18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maltretowany pies i pierwsze w życiu pieszczoty

K_44 • 2015-12-29, 15:06
Co za bydle doprowadziło go do takiego stanu :-|


Howie

2016-11-30, 08:04
Cytat:

Osobę, która zrobiła coś takiego katował bym do końca jego zasranego życia. Kazał bym mu jeść mój kał i popijać go moimi szczynami i wrzucałbym to na harda.

Nienawidzę oglądać tego typu filmów jak ten.



Przecież ta laska pomogła temu psu znormalnieć, nie wiem o ch*j się do niej przypie**alasz...

Maek

2016-11-30, 08:14
W wielu kwestiach moge sie mylic, ale tej jednej jestem stu procentowo pewny.

Powinien byc ustawowy obowiazek napie**alania wszystkich tych j***nych kurew, ktore znecaja sie nad slabsazymi, bez znaczenia czy pastwia sie nad malym pieskiem, krowa, dzieckiem, czy starcem. Nie ma chyba rzeczy, ktora by mnie bardziej wk***ila.
Nie piszcie "ch*ja bys zrobil", bo juz robilem i zdradze Wam tajemnice. Wszystkie te znecajace sie smiecie, tak jak i te wszystkie cieszace sie w komentarzach z katowanego psa cwe*e to w 99% takie p*zdy, ze wystarczy blizej podejsc i juz sp***alaja obsrani.
Z drugiej strony zadna to tajemnica, znecaja sie w koncu tylko nad tymi, ktorzy nie moga im oddac. 99,9% z nich to zyciowe ofermy i ofiary losu, gnojeni przez kolegow w szkole, przez rodzine, nie szanowani przez nikogo w taki zj***ny sposob odreagowuja i podnosza w swoim mniemaniu wartosc swojej ch*ja wartej osoby.
Maja troche z internetowych zapryszczonych 40 kilogramowych napinaczy, ktorych ladnie podsumowuje znany wiekszosci tekst "Kozak w necie, p*zda w swiecie. Podobny schemat, przez neta nikt nie uderzy ; )

misiu1123

2016-11-30, 10:20
Szkoda chudzioka, bo się nawet bał ugryźć, ale git, że trafił na normalnych ludzi.

Poza tym, jak czytam komentarze tych twardzieli z forum, to mi się nawet smiać nie chce.