18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe gumowanie

Krówka • 2013-05-27, 14:44
Materiał własny
Wszystko rzecz jasna w granicach rozsądku... Mnie widzicie na Repsolku. :jezdziec:


nitrox89

2013-05-28, 08:45
Krówka napisał/a:

faba napisał/a:

co to jest "Repsolku"?



Honda Repsol



Nawet k***a nie wiesz tłuku że jeździsz na F4i w wersji Sport?
Repsol to tylko malowanie...

"ch*ja" pokazaliście, piwa nie będzie.

Frostbourn

2013-05-28, 09:40
Poka cos swojego kondonie

buenos111

2013-05-28, 13:23
Piwo polecialo nie ma to jak szlifiereczki,pozdrawiam i j***ć hejterów murzyńska wielką pytą!

OgarStaryx2

2013-05-28, 14:39
Mam już dwa lata fzrke i tydzień temu zwróciłem uwagę, że repsol to nie respol xD

Krówka

2013-05-28, 15:19
nitrox89 napisał/a:



Nawet k***a nie wiesz tłuku że jeździsz na F4i w wersji Sport?
Repsol to tylko malowanie...

"ch*ja" pokazaliście, piwa nie będzie.




Ojej co ja teraz zrobie k***a piwa nie dałes...

No sorry ale wiem na czym jeżdze, napisałem mu że Repsol to Honda, może nie interesuje się tym to co by mu dało do zrozumienia jakbym napisał F4i ? ch*ja by dało...

poloo89

2013-05-28, 15:42
Philipek napisał/a:

co to k***a robi na glownej?! ani nic specjalnego tu nie pokazali, ani wypadku nie ma.. k***a ja pie**ole, admin jakis pijany? akcja wspomagania poczatkujacych "stunterow"? k***a mac -.-



admini dbają o rozwój działu hard. :)

allah84

2013-05-28, 23:10
Ladny repsolek swiezyzna widac ;] fireblade czolg no i 954 ;d pelen wachlarz hondy ;d

sam jezdze R1 takze lewa tak dalej panowie ;d

~Velture

2013-05-29, 02:09
Fajnie się czyta pedałów na kosiarkach co pie**olą "a ty swoim tico bla bla bla" itp.

Człowieku pół życia byś zapie**alał i by ciebie nie było stać na to czym ja w tej chwili jeżdżę więc bez takich tekstów i idź mi przytnij trawnik swoją szlifierką!

Lubie to podejście gości ze skuterków - 'zapie**alam mótórem bo mje stać cfelu' a ty zapie**alasz tico, cienkocienko czy innym gównem bo ciebie nie stać.

k***a jakie to typowo wiejskie. Ja sobie siedze na wygodnym skurzanym fotelu z klimą i fotelem ci mi masuje dupe a ty spinasz dupe aby o lusterko w korku nie zahaczyć.

Szczególnie fajnie się to od dzieci 18-19 letnich czyta co im bogaty tatuś kupił ale to max jaki w życiu osiągną bo sami ch*ja mogą bez kieszonkowego od rodziców. Max co wam wróżę to skończenie wieczorowej wyższej szkoły wydawania dyplomów