18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marian Kowalski, jedzie po TVP

faraonek88 • 2015-04-30, 23:33
Marian prawie cały program ciśnie po tvp, warto obejrzeć :)


scoobiedoobiedooya

2015-05-01, 15:00
Widzę, im bliżej wyborów tym poziom szamba wyższy :D I te lewackie hejty, łomójpanie.

looopp

2015-05-01, 23:28
@ fejkowy Marian_Kowalski
Proszę przytoczyć posta usuniętego przez administrację w cenzuralnej formie, abym mógł się do niego odnieść.

Ti...........ch

2015-05-02, 09:53
DUST DEVIL to wyvchodzi na to że ruch narodowy proponuje, jako lekarstwo na wszystko, gospodarke łudząco podobną do sowieckiego NEP.

Marian_Kowalski

2015-05-02, 10:39
looopp napisał/a:

Proszę przytoczyć posta usuniętego przez administrację w cenzuralnej formie, abym mógł się do niego odnieść.



Proszę mnie cmoknąć w pompkę panie ciepły.

Cytat:

DUST DEVIL to wyvchodzi na to że ruch narodowy proponuje, jako lekarstwo na wszystko, gospodarke łudząco podobną do sowieckiego NEP.



a korwin chce 3x niższych podatków na wzór hitlerowski.
Widać wiesz wszystko co i jak, może sam opwinieneś zostać politykiem zamiast siedzieć w tym swoim obsranym przemyślu?

looopp

2015-05-02, 11:22
@ fejkowy Marian_Kowalski
Gorąco ze złości mi się zrobiło po przeczytaniu Twojej (jedynie wpojone zasady posługiwania się językiem ojczystym zmuszają mnie do użycia dużej litery w stosunku do tego czegoś) odpowiedzi. Miałko, płytko i bez sensu.
Nie pozdrawiam.

Ti...........ch

2015-05-03, 08:26
Marian_Kowalski, ch*j ci do tego gdzie siedzę i co robię. Widze tylko że marzy ci się powrót polski lubelskiej, ale pod narodowym knutem? Zresztą widać po miejscu twojego marnego pochodzenia.

Tak poza tym to gdzie ja napisałem coś o korwinie? Dorabiasz sobie k***iu teorie. Pewnie teraz walisz knage koło biurka i spocony sapiesz "ale mu doj***łem kucowi"

Więc wiedz towarzyszu jaśnie bolsko narodowy, że socjalizm czy to narodowy czy to internacjonalny to dalej ten sam czerwony socjalizm. Marzy wam się kontrola wszystkiego i wszystkich od samego początku do końca, ale na razie idziecie na górnolotnych hasłach "ratowania narodu i polskości", a krótkowzroczne debile przyklaskują i mówią "oni bolske uratujom i przywrucom jej należne miejsce w świecie".

Napisałbym na koniec żebyś sp***alał, ale nie zniżę się do twojego poziomu.

buzzjunkies

2015-05-03, 21:24
Nie widzicie k***a że to fejk robiący dym i burzę :lol: Nie wierze..