18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marian Kowalski, jedzie po TVP

faraonek88 • 2015-04-30, 23:33
Marian prawie cały program ciśnie po tvp, warto obejrzeć :)


Ti...........ch

2015-04-30, 23:48
Tylko Bolska narodowa!!! Maryjan Bolski uzdrowiciel.

faraonek88

2015-04-30, 23:58
Ja pie**ole... jak Ci się nie podoba to napisz konstruktywną krytykę, a nie pie**olisz faramzony od rzeczy. :homer_uv:

Pu...........re

2015-05-01, 00:17
Ja pie**ole, Kowalski jest na podobnym poziomie co Bul. pie**oli bzdury i nawet nie wie co odpowiedzieć na proste pytania. Plącze się we własnych postulatach. ch*j z gospodarką, najważniejsze to powszechny dostęp do broni i wieszać komunistów. On uważa RN za poważną siłę polityczną? W jakim świecie on żyje? RN popierają tylko bezmózgi i chuligańska część kibiców (i to tylko dlatego, że robi im Marsz Niepodległości i mogą ponapie**alać się z policją). Już widzę to "nie pchanie Polski ku wojnie". Znam zapędy narodowców i wiem, że gdyby jakimś cudem ten głąb wygrał to wojna zawita do Polski szybciej niż nam się wydaje i to prawdopodobnie z naszej winy.
Pamiętajcie sadole, głosujcie z głową, przejrzyjcie po kilka razy wszystkie postulaty wszystkich kandydatów, rozważcie wszystkie za i przeciw i wybierzcie dobrze. Dobrze to nie najwygodniej dla siebie, ale dla wszystkich po trochu. Nie głosujcie na kogoś, bo ten udostępni wszystkim broń, ten zalegalizuje marychę a tamten ma najwięcej % w sondażach i na pewno wygra.

Marian_Kowalski

2015-05-01, 08:30
Marian ma śmieszną główkę- jak piłka koszykówka

Kuriki

2015-05-01, 10:39
Zamiast fajnie obrócić pytania na swoją korzyść to lepiej walnąć "pani pytania so rzałosne!" i ch*j, i zadowolony :amused:

A poza tym jakby ktoś nie znał poglądów o których nieobecności była mowa to już przedstawiam:
- bądź patridiotą
- trzep sobie do kolorowego kawałka materiału
- kupuj tylko u bolaka nawet jeśli ktoś kto pochodzi z miejsca położonego o 3 j***ne centymetry od bolskiej granicy, a jego pierwszym językiem był inny niż bolski, ma w ch*j leprze produkty
- pie**olnij zagranicznym firmom ( w tym i temu kolesiowi co to się urodził te j***ne 3 centymetry od bolskiej granicy ) na "bolskiej ziemi" takie podatki żeby się zesrały i nie zalały bolski swoimi towarami (ch*j z tym, że towary mają leprze i tańsze)
- nie chcij wojny ale rób sobie pamięciówki z obrazami wielkich bolskich bitew i skrycie marz o podobnej wieliej bitwie z boslką w roli głównej
- bądź hetero i r*chaj hetero lachony jeśli jesteś chłopakiem albo hetero chłopaków jeśli jesteś lachonem i dyskryminuj, a w ogóle to najlepiej nienawidź kogoś kto się wybija z tego heteroschematu
- wyglądaj jak stereotypowy bandzior, łaź za policją, drzyj ryja, prowokuj policję, a później płacz, że mundurowi prowokujo i bijo kwiat młodzieży bolskiej i patridiotów
- uważaj za zdrajcę narode bolskiego i nienawidź każdego kto swój prywatny kawałek terenu sprzeda koledze, który się urodził j***ne 3 centymetry od bolskiej granicy
- jak cię zapraszają do wywiadów to obrażaj dziennikarzy i się na nich wyżywaj jeśli nie zadają pytań, które byś chciał usłyszeć/na które byś chciał odpowiedzieć
- chwal się, że dużo znaczysz bo się urodziłeś w bolsce i dawni bolacy to byli bohaterowie i zajebiści ludzie z jajami i równocześnie olewaj fakt, że jesteś około dwudziestoletnim, drącym ryja idiotą, którego nikt nie chce zatrudniać a własny biznes jest zbyt skomplikowany więc go nie założysz więc żyjesz tylko z rodziców hajsu, ewentualnie jeśli jesteś liderem tych idiotów to się tym chwal, że masz pod sobą wspaniałych ludzi i razem będziecie kształtować przyszłość świata



:krejzi: Mam nadzieję, że pomogłem przy (nie)wyborze odpowiedniego człowieka do kandyzacji na prezydenta :krejzi:

Kuriki napisał/a:

Marian ma śmieszną główkę- jak piłka koszykówka


Ńe pie**ol. Maryjan jest najpiękniejszy! Sam Masz piłkę zamiast ryja. Spójrz na swój avatar :amused:

Marian_Kowalski

2015-05-01, 10:45
ch*ju ciekawe czy na żywo też byś tak kozaczył, ale pewnie ty nawet na mecze nie chodzisz, tylko siedzisz w domu i komentujesz i walisz pod kucyki korwina

looopp

2015-05-01, 11:50
@TomekA1986
Z tym Twoim wołaniem o rozsądek przy głosowaniu to przebijasz populizmem samego Leppera, swoją drogą takiego pie**olenia nie powstydziłby się sam Bul.

@Kuriki (wychodzi mi na to, że jesteś małym krypto wyznawcą Janusha co potwierdza agitacja awatarem ; )
Patriotyzm jest idiotyczny? Jak mogło to wyjść spod Twojej klawiatury plugawy pachołku moskali - zawołałby Mietek kończąc czwartego Harnasia. Ale poważnie, krytykujesz epatowanie polskością Pięknego maryJana czy ogólnie postawę? Bo jeśli ta druga teza jest bliższa prawdy to chętnie powymieniałbym się argumentami.
I nie ukrywam, że mam delikatny problem z kodyfikacją terminu "bolska" i wszystkich jego fleksyjnymi odmianami. Jeśliś łaskaw przytocz etymologię.

Marian_Kowalski

2015-05-01, 12:04
Bolska, bo bolacy, których wiecznie coś boli

Ja bym osobiście powiedział, że to nie patriotyzm jest idiotyczny, bo można być z różnych przyczyn przywiązanym do jakiegoś miejsca. Idiotyczny jest nacjonalizm

Ti...........ch

2015-05-01, 12:14
@up a ruch narodowy to socjalistyczni nacjonaliści czyli najidiotyczniejsza odmiana nacjonalizmu, no i w gruncie rzeczy niewiele się różnią od innych socjalistów.

looopp

2015-05-01, 13:02
@Marian_Kowalski
Jakim prawem wypowiadasz się w czyimś imieniu paziu, pytanie kierowałem do autora nowomowy kryjącego się pod nickiem Kuriki.

Marian_Kowalski

2015-05-01, 13:10
Połamałbym cię k***iu jakbyś na żywo tak do mnie powiedział, Jezusie słodki przysięgam, że bym ci ręce połamał lewaku

Sz...........an

2015-05-01, 13:22
@up spokojnie bo ci żyłka w dupie pęknie :amused:

oc...........an

2015-05-01, 13:36
Ale że ruch narodowy to lewackie ścierwo to każdy powinien wiedzieć :3

http://wolnemedia.net/polityka/czy-ruch-narodowy-to-lewica-czy-prawica/

Deklaracja Ideowa RN , pkt 2: "[...]Zaproponujemy rozwiązania..." Gdybyś był czymś więcej niż tylko niedouczonym idiotą, to byś wiedział, że to lewica "proponuje rozwiązania", a prawica znosi bariery, żeby każdy mógł wypracować własne rozwiązanie.


News

22.11.2014

Cytat:

Kapitalizm jako taki jest oczywiście potrzebny, jednak nie możemy dopuścić by kluczowe sektory gospodarki były w obcych rękach, i te powinny być kontrolowane przez Polskę, w znacjonalizowanych zakładach. Dotyczy to przede wszystkim sektora energetycznego, szkolnictwa, służby zdrowia, banków czy ubezpieczeń, przemysł wydobywczy oraz zbrojeniowy. Kapitalizm – tylko dotyczący małych przedsiębiorców.




PS: w sumie to nawet nie trzeba sprawdzać treści które wrzucacie, wystarczy sprawdzić, czy w nicku nie ma 88 czy 14/88 i już wszystko jasne :ok:


Ale tak absolutnym nawiasem, to "prafdziwi patryjoci" zasługują na respekt za to wybitne dzieło stworzone przy ścisłej współpracy z wykop.pl


Marian_Kowalski

2015-05-01, 14:04
O fajnie się tu bawicie widzę- Komuszek, pedzio i adwokat pedzia. Tworzycie zgraną drużynę, lewaki