tak się składa że wczoraj był w TVN-ie i poruszana była ta sama kwestia ignorancie, nie bądź taki do przodu bo z tyłu Ciebie zabraknie.



Po pierwsze pokaż mi misiu tęczowy jakieś informacje o tym. Link ze źródłem czy coś. Po drugiem nie oglądam TV bo to strata czasu.

sz...........86

2015-04-29, 13:02
Szkoda że Mariusz Pudzianowski nie startuje w wyborach.
Co jak co ale silniejszego prezydenta to by nigdzie nie mieli.
Tylko Pudzian !
A Marian to na klatę nawet 1/3 z tego nie wziąłby co on.

Serenos

2015-04-29, 15:38
Puste głosy... ja pierdo*e gdzie ja żyje, nie dość, że jest to potencjalne ułatwienie wszelkich oszustw wyborczych, to jeszcze no ku*wa mówisz, że tu nie ma na kogo głosować :shock: . Oceniaj gdy poznasz programy kandydatów. Mnie może i Kowalski nie pasuje bo średniawo ufam jego wiedzy z poza aspektami militarnymi, ale jako prezydent byłby lepszy niż obecny. Co zrobiłaby władza gdyby nawet naród ruszył dupę i wyszło by, że jest 50 % głosów pustych, otóż nic. Wyraziła by zaniepokojenie, ewentualnie skomentowała to, ze protest bla bla itp itd po czym bez zbędnych ceregieli zajęła miejsca w sejmie itd. i się dalej śmiała. Szczerze gardzę taką postawą, zwłaszcza, że są kandydaci godni głosu a pozostali przynajmniej powyżej obecnego poziomu politycznego (nie jest to trudne) .

BlckSn

2015-04-29, 15:43
@Serenos

Nie ma na kogo głosować, ponieważ nie ufam żadnemu kandydatowi. Jak już wspomniałem sfałszować mogą i tak więc po co chcesz iść? Zagłosujesz powiedzmy na korwina, a komisja dopisze krzyżyk przy innym i już głos nieważny. Banda paranoików. Wszyscy przypie**alacie się do pustej kartki i tego, że zaraz bronka zaznaczą, ale żaden już nic nie piśnie na argument, że ich głos też mogą sfałszować.