18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mamed Khalidov broni rebeliantów

fafarafa2000 • 2013-10-05, 12:22
Fragmenty wywiadu z Mamedem Khalidovem na temat islamu.

Porozmawiajmy o islamskich ekstremistach. Co myślisz, kiedy słyszysz o atakach terrorystycznych, atakach, takich jak ten niedawno w Londynie?

Powiem tak: to nie są muzułmanie, a ja nie wierzę w to, co pokazują w telewizji. Nie wiem, czy to prowokacja czy nagonka, ale po prostu nie wierzę. Media rzucają kawałkami informacji, nie wyjaśniają dokładnie, więc zawsze jestem ostrożny w takich wypadkach. To są przecież przestępcy. Tak samo jakby chrześcijanin kogoś zabił, też uznano by go za przestępcę, a nie podkreślano, jakiego jest wyznania.

Ale już w przypadku Syrii widzimy na filmach w internecie egzekucje, słyszymy o sądach szariackich.

To jest kolejna prowokacja. Zauważ, że tam rządza alawici, czyli ludzie, którzy Assada [prezydenta Syrii] uznają za Boga i próbują przedstawiać, że to Al-Kaida próbuje ich obalić. Stąd później prowokacje w internecie. To alawici podszywają się pod muzułmanów. Słyszałem ostatnio o zabójstwie katolickiego księdza. Islam tego nie dopuszcza, więc jak można mówić o tych zabójcach jako o muzułmanach i jak można na ich podstawie wyciągać wnioski, co do całej religii?

Czyli to nie muzułmanie odpowiadają za te egzekucje?

Tam jest sąd szariacki i pilnuje każdego ugrupowania. Jeśli ktoś zrobi taki numer, to go wykluczają z ruchu. Proszę też zobaczyć, co robią alawici. To przecież się w głowie nie mieści.

Szanuję faceta jako sportowca, ale ciekawe czy by gadał tak pokojowo, gdyby procent muzułmanów w Polsce był taki sam jak np. w niemczech.

Źródło: natemat. pl

tico92

2013-10-05, 12:46
też go szanuję jako sportowca ale to jest muslim z krwi i kości ,a jego koleżka aslambek to wystarczy na niego spojrzeć ,wygląda jak nie jeden islamski bojówkarz ,mamed ponadto potrafi mówić składnie po polsku ale ,aslambek nie potrafi sklecić dobrego gramatycznie zdania ,widać kto się po części asymiluję ze społecznością polską a kto jest ,zwykłym ciapatym

Hrodgar

2013-10-05, 13:20
Tylko jak katolik kogoś zabije to nie wrzeszczy BÓG JEST WIELKI, a muzułmanie już tak.
"nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści są muzułmanami"

pi...........ja

2013-10-05, 14:10
Nie wszyscy muzułmanie to terroryści? A czy pedo-prorok nie mówił, że tylko zabijający niewiernych i najlepiej siebie przy okazji pójdą do raju?

Sylarr

2013-10-05, 15:39
fafarafa2000 napisał/a:

Tak samo jakby chrześcijanin kogoś zabił, też uznano by go za przestępcę, a nie podkreślano, jakiego jest wyznania.



Chrześcijanie nie mordują, przynajmniej teraz, w imię religii, a muslimy tak więc dlatego sie ich wrzuca do jednego worka i słusznie.

Ogólnie kiepski wywiad. Nie lubię Mameda jak każdego muslima i te jego teorie są śmieszne, na siłę próbujące tłumaczyć innych muslimów.

Ork.Fajny

2013-10-05, 15:51
Niektórzy wyżej powinni się zastanowić. Bo nie da się kogoś szanować jako X i jednocześnie nie szanować bo jest Y...

en-em

2013-10-05, 16:04
kiedy idzie o kwestię wiary,ci ludzie sa niereformowalni.niezależnie od zajmowanego stanowiska,statusu i miejsca gdzie zyją. kilka lat temu pracowałem przy zabezpieczeniu jednego z centrów finansowych w Londynie.było tam takze kilku muzułmanów.zapytani czy zabijaliby ludzi gdyby w tamtym momencie to nkazał im ich imam,bez wahania przytaknęli.nie wiem kto tych ludzi tam ściągnął,ale sworzył im realne szanse do ewentualnego ataku.

mineten

2013-10-05, 17:05
Muslim jak każdy inny. Kula w łeb i do piachu. Tyle na jago temat.

bloodwar

2013-10-05, 18:46
Nie należy zapominać, że Kościół Katolicki też ma swoje "grzeszki" min. wydanie papieskiej (a słowo Papieża uznawane jest w KK jako słowo Boga) dyspensy na zabijanie niewiernych w czasie wypraw krzyżowych a także zezwolenie na używanie tortur "w ważnych dla Kościoła sprawach" w czasie Wielkiej Inkwizycji. Ktoś, kto uważa że tylko islam jest zj***ny bo zezwala na warunkowe zabijanie innych ludzi, jest w błędzie.

Brzydkii

2013-10-05, 19:09
@bloodwar, tylko KK poszedł z duchem czasu i nie mówi "Zabijajcie muslimów, bo są źli". Oni starają się do każdego wyciągać dłoń. A j***ne ciapusy nadal siedzą w 12 wieku mimo, że mamy już 21. Takie porównywanie jest z dupy wzięte i możesz sobie je tam wsadzić.

P.S. nie bronie kościoła dlatego, że jestem katolem. Nie wierze w żadnego boga.

es...........zy

2013-10-05, 19:42
@Borsukkk; szkoda tylko, że wyciągają ją po kasę.

Ork.Fajny

2013-10-05, 19:56
bloodwar, tak tylko ciebie poprawię że po roku 1527r. Kościół Katolicki utracił panowanie nad Inkwizycją. Po Wojnach Włoskich przeszła ona w prywatne ręce królów danych krajów. Więc cokolwiek poza Państwem Papieskim nie zależało od Popa. A nawet w samym państwie Papieskim Habsburgowie grozili palcami i kolejnym spaleniem Rzymu jeśli Papież by fikał.
No i zdanie: "Ktoś, kto uważa że tylko islam jest zj***ny bo zezwala na warunkowe zabijanie innych ludzi, jest w błędzie." nie ma sensu. Koran pozwala na takie coś. Biblia nie. A to Biblia jest podstawą wiary i czymś czego KK łamać nie może, a gdy to robi to sam staje się herezją. Jeśli Papież kazałby mojej śp. Babuni kogoś zabić to nie ona jest grzesznikiem nie robiąc tego, tylko Pop jest heretykiem głosząc hasła niezgodne z ich świętą księgą.

PanHT

2013-10-05, 23:03
Ja pie**ole... Jak można przyrównać średniowiecze i tamtejsze stanowisko KK do dzisiejszych islamistów?
Jaka była globalizacja i ile ludzi potrafiło czytać w średniowieczu a teraz? W pale się nie mieści.
Dla mnie obrazowo to wyglądało w ten sposób.

Średniowiecze:
KK jako główna władza w Europie. Jedziemy wpie**olić turasom żeby nawracać niewiernych. (powiększyć wpływy i żeby wszystkim żyło się lepiej. )
Jak nie było chłopów do bicia. To obiecali cuda na kiju i się krzyżowcy zebrali. Odpust itp.
Pozwolenie na zabijanie niewiernych? Toż to wojna > Kogoś zabijać trzeba było > Z naciskiem na niewiernych.

Czasy obecne:
Ameryka: Jedziemy wpie**olić turasom. Bo chcemy tam wprowadzić pokój i cywilizacje.
(wiadomo, że chodzi o ropę.) Albo jedziemy wpie**olić turasom bo mają arsenał brodzi chemicznej. (wiadomo, że chodzi o ropę... i umocnienie pozycji na arenie międzynarodowej)

Czemu to tak przyrównałem? Bo na KK z okresu średniowiecza należy patrzeć jak na oddzielne państwo o ogromnych wpływach.

Dla mnie pisanie o grzeszkach KK jest fanaberią.
Różnica jest taka między "wczoraj" a dziś. Że kiedyś księżulek ładował łajno w łby wieśniaków dla własnych korzyści. Mówiąc O to słowo Pańskie. Dziś każdy czytać potrafi. Wiec co dobre a co złe.

A islam? Nie zmienny od setek lat.
Muzułmanin, może mieć smartfona. Komputer. Konto na FB. Mieszkać w cywilizowanym kraju.
NO ale jak mu odpie**oli. To kogoś zajebie. Albo zgwałci dziecko. Bo KORAN mu na to pozwala.

Cała filozofia.

oc...........an

2013-10-06, 14:25
@up

z wyprawami krzyżowymi to troszkę nie masz racji - KK pojechał wpie**olić arabom, bo byli na wyższym poziomie rozwoju gospodarczego i mieli dużo denarów. Zauważ, że wiele dobrych wynalazków nagle pojawiło się w Europie po wyprawach krzyżowych, tak samo jak pierwsze szpitale i cała filozofia lecznictwa zaczęła się wybijać właśnie po tym jak zobaczono jakich "cudów" dokonywali arabscy doktorzy, którzy nie odcinali rannej nogi...

Ti...........ch

2013-10-06, 15:01
Co nie zmienia faktu, że muslimy zatrzymały sie cywilizacyjnie w XVI wieku, a my nie. Teraz chcą oni nas sciągnąć do swojego poziomu. Nie ma co dyskutować, bo ich ekspansja jest teraz największym cywilizacyjnym problemem Europy.