18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mamed Khalidov broni rebeliantów

fafarafa2000 • 2013-10-05, 12:22
Fragmenty wywiadu z Mamedem Khalidovem na temat islamu.

Porozmawiajmy o islamskich ekstremistach. Co myślisz, kiedy słyszysz o atakach terrorystycznych, atakach, takich jak ten niedawno w Londynie?

Powiem tak: to nie są muzułmanie, a ja nie wierzę w to, co pokazują w telewizji. Nie wiem, czy to prowokacja czy nagonka, ale po prostu nie wierzę. Media rzucają kawałkami informacji, nie wyjaśniają dokładnie, więc zawsze jestem ostrożny w takich wypadkach. To są przecież przestępcy. Tak samo jakby chrześcijanin kogoś zabił, też uznano by go za przestępcę, a nie podkreślano, jakiego jest wyznania.

Ale już w przypadku Syrii widzimy na filmach w internecie egzekucje, słyszymy o sądach szariackich.

To jest kolejna prowokacja. Zauważ, że tam rządza alawici, czyli ludzie, którzy Assada [prezydenta Syrii] uznają za Boga i próbują przedstawiać, że to Al-Kaida próbuje ich obalić. Stąd później prowokacje w internecie. To alawici podszywają się pod muzułmanów. Słyszałem ostatnio o zabójstwie katolickiego księdza. Islam tego nie dopuszcza, więc jak można mówić o tych zabójcach jako o muzułmanach i jak można na ich podstawie wyciągać wnioski, co do całej religii?

Czyli to nie muzułmanie odpowiadają za te egzekucje?

Tam jest sąd szariacki i pilnuje każdego ugrupowania. Jeśli ktoś zrobi taki numer, to go wykluczają z ruchu. Proszę też zobaczyć, co robią alawici. To przecież się w głowie nie mieści.

Szanuję faceta jako sportowca, ale ciekawe czy by gadał tak pokojowo, gdyby procent muzułmanów w Polsce był taki sam jak np. w niemczech.

Źródło: natemat. pl

mineten

2013-10-06, 18:13
ment200 napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że muslimy zatrzymały sie cywilizacyjnie w XVI wieku, a my nie. Teraz chcą oni nas sciągnąć do swojego poziomu. Nie ma co dyskutować, bo ich ekspansja jest teraz największym cywilizacyjnym problemem Europy.


Według ciebie to wyprzedzają swoje czasy bo u nich jest dopiero XV wiek według ich kalendarza(oni liczą czas od 622 roku i rok trwa 354 dni). Ale z tą ekspansja w pełni się z tobą zgadzam. Trzeba ich wybić zanim oni wybiją nas a do tego się powoli przymierzają.

Da...........us

2013-10-06, 19:52
Ma gość trochę racji, bo tak naprawdę w dupie byliśmy i gówno widzieliśmy. :)

h7kchryst

2013-10-06, 21:21
khalidof niech sp***ala lepiej

Ti...........ch

2013-10-07, 20:40
mineten napisał/a:


Według ciebie to wyprzedzają swoje czasy bo u nich jest dopiero XV wiek według ich kalendarza(oni liczą czas od 622 roku i rok trwa 354 dni). Ale z tą ekspansja w pełni się z tobą zgadzam. Trzeba ich wybić zanim oni wybiją nas a do tego się powoli przymierzają.



Nie wiem kim jesteś i odkąd liczysz czas, ale chciałem Cie powiadomic że mamy rok 2013. Dokładnie to 7 październik. Więc mamy XXI wiek, tak? Idąc dalej tym tropem to XVI wiek miał miejsce 5 stuleci temu. Co więcej, trwał on od roku 1501 do 1600. Europa zawsze miała to do siebie że XVI wiek był w niej XVI wiekiem. Konludując, to ch*j mnie obchodzi czy ciapaki maja teraz swój XIV wiek czy dopiero są w erze neolitu, tylko podaje czas w tym kalendarzu który obowiazuje w historiografii europejskiej.

mineten

2013-10-07, 21:30
No po prostu gdybyś powiedział im że się zatrzymali w XVI wieku to by uznali że ich doceniasz bo myślisz że wyprzedzają swoje czasy. :-) Ale jeżeli interesuje Cię to kim jestem to w gwoli ścisłości jestem Polakiem, liczę czas według naszego kalendarza i nie uznaje muslimów za ludzi tylko za ogniwo pośrednie pomiędzy małpą a człowiekiem. Mówienie o tych półgłówkach oślepionych swoją religią "ludzie" uwłaczało by mi jako człowiekowi. Możecie nazwać mnie rasistą ale rasizm jest jedynym sposobem na przetrwanie naszego gatunku.

Ti...........ch

2013-10-08, 18:18
W takim razie piona 8-) tylko ja cie prosze nie obrażaj małp. I tak juz sie je porównuje do murzynów

dOpieca

2013-11-27, 22:21
dawać khalidova!