18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mandat za chęć pomocy

nowynick • 2014-02-04, 14:02
chciał pomóc odśnieżyć ulice, dostał mandat...


klaszak

2014-02-04, 18:08
hehe pierwszy raz to sosnowiec wstydzi się za mieszkańca a nie mieszkańcy za sosnowiec

Gruby Brzuch

2014-02-04, 18:41
k***a, w jakim poj***nym kraju żyjemy.
Tu każdą pozytywną inicjatywę ludzką dusi się w zarodku.
To niech mi k***a nasze Państwo odśnieży skutecznie do k***y nędzy.
Idę po maść.

kamuha

2014-02-04, 19:21
Gharotief napisał/a:

@ap

napewno nie nazywaj mnie polaczkiem, bo to jest dla mnie obraza, niestety, w tym ciemnogrodzie katolskim sie urodzilem. Nie mam na to wplywu. Tak jak murzyny na bycia murzynami.



Mimo iż nie wychowywałem się w kolorowej dzielnicy i nie było łatwo , mimo iż mój kraj jest krajem paradoksów i biedy ale jestem Polakiem i jestem z tego dumny.

Tak samo jak murzyn nie może się pofarbować na biało tak samo ty nie zmażesz z siebie bycia polaczkiem czyli kogoś kto nienawidzi swoich korzeni ale nigdy nie będzie pełnowartościowym obywatelem innego państwa. Mam cichą nadzieję że inne polaczki twojego pokroju również opuszczą tą szerokość geograficzną.

Magsurf

2014-02-04, 20:29
Gharotief napisał/a:

@ap

napewno nie nazywaj mnie polaczkiem, bo to jest dla mnie obraza, niestety, w tym ciemnogrodzie katolskim sie urodzilem. Nie mam na to wplywu. Tak jak murzyny na bycia murzynami.



Zawsze możesz się przenieść do jakiegoś ciapatogrodu i r*chać sobie radośnie kozy.

A na poważnie to won z mojej Ojczyzny, bo swoją mordą wstyd nawet dla Sosnowca przynosisz.

Kine

2014-02-04, 21:35
Ludzie za nic dostają warny a ten trol Gharotief w najlepsze pie**oli głupoty i nic. Gdzieś tam niżej chyba nawet top koment jest z prośbą o bana dla tego pana :D

chybeck

2014-02-04, 21:43
Prawo prawem, ale trzeba być idiotą, żeby człowiekowi, który bezinteresownie chce pomóc wlepiać mandat. Parafrazując Wardęgę: Oszukiwało się na testach psychologicznych.

PS. Właśnie zobaczyłem coś pięknego i chciałbym z tego miejsca podziękować moderatorom/administratorom, że przez najbliższy miesiąc nikt nie będzie musiał czytać wypocin Gharotief. Jest to ulga zarówno dla serca jak i dla duszy. :ok:

Seboolek

2014-02-04, 21:43
Gharotief napisał/a:

Niestety polsza to katolski kraj



To się k***a ciesz że nie muzułmanski. Co Ci katolicy zrobili? Gadają te swoje głupoty ale skoro nie wierzysz w Boga to mają to w dupie. Co najwyżej spróbują Cie jakos skłonić słowami ale nic poza tym. j***nce od allaha to by Ci w mordzie dziure kwasem zrobili więc się od katoli odpie**ol. To jest po prostu mniejsze zło.

go...........ek

2014-02-04, 21:44
Gharotief napisał/a:

@ap

No i dobrze, dreczyc takich jak wy jak najbardziej. Katolstwa mi nie zal w ogole. Dla mnie mogliby palowac przy wyjsciu z kosciola zawsza i kazdego, taka sciezka zdrowia. Moze by wybili glupote z glowy.



chyba masz kompleksy.. ksiądz cię macał jak byłeś mały i teraz nie lubisz katoli?? czy jaki ch*j??

Fedek

2014-02-04, 21:54
U mnie w mieście takiego malucha z pługiem ma facet, który mieszka pod komisariatem i nikt mu problemów nie robi. Może dlatego, ze policjantom też odśnieża podjazd :D

PiotrekMMA

2014-02-04, 21:58
Ja pie**ole co za bieda umysłowa przegląda tego sadistica. Gharotief to troll nie cieżko zauwazyc, że jak napisze się w Polsce coś na papieżaka czy katolstwo to od razu jest gównoburza. A Wy zamiast po prostu nie odpowiadać na to i czekać aż mu sie znudzi to karmicie trolla, a on na pewno ma z Was niezłą bekę. Z resztą ja też mam :megalol:

eeelo

2014-02-04, 22:01
Nie logowałem się od jakiegoś roku, i patrze jakiś Gharotief i se myśle nie no BONGMAN dostał bana, i zmienił nick-a, a tu patrze najlepszy komentarz kto?

Bongman


Się zdziwiłem

Tazz

2014-02-04, 23:18
Wy na tym forum macie jakiegoś pie**olca na pkt katol versus ateista.
Co temat chociażby wgl nie związany z katolstwem etc to od razu flame war z dupy, tak samo jak jakiś czas temu wojna lewakow i prawicowcow.

a co do tematu to głupota ludzka nie zna granic, zamiast dać jakieś pouczenie czy łagodnie potraktować bo może i wykonanie ch*jowe, ale zamiary dobre to NIE.

BorgBorg

2014-02-04, 23:25
Pomagał odśnieżać drogi, A TO ZŁOCZYŃCA !!

Wyrabiają "statystyki", cwe*E.

stalowyszczur

2014-02-05, 01:08
Ja rozumiem ze powiedzieliby mu ze wystarczy juz tej zabawy i wypie**alac z drogi publicznej, ale wsadzanie mu mandatu to juz wlasnie kurestwo polskiej policji. Mam tu na mysli drogowke i prewencje dodam jeszcze.

hardowski

2014-02-05, 06:34
BongMan napisał/a:

Policja na świecie - służyć i chronić.
Policja w Polsce - j***ć i dręczyć.



"j***ć"? "j***li" cię? Opowiedz nam o tym. :roll:

Chociaż może lepiej nie... :kawa: