18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpi terroryzm na ulicach Birmingham

sebsossj • 2018-05-27, 17:16
Klasycznie, do odstrzału


aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-27, 17:24
Brytyjczycy muszą być bogaci. Co chwila są ubogacani kulturowo przez przybyszów...
A tak serio... nadchodzi dzień X, wtedy w ruch pójdą noże, siekiery, maczety itp. I poleje się krew. I to nie tylko w UK.

edek.bajzel

2018-05-27, 17:55
a Pani Merkel szuka winnych,
,,jak ktoś mógł pozwolić na sprowadzenie do Europy tylko czternastoletnich uchodzców, przecież te dzieci ,,

a2711817

2018-05-27, 18:24
Hranipex napisał/a:

(...) nadchodzi dzień X, wtedy w ruch pójdą noże, siekiery, maczety itp. I poleje się krew. I to nie tylko w UK.


Ten dzień nadszedł dawno temu, obcy badali grunt takimi zabawami jak obcinanie głowy żołnierzowi na ulicy w biały dzień. Europa poprzez brak stanowczej reakcji zachęca ich do coraz śmielszych poczynań. Modne zachodnie chłopięta w obcisłych porteczkach raczej nie przeciwstawią się najeźdźcom. Trzeba szukać bezpiecznej przystani: ja obstawiam Białystok. Za jakiś czas to będzie jedyne wolne miasto na granicy rosyjsko - tureckiej.

hejcior

2018-05-27, 18:31
Szwaby już dawno wynalazły idealne narzędzie do sprzątania ulic..


~Velture

2018-05-27, 18:38
Wiecie co mnie bawi najbardziej?

Jakbym napisał aby zaj***ć tą czarną dzicz to pewnie żydki z tego portalu hejtstop czy innego zgłoś nienawiść by zaraz mnie zgłaszali za rasizm, namawianie do zabójstwa, ksenofobię, dyskryminację i pierdyliard innych gównianych paragrafów ale jak to to coś wypełza na ulicę i atakuje bezbronnych ludzi całym plemieniem to nie wolno ich krytykować a media milczą.
j***ne lewaki i zachodnie sądy tłumaczą to tym, że biedne bambuski nie potrafią się odnaleźć w zachodniej cywilizacji i nie rozumieją prawa ani zasad panujących w kraju w którym są.

Dla mnie to co widzę na filmie to nic innego jak usiłowanie zabójstwa.

Na miejscu kierowcy zaatakowanego przez takie stado plemienne doj***łbym w palnik i w nich napie**alał używając samochodu jako najlepszej dostępnej w danej chwili broni aby się obronić przez atakiem zagrażającym mojemu i/lub mojej rodziny zdrowiu i życiu.

No ale u nas to byłoby uznane w najlepszym wypadku jako przekroczenie granic obrony koniecznej jeśli nie próba zabójstwa. Tam to pewnie jeszcze doszedłby rasizm itp.

To nie są ludzie. To jest j***na dzicz. Bydło które wyczuło słabość białego i czuje się bezkarne - bo zasadniczo są bezkarni skoro nie spotykają ich praktycznie żadne konsekwencje.

Nawet ostatnio było o tym brytolu co o tym mówił i dostał 13mc więzienia za to, że o tym mówi i dodatkowo zakaz mówienia o tym co się tam odpie**ala...

Trzeba podjąć drastyczne kroki aby pozbyć się tego i deportować skąd przylazło.
Nie potrafisz się zasymilować i stosować do zasad to wypie**alaj prostować banany do swojej lepianki z gówna w jakimś kraju 4go świata czy skąd tam jesteś.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-27, 19:00
a2711817 napisał/a:


Ten dzień nadszedł dawno temu....



To nie jest dzień X. Dzień X będzie masowym mordowaniem białych.
Chciałbym się mylić, by do tego nie doszło, ale obawiam się, że niestety to zachód czeka. Na szczęście u nas tego brudu nie ma.
Mamy Ukrów, mam wątpliwą przyjemność mieć ich za płotem k***a.
No są dzikusy, ale jakiś respekt mają. Wczoraj zrobili głośną imprę, krzyki, hałas, koło pierwszej się obudziłem, okno zamknąłem ale ni h*ja, nic nie dało. Poszedłem do płota ;) dla samoobrony wziąłem młotek i mówię, ciszej k***a wasza mać. Myślałem, że sapną, że będę musiał młotkiem jebnąć... a oni tylko "paniemaju, paniemaju" i spokój.
Tak... Ukry gawarili pa rusku a nie ukraińsku ;-)

Myślę, że z tymi z filmu tak łatwo by nie poszło gdyby mieszkali obok :mrgreen:

ziomandrzej

2018-05-27, 19:13
Jak by taka sfora zaatakowała moje autko bez najmniejszego powodu, to pewnie pomyliłbym wsteczny z jedynką, ale jechałbym raczej po trupach prosto na policję zgłosić usiłowanie morderstwa na mojej osobie.

saves

2018-05-27, 19:21
A przejedź po tych k***ach, to cię po sądach będą ciągać "za narażenie życia". Ich oczywiście. Twoje sąd ma w dupie, boś biały.

Cara_Al_Sol

2018-05-27, 19:23
Ja widzę inżynierów, lekarzy i praw... Dobra, nie mogę... :mrgreen:
... Gdyby nie tytuł, nie zgadłbym, że to Europa.

os...........wo

2018-05-27, 20:24
Obecnie wrogiem nie jest to czarne plugastwo czy inne podejrzane ścierwo a chora, nieludzka wręcz, ideologia forsowana od dziesięcioleci przez unie. Dochodzi do tego obrzydliwa do skrajności słabość kościoła z ich wybaczaniem i proszeniem o wybaczenie. W takich warunkach walka z rozprzestrzenianiem się czarnej zarazy jest z góry skazana na niepowodzenie. Tak jak odnowiona krucjata najpierw powinna urządzić rzeź w watykanie, tak i najpierw należy stworzyć nowe morze wypełnione krwią oraz ścierwem każdego gówno-entuzjasty.
Dla potęgi i chwały królestwa bożego ! Ave sza...echem... Maria !

(Pamiętajmy ponadto o wielkiej dobroci, jaką hitler okazał Polsce, wycinając toczącego nas od wieków raka. Co prawda operacja się udała, jednak pacjent zmarł...)

ProVVe

2018-05-27, 21:24
Mówcie i pie**olcie co chcecie... Jakby mnie takie stado zaatakowało w samochodzie długo by mi nie zajęło, żeby k***y rozetrzec jak gówno (którym są) po asfalcie... Jeszcze bym nawrócił i powtórzył, aż by resztki nie sp***oliły....


Taki małpi gaj trzeba z miejsca zastrzelić... Gdzie sa te k***y z hejtstopu? Gdzie to "białe" kurestwo jest teraz?

Rozchędażacz

2018-05-27, 23:02
O ja Cię, Velturek powiedział w końcu coś mądrego :mrgreen:

Luksus40percent

2018-05-27, 23:23
birmingham riots 2011 w wyszukiwarke jak kogos interesuje. Tam to na porzadku dziennym