18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Maltretowany pies i pierwsze w życiu pieszczoty

K_44 • 2015-12-29, 15:06
Co za bydle doprowadziło go do takiego stanu :-|


nowynick

2015-12-29, 15:16
Kiedyś miałem sukę ze schroniska, duży pies, ale cholernie się bał ludzi. Przez pierwsze kilka tygodni po prostu uciekała w drugi koniec podwórka, zaczęła się przyzwyczajać dopiero kiedy adoptowaliśmy szczeniaka (widać instynkt samicy zwyciężył ze strachem). Żyła u nas ze 13 lat i mimo że zachowywała się dość swobodnie wystarczyło przypadkiem mocniej tupnąć żeby się kuliła po sobie... Dorwałbym gnoja, który tą traumę wywałał to torturowałbym miesiącami aż by prosił o śmierć...

cveljan

2015-12-29, 15:17
mój pies też tak kwiczy a nigdy mu nikt nic nie zrobił po prostu jest poj***ny

da...........wa

2015-12-29, 15:19
cveljan napisał/a:

mój pies też tak kwiczy a nigdy mu nikt nic nie zrobił po prostu jest poj***ny


twoj kwiczy bo jest poj***ny.
a moj mi nie da spokojnie zar*chac bo tym swoim kryzkiem budzi rodzine i mi wpadaja do pokoju
i k***a wszyscy chca r*chac

Siberian_Meat_Grinder

2015-12-29, 16:00
k***a nie mogę takich rzeczy oglądać ... tak mi żal tego psa - przecież on prawdopodobnie nigdy nie otrzymał żadnych pozytywnych od nikogo żadnych pozytywnych uczuć ani gestów. Wyobraźcie sobie co musiał biedak przeżyć, żeby reagować w ten sposób.

Każdą ludzką k***ę, która robi dla swojej przyjemności krzywdę zwierzęciu powinno się sądzić jak za krzywdę wyrządzoną człowiekowi. Tylko oczywiście nie według polskiego liberalno-pedalskiego prawa, ale np. rosyjskiego lub amerykańskiego.

Toolpa

2015-12-29, 16:23
O jejku jejku jaka k***a tragedia :idzwch*j:

BenderXXX

2015-12-29, 16:44
@Toolpa

A no k***a tragedia. Chcial byś, żeby się nad tobą ktoś znęcał do tego stopnia, żebys zachowywal sie jak ten pies, a wszycy by ci powiedzieli: "ale tragedia... idz pan w ch*j?"

Zwyrodnialstwo trzeba tepic.

qismo1

2015-12-29, 16:55
Ile jest takich sytuacji o których się nie mówi. A ludzie to po prostu sk***ysyny. Czy to maltretowanie zwierząt, dzieci, gwałty na dziewczynkach itd... Co tu dużo mówić, najlepsze były czasy, gdy za kradzież czy gwałt ucinano rękę (i nie myślę o samogwałcie, bo większość sadoli została by bez rąk, ale co ja mówię! Przecież casanova może się schować przy sadolach, i nie wspominając o wszechstronnie uzdolnionych ekspertach z różnych dziedzin nauki i techniki).

freaky

2015-12-29, 17:35
Hmmm. A może był "maltretowany" właśnie dlatego, że darł tak mordę? Przecież to jakiejś k***icy można dostać z takim wyjcem szczególnie, gdy uaktywnia się w nocy, a rano trzeba wstać do roboty.

Matiuo

2015-12-29, 18:07
Ruskie kraj bez kultury empatii i prawa nie jestem pewien kto jest nizej na drabinie ewlocyjnej ruskie czy murzyny

maxximal

2015-12-29, 18:14
Sadyzm i maltretowanie to tu widzę w zadawaniu bólu narządom słuchowym odbiorców

grudawwk

2015-12-29, 18:17
Taki pies jest więcej wart o wielu ludzi, ludzie nieraz pokazali że są najgorszymi zwierzętami. A co do zwierzaków (pies itd.) to mam jakąś słabość, mogę oglądać jak ciapak opie**ala głowe drugiemu no k***a to przyjemność w sumie, ale jak patrze jak dostaje jakiś zwierzak no k***a nie lubiem

Sebek1664

2015-12-29, 18:20
Bydle już bydle tresował i tyle ekologu pierniczony

pytolsky

2015-12-29, 18:20
Spodziewałem się komentarzy p*zdeczek "czego to ja bym nie zrobił jakbym spotkał". Nie zawiodłem się. Może po prostu zmieńcie nazwę sadola na kwejk 2.0?

no_name_1234

2015-12-29, 18:32
pytolsky napisał/a:

Spodziewałem się komentarzy p*zdeczek "czego to ja bym nie zrobił jakbym spotkał". Nie zawiodłem się. Może po prostu zmieńcie nazwę sadola na kwejk 2.0?





p*zdeczek nie p*zdeczek, ch*j który tak burka urządził powinien siedzieć w pierdlu, lubię sadola za krew, bluzgi i rozj***ne łby a czasem i nawet z dziewczynek sadola można łacha podrzeć: fajne cycki i fujara do kolan, ale za znęcanie się nad bezbronnym zwierzęciem wsadził bym takiej k***ie choinkę w dupę i ją podpalił zrobiło by się świątecznie .