18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam Talent - Maciek klan edyszyn

Boss-man • 2012-11-26, 19:01
Mam nadzieję, że nie za mocne :hitler:

Jakby ktoś nie zrozumiał słów, jest tekst.

GuStaff22

2012-11-26, 19:57
W języku waleni :amused:
dobra sztuka, zaklepuje ! :piwo:

Bejker

2012-11-26, 20:12
Nie no po prostu mnie to wk***ia te dzwieki wydawane przez nią ;hhhaa googuhuhfd jfjdfj

SheryZa4

2012-11-26, 20:23
@up
poj***ni jesteście

Zajebista wrzuta :D

Nikczemny_Płód

2012-11-26, 20:32
Nie umiem śpiewać i nie śpiewam.

Czemu opiekunowie ich chcą dać im radośc w glupi sposób? Czy nie można pokazać im świata? Zabrać na wycieczke? A koniecznie dawać do programu i robić pośmiewisko, bo mnie to rozmieszyło.

Jednocześnie współczuje, bo dziewczyna jak była normalna to pewnie ładna była, no ale k***a eeeyyy yyayyaysyaysy yeyy i uUU uu u to może jednak w domu albo na małym wewnętrznym konkursie.


Pener

2012-11-26, 20:35
u nas by wygrała. taka biedna, chora...

Mathiuser

2012-11-26, 20:36
Kurczę co za mieszane uczucia. Jest to poprostu śmieszne i żałosne w ch*j, no ale k***a śmiać się nie wypada.

Możesz podać link skąd to wziąłeś, bo chcem poczytać komentarze ;-)

Kozek

2012-11-26, 20:46

hr...........ns

2012-11-26, 20:59
czemu jeszcze nie ma płaczącej foremniak w komentarzach?

jedrolus

2012-11-26, 21:03
hrns,

tak dla odmiany dodam tego pedała




Lil_G96

2012-11-26, 21:58
przestalem sie smiac dopoki zona mi nie przyj... z sandala

jacek44

2012-11-26, 22:09
A czemu się z tego nie wolno śmiać? Przecież to człowiek taki, jak każdy inny. Gdyby to był człowiek bez zaburzeń zdrowotnych i miał taki talent wokalny jak ona, a chciał śpiewać, to połowa portalu by się śmiała! I tutaj też można się śmiać! Od 5 lat zajmuję się wolontariatem. Przez rok byłem wolontariuszem w szkole specjalnej. Co przyszło mi najtrudniej? Nauczyć się traktować niepełnosprawnych umysłowo/fizycznie normalnie! Nie użalać się nad nimi, nie dawać im forów za to, że są niepełnosprawni, podchodzić do nich jak do normalnego człowieka. Trzymać się zawsze swojego zdania, stawiać na swoim jeśli wiem, że mam rację. Być stanowczym i nieustępliwym! :)

Miałem w grupie pod opieką takiego rozbrykanego 9latka. No żeby najprościej napisać - taki mały człowiek sk***iel. Pluł, szczypał, gryzł, klął jak szewc do tego. Przez pierwszy okres nie miałem obycia i grzecznie mu zwracałem uwagę. Teksty typu "Tomek, tak nie wolno, bo to brzydko", to on miał w głębokim poważaniu, nawyzywał zawsze od ch*jów i robił dalej swoje.
Kiedyś jak wylał specjalnie zupę na podłogę, to już się miarka przebrała i podszedłem do niego ze słowami "Słuchaj k***a, jak jeszcze raz wylejesz ta pie**oloną zupę, to tak Ci kopa w dupe zajebie, że miesiąc nie usiądziesz". Podziałało. I w tym momencie on zrozumiał co ja do niego mówię, co mu wolno robić, a co nie... Przypadków podobnych było wiele. Nie wszystkie opierały się na przeklinaniu oczywiście. Wiem, że większość niepełnosprawnych potrzebuje poważnego,normalnego traktowania swojej osoby. A tym czasem w polsce jest przesąd, że jak ktoś ma coś nie tak z garem, to niech siedzi całymi dniami w domu i ogląda telewizję...

Leginek

2012-11-26, 22:10
k***a wiem ,że nie powinienem się śmiać bo to smutne ale nie mogę xD

themasterb

2012-11-26, 22:12
To Steve-O już nie prowadzi Killer Karaoke? :(

remi1982

2012-11-26, 22:13
EEE tam, dać coś na rozluźnienie mięśni, co by się tak nie spinała i spokojnie można por*chać. Z ryja nawet znośna.

at...........25

2012-11-26, 22:16
Jacek44, nie wypada się śmiać bo ona nie wybrała sobię choroby. Fakt, ze podjela sie dla niej tak trudnego zadania jest tylko i wyłącznie na +. Co jak co filmik nieśmieszny a przykry.