18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mandat za chęć pomocy

nowynick • 2014-02-04, 14:02
chciał pomóc odśnieżyć ulice, dostał mandat...


mlody354

2014-02-04, 14:04
k***a debile poj***ne a atest na koguta na dachu na suce JEST?!

Gharotief

2014-02-04, 14:05
Jak nie przestrzegal przepisow prawa to dostal mandat - co w tym dziwnego? Ano - nic. W kazdym praworzadnym kraju za zlamanie przepisow trzeba poniesc konsekwencje.

Niestety polsza to katolski kraj, wiec jest przyzwolenie na lamanie przepisow, jak zkradziez, gwalt, predkosc czy jazda po alkoholu.

Oby tak dalej, moze sie sami wymazecie z mapy!

jawamen

2014-02-04, 14:08
"Oby tak dalej, moze sie sami wymazecie z mapy!" a ty co jakis k***a obco krajowiec jestes czy Polski niemiec ??

Gharotief

2014-02-04, 14:10
@ap

napewno nie nazywaj mnie polaczkiem, bo to jest dla mnie obraza, niestety, w tym ciemnogrodzie katolskim sie urodzilem. Nie mam na to wplywu. Tak jak murzyny na bycia murzynami.

BongMan

2014-02-04, 14:16
Policja na świecie - służyć i chronić.
Policja w Polsce - j***ć i dręczyć.

Gharotief

2014-02-04, 14:20
@ap

No i dobrze, dreczyc takich jak wy jak najbardziej. Katolstwa mi nie zal w ogole. Dla mnie mogliby palowac przy wyjsciu z kosciola zawsza i kazdego, taka sciezka zdrowia. Moze by wybili glupote z glowy.

Brzydkii

2014-02-04, 14:23
A zwrócił ktoś uwagę na to, że pług jest skierowany do przodu a nie w bok? Może za to dostał, bo pchał śnieg przed sobą, a nie spychał go na bok.

...Rowerzysta...

2014-02-04, 14:30
@Garotief
A potem w niedzielę zjesz grzecznie rosołek babci i pójdziesz do kościoła...
Co Ci katolicy zrobili?? Ksiądz Ci Snickersa zapomniał dać?

pi...........in

2014-02-04, 14:41
mlody354 napisał/a:

k***a debile poj***ne a atest na koguta na dachu na suce JEST?!



Na pomarańczowego "koguta" nie trzeba mieć żadnego "atestu". Pojazdy uprzywilejowane oznakowane są przez sygnał niebieski. Ponadto podczas jazdy w kolumnie pojazd otwierający i zamykający kolumnę mają sygnał czerwony. Wszystkie inne kolory nie wymagają żadnych atestów, a tym samym pojazd nimi oznakowany nie jest pojazdem uprzywilejowanym.

A co do samej sytuacji, ciekawe co by ci, którzy tak pomstują na tę policję, powiedzieli, jakby od tego rzęcha odpadł ten pług i ktoś by w niego wjechał? Wtedy byłby krzyk, "a gdzie była policja, jak on jechał drogą?!"

lapps

2014-02-04, 15:29
jawamen napisał/a:

"Oby tak dalej, moze sie sami wymazecie z mapy!" a ty co jakis k***a obco krajowiec jestes czy Polski niemiec ??



on malpuje testovirona, czy tego pajaca kozoglowego co sie tu kiedys udzielal. jak sie go oleje to mu sie znudzi

a najgorsze jest to, ze mimo takich akcji dalej bedziemy sluchac pie**olenia, ze jak jest ch*jnia w kraju to musimy sami ruszyc dupe cos zrobic dla dobra ogolu

alhazar

2014-02-04, 15:50
jawamen napisał/a:

obco krajowiec


Popracuj nad ojczystym językiem.

Gharotief napisał/a:

w tym ciemnogrodzie katolskim sie urodzilem


Nikt cię tutaj nie trzyma. Zawsze możesz wyjechać do Afryki.


Do k***y nędzy. Dostał mandat, bo pług wystaje poza obrys auta. Nawet jak założysz za szerokie opony do auta, to też dostaniesz mandat. Po drugie, gdzie są jego światła? Bo ja ich nie widzę. Kolejny powód otrzymania mandatu.

Ilu z was samodzielnie zdało na prawo jazdy? Bez pomocy mamy, taty i ich znajomości. Tylko szczerze.

pin napisał/a:

"koguta" nie trzeba mieć żadnego "atestu"


Musi być atest, jeżeli chodzi o dopuszczenie do sprzedaży. Natomiast nie musi być wydane pozwolenie jeżeli chcesz go używać.

kaktuz

2014-02-04, 15:53
gharotief to jest po prostu bardzo słaby troll na dodatek debil

raf-ret

2014-02-04, 16:08
na moje mieli racje jeśli odśnieżał w tym momencie. Takie wynalazki powinny jeździć ale po prywatnym terenie bo nie wiesz jak takie coś się zachowa na drodze i kto to konstruował.

BongMan

2014-02-04, 17:36
Gharotief, jeśli naprawdę jesteś z Sosnowca to weź przeprowadź się do jakichś Katowic, Chorzowa albo Rudy. Im wstyd przynoś, nie nam :D