18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe gumowanie

Krówka • 2013-05-27, 14:44
Materiał własny
Wszystko rzecz jasna w granicach rozsądku... Mnie widzicie na Repsolku. :jezdziec:


melvin

2013-05-27, 22:15
Leitho, oczywiśnie że ja :D

niegoslav

2013-05-27, 22:22
Skąd sie bierze tyle hejtu na motocyklistów? (Wiadome, że od tych którzy nawet skuterem nie jeździli)
Zapie**alacie Tico czy innym gownianym Matizem 50/h i was zazdrosc zzera ze ktos ma pasje i was wyprzedza (ch*j w dupe tym co zapie**alaja 200/h moto, mowie o normalnych ludziach) na motocyklu? i nie mowcie mi ze auto to tylko transport z punktu A do punktu B, bo w takim razie zapie**alajcie tramwajami albo rowerami, efekt ten sam a i z dupy Ci sadło zejdzie albo podłatasz dziurę budżetową miasta :)

barex666

2013-05-27, 22:24
Philipek napisał/a:

co to k***a robi na glownej?! ani nic specjalnego tu nie pokazali, ani wypadku nie ma.. k***a ja pie**ole, admin jakis pijany? akcja wspomagania poczatkujacych "stunterow"? k***a mac -.-


Kolejny zmuszony do oglądania?

op...........ve

2013-05-27, 22:25
ch*j z nimi to że będzie srał w najlepszym wypadku pod siebie do końca życia jakoś mnie nie rusza po co zapie**ala ?...tylko szkoda mi ludzi którzy przez takich idiotów cierpią

Frostbourn

2013-05-27, 22:43
@up

gdzie ty tam widzisz jakies zapie**alanie idioto?

melvin napisał/a:

ja pier*olę, z klamy trzeba strzelić i lagi w poziom, wtedy guma ma sens a takie skakanie tylko niszczy moto bo każde lądowanie niestety odbija się na plastikach.



Jak sie umie lądowac to sie nic nie odbija. Ja zawsze wale z gazu.

op...........ve

2013-05-27, 22:49
Frostbourn,
mogę liczyć na wątrobę ? Tylko nierozjebaj jej zamocno :-/

o_co_chodzi

2013-05-27, 22:52
Jak już wrzucamy materiały własne to proszę bardzo ;-)
A co do tych "granic rozsądku" to mogliście się lepiej postarać (czyt. znaleźć lepszą miejscówke ).


PS: Nie katujcie tak tych jedynek :P

nanab

2013-05-27, 22:57
Ja się zastanawiam czemu dla samochodów i motorcykli są różne przepisy. Gdyby samochód hałasował chociaż w połowie tak jak przeciętny motor to nie przeszedłby przeglądu a pierdziawki na dwóch kółkach jeżdżą sobie spokojnie bez tłumików.

melvin

2013-05-27, 23:00
to ja dołożę, film mojej ekipy znajdziecie na YT jak wpiszecie "skur_wole Piotrków" (niepodkreślenie usunąć) wyskoczy jako pierwszy. wrzuciłbym na sadola ale nie mam niestety na dysku...

faba

2013-05-27, 23:22
co to jest "Repsolku"?

ellsworth

2013-05-27, 23:34
Mama wam nie mówiła, że droga to nie jest miejsce do zabaw? Ja pie**olę, mentalnie na poziomie 5 latka jesteście! Chcecie sobie pojeździć to róbcie to na jakimś torze czy po prostu na jakimkolwiek terenie prywatnym, a nie na PUBLICZNEJ drodze!!

I gwoli ścisłości, tak, mam 'dwa kółka' i nigdy w życiu bym nie zachowywał się tak nieodpowiedzialnie, jak ci idioci na filmiku!

melvin

2013-05-27, 23:40
boś Pan jest zwykły precel :D

Krówka

2013-05-27, 23:47
faba napisał/a:

co to jest "Repsolku"?



Honda Repsol

Me...........re

2013-05-28, 01:06
Tja... Motocykliści vs kierowcy 4 kółek i przedstawianie bardziej mojszych od twojszych racji i argumentów. Debili jest sporo, za kółkiem i na dwóch kółkach, tego się nie uniknie, ale na pewno wszystkim będzie się żyło lepiej, jeśli zamiast myśleć stereotypami, zaczniecie myśleć logicznie i szanować siebie nawzajem na drodze. Dopóki kultura i szacunek na polskich drogach się nie poprawią, nie zrobię prawa jazdy kat. A, mimo że bardzo chcę. Bo się po prostu boję takich sk***ieli, którym na sam widok motocyklisty ciśnienie skacze i już kombinują, jakby tu obtrąbić. I mimo, że jeżdżę tylko samochodem, czasem samemu mam ochotę jakiemuś kierowcy upie**olić lusterko za to, jak zajeżdża z małpią złośliwością drogę bogu ducha winnemu motocykliście. Szerokiej drogi i rozsądku życzę.

Mariusz712

2013-05-28, 03:20


No to ja tez zapodam swoim starym filmikiem 8-) 6 lat temu krecone