18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mama Ljuba w wykonaniu polaków

Szczygiel • 2012-09-07, 14:14
Dobre, bo polskie ! :szczerbaty:


krzychu6

2012-09-08, 01:48
konradssc napisał/a:

Kolego, jak mieszkam na wsi tak nie znam ani jednego pedała :shock: Z tego co mi wiadomo to pedały to Ci wielcy tolerancyjni i oświeceni z wielkich miast.


Z tego co mi wiadomo, to rano musisz wstać i 3 kilometry na PKS zapierdzielać żeby paszę dla świń kupić.

NluckY

2012-09-08, 01:58
Czegoś nie rozumiem. Muzyka nie dość, że ch*jowa to jeszcze rosyjska. Do jej rytmu trójka mężczyzn robi "śmieszne rzeczy". Nie żebym jakoś starał się hejtować ale nie ma w tym nic śmiesznego ani polskiego jak to określił autor : x. Wydaje mi się, że bohaterowie to ten typ ludzi, których kiedy zapytasz o to jakiej muzyki słuchają, odpowiadają "nowości". Rozumiem jakby się rozj***li, wtedy materiał byłby pierwsza klasa. Szkoda.

monto

2012-09-08, 02:27
krzychu6 napisał/a:


Z tego co mi wiadomo, to rano musisz wstać i 3 kilometry na PKS zapierdzielać żeby paszę dla świń kupić.



pewnie kupuje ta pasze tam gdzie twoj stary dla ciebie

mikEWrona

2012-09-08, 03:05
jedyne dobre bylo z supermenerm za szyba pijacy wode :D

pekka satan

2012-09-08, 06:31
Może i oni mieli fajną zabawę, ale k***a ja tu nie widzę nic ciekawego... nic k***a... A już na pewno porażką jest to, że ktoś nie wstydzi się pokazywać swojego ryja tak publicznie w takich okolicznościach...


Btw. MEGANE I ??? ;) HAHAHAHAHA Z Rosji kojarzą mi się nie dość, że zajebiste laski to chociaż VOLVO XC90 ;)

Artis23

2012-09-08, 08:45
pisuar wywnioskowali to z twojego bardzo wiesniackiego jezyka, pelnego pychy i nieleczonych kompleksow;)

Serval666

2012-09-08, 10:14
nie no k***a ale z was j***ne zaćmione ryje. Mnie się podoba i to nawet bardzo bo jest to śmieszna parodia tego teledysku. Nazywacie ich wieśniakami.. A ch*j wam w dupe, mieszkajcie sobie w tych swoich 30 metrowych klatkach siedźcie przed monitorem jak pie**olone tuczniki i chodźcie po centrach handlowych w czapkach z 10 naklejkami jak pie**olone cioty. Założę się, że każdy ten "wsiok" naj***łby wam do pryszczatych dup kopy gdybyście go tak nazwali. pie**olone cwaniaki wszystko hejtować bo ch*jowe pedalskie itp. Już wk***ia mnie ta pie**olona mentalność "nastoletnich gniewnych" którzy to są wielce zajebiści a każdy oprócz nich to ciota pedał i lamus.

Co do chłopaków w filmiku: Fajny pomysł, dobra zabawa - szacun dla nich za pozytywne podejście, piwko :ok:

pepik535

2012-09-08, 10:44
Kolega z lewej słabo r*cha:d

krzychu6

2012-09-08, 11:24
monto napisał/a:



pewnie kupuje ta pasze tam gdzie twoj stary dla ciebie



Widocznie tak bardzo kocha swoje świnki, że karmi je kawiorem :-)

eyven

2012-09-08, 11:39
Oni chociaż coś zrobili i potem przy piwie sie pośmieją :D Piwo dla ludzi którym coś sie chce w tym smutnym jak p*zda cyganki kraju....

b203822

2012-09-08, 12:08
monto napisał/a:



pewnie kupuje ta pasze tam gdzie twoj stary dla ciebie



widziałeś kawior jak świnia niebo

M4rkOPL

2012-09-08, 13:57
pisuar:
Cytat:

pedały z małego miasteczka, przedmieścia albo jakiejś wsi (oczywiście nie przeszkadza mi to, po prostu mówię to w odniesieniu to realiów tam panujących; tzn.: najlepsze kawałki to największe szity, które są na "topie", a nawet jak tam przyjedzie majka jeżowska to wszyscy się cieszą bo coś przyjechało i słuchają tego do następnego festynu) zrobiły sobie klip w "najlepszych" swoich koszulkach w stylu "pójdę na bazar i kupię "śmieszną" koszulkę" i myślą, że są śmieszni.
jakieś marne cwe*ki.


Większość biedy umysłowej spotykam w mieście niż w małych miasteczkach, oczywiście są też j***ne brudasy, ale tego nie można uniknąć. Spójrz na blokowiska i zobacz ile tam miernoty mieszka, która uważa się za miastowego cwaniaka.