18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpi terroryzm na ulicach Birmingham

sebsossj • 2018-05-27, 17:16
Klasycznie, do odstrzału


beednarr

2018-05-28, 00:36
Ahhh ta postępowa Europa, łezka w oku się kręci.

solltys

2018-05-28, 01:02
Jak jestem raz w miesiącu w Birmingham to zawsze mam z tyłu głowy myśl widząc tych wszystkich ciapatych/czarnych których tam jest większość że nie zdziwiłbym się jakby zaraz coś pie**olnęło obok. Dziwne uczucie, mam nadzieję że w Polsce nigdy nie będzie dane nikomu go zaznać.

eclipse2012

2018-05-28, 01:49
Niemcy wiedzą co robią
gdyby nie to co się dzieje to doszło by do wojny nuklearnej
ale po co ja wam to mówię

mrokussw

2018-05-28, 02:11
mozna o info ? kiedy gdzie i jak? z ciekawosci chce poczytac co prasa pisze

nowynick

2018-05-28, 08:22
i jeszcze tysiące tych szkodników czeka w Calais na możliwość wyjazdu do GB. Biorąc pod uwagę, że z Unii Brytole wychodzą przepuściłbym wszystkich chętnych i niech się z tym bujają :D

qwerq221

2018-05-28, 12:20
Taka piękna okazja do rozjechania chociaż kilkunastu dzikusów :D No nie... stracić taką okazję to coś niewybaczalnego.
Ja wiem, że szkoda swojego samochodu tym bardziej jak się na niego ciężko pracowało, no ale taka okazja często się nie nadarza

Cloverface

2018-05-28, 12:42
W tym Birmingham to mają wesoło, w tym tygodniu był filmik z rozjechania człowieka, rozstrzelania w tunelu dwóch jegomości, teraz bieganie i dzicz na ulicach. Dodam taką ciekawostkę - większość filmów z chorych akcji w Birmingham jest kasowana na youtube. Ciekawe czy jest aż tak źle, że muszą cenzurować.


nieubezpieczony

2018-05-28, 12:45
Problem w tym, że ten filmik pojawił się już na wielu portalach i wszędzie jest anonsowany jako zamieszki w UK, tymczasem są to kibice FC Basel niezbyt zadowoleni z wyniku wyjazdowego spotkania. Umilają sobie w ten sposób drogę powrotną. Niestety jakość filmu jest zbyt słaba by dojrzeć rejestracje.
Pomijając powyższe, cała grupa, kimkolwiek i gdziekolwiek są, powinna zostać żywcem zakopana w zbiorowym grobie.

Filmik jest podejrzewam stąd:

YOUTUBE

Wiewór

2018-05-28, 13:19
Birnigham jest nazywane brytyjską stolicą dżihadu :)

Maem1974

2018-05-28, 15:11
1. "Basel hooligans attack Zürich and Karlsruher cars 19.05.2018"

2. "Problem w tym, że ten filmik pojawił się już na wielu portalach i wszędzie jest anonsowany jako zamieszki w UK, tymczasem są to kibice FC Basel niezbyt zadowoleni z wyniku wyjazdowego spotkania. Umilają sobie w ten sposób drogę powrotną".

3. To są biali ludzie, te ścierwa z filmu

4. Po ch*j komu prawda, skoro można walić konia pisząc o dniach X.

5. Jesteście nie tyle głupi, że wierzycie we wszystko, co piszą w necie, ale jeszcze głupsi, bo sobie cokolwiek z netu dopasowujecie pod teze, którą wam wrzuca ruski/faszystowski trol

Ziomaljlb

2018-05-28, 22:34
Thomas Robinson panie v

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-28, 23:34
Maem1974 napisał/a:


...można walić konia pisząc o dniach X.



Skoro dla ciebie powód zwalenia konia jest taki to nie oceniaj taką samą miarą innych. Szkoda, że w takim dobrym roczniku są takie zjeby...

seliustius

2018-05-29, 00:23
Velture napisał/a:

Wiecie co mnie bawi najbardziej?

Jakbym napisał aby zaj***ć tą czarną dzicz to pewnie żydki z tego portalu hejtstop czy innego zgłoś nienawiść by zaraz mnie zgłaszali za rasizm, namawianie do zabójstwa, ksenofobię, dyskryminację i pierdyliard innych gównianych paragrafów ale jak to to coś wypełza na ulicę i atakuje bezbronnych ludzi całym plemieniem to nie wolno ich krytykować a media milczą.
j***ne lewaki i zachodnie sądy tłumaczą to tym, że biedne bambuski nie potrafią się odnaleźć w zachodniej cywilizacji i nie rozumieją prawa ani zasad panujących w kraju w którym są.

Dla mnie to co widzę na filmie to nic innego jak usiłowanie zabójstwa.

Na miejscu kierowcy zaatakowanego przez takie stado plemienne doj***łbym w palnik i w nich napie**alał używając samochodu jako najlepszej dostępnej w danej chwili broni aby się obronić przez atakiem zagrażającym mojemu i/lub mojej rodziny zdrowiu i życiu.

No ale u nas to byłoby uznane w najlepszym wypadku jako przekroczenie granic obrony koniecznej jeśli nie próba zabójstwa. Tam to pewnie jeszcze doszedłby rasizm itp.

To nie są ludzie. To jest j***na dzicz. Bydło które wyczuło słabość białego i czuje się bezkarne - bo zasadniczo są bezkarni skoro nie spotykają ich praktycznie żadne konsekwencje.

Nawet ostatnio było o tym brytolu co o tym mówił i dostał 13mc więzienia za to, że o tym mówi i dodatkowo zakaz mówienia o tym co się tam odpie**ala...

Trzeba podjąć drastyczne kroki aby pozbyć się tego i deportować skąd przylazło.
Nie potrafisz się zasymilować i stosować do zasad to wypie**alaj prostować banany do swojej lepianki z gówna w jakimś kraju 4go świata czy skąd tam jesteś.



az pierwszy raz dodam komentarz, polac mu niewazne kim jestes

Azazel91

2018-05-29, 13:19
Problem nie jest asymilacji, bo indywidualność i zróżnicowanie kulturowe może być piękne, patrz nasi Tatarzy.
Problemem jest niewłaściwe lub brak egzekwowania prawa. Bo gdzie w takiej sytuacji jest policja? Nie wymusimy na nikim aby przestrzegał prawa, czy to brytol czy imigrant. Jedyne co można zrobić, to działać w zakresie prawa aby temu zaradzić.

Wiem, że łatwo myśleć jak typowy sebiks i dyskryminować wszystkich danego koloru skóry czy narodowości, ale to bezmyślne ignorowanie źródła problemu.