18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Make the homeless smile

Brzydkii • 2013-06-13, 12:50
Siemanko, filmik znaleziony na innej stronie (Kwejk), ale nie jest taki zły. Chłopaki dają bezdomnym drobne upominki, czyli tytułowo starają się wywołać u nich uśmiech. Więcej takich uczynków, a świat będzie lepszy.


KaOeNDeI

2013-06-13, 13:00
wszystko fajnie pięknie, bananek, woda i koszulka. tylko czy na pewno chodzi o uśmiech? czy o wyświetlenia na kanale YT?

k3mp3s

2013-06-13, 13:01
coś pięknego. Wielki szacunek dla takich ludzi jak Ci dwaj!

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-13, 13:07
Gdyby sami to wymyślili to było by zajebiste, ale k***a tu nawet muzyka jest ta sama co w amerykańskim oryginale :facepalm:
Niech idą do cyganów z bananami i to nakręcą :D

Redrus

2013-06-13, 13:21
Jeżeli kiedykolwiek się dorobię jakichkolwiek pieniędzy, będę pomagał bezdomnym z całych sił. Ludzie pomagajcie innym!

polslav

2013-06-13, 13:54
@KaOeNDeI nie ma co patrzeć na intencje - bezdomni coś tam podjedli i cos tam założą na siebie. Dobra rzecz

Puszale

2013-06-13, 14:21
Z wina cieszyli by się bardziej.

Jesse.Pinkman

2013-06-13, 14:26
SZAJBAAA napisał/a:

Gdyby sami to wymyślili to było by zajebiste, ale k***a tu nawet muzyka jest ta sama co w amerykańskim oryginale



A kogo obchodzi amerykański oryginał? Piwko dla chłopaków.

kurabezkosci

2013-06-13, 14:28
chlopaki fajna sprawa..ale takie rzeczy robi sie po cichu....
a pozniej po cichu do nas wracaja.
wiecej taich akcji i ciszej ;) pozdrawiam

majer

2013-06-13, 15:33
a mnie i tak się morda cieszy jak to widzę, rzypominają się chwile w których sam pomogłem i też otrzymałem chwile.

In...........eo

2013-06-13, 15:41
Fajnie, że pomagają tylko dlaczego pod publikę? Od takich akcji jest CARITAS i jadłodajnie dla bezdomnych.

ProVVe

2013-06-13, 15:47
O tym zawsze mówiłem... Co mnie k***a wysyłanie do murzynów, muslimów i ch*j wie gdzie jeszcze jedzenia jak u nas mamy to samo... Najpierw zajmijmy się swoim "podwórkiem", a nie wielce k***a nowocześni karmią, adoptują dzieci z im bardziej niewymawialnego miejsca tym lepiej... Browar jak nic... Gdybym miał miliardy to co komu szkodzi wydać jeden na pomoc takim ludziom. naszym rodakom co niekoniecznie z ich winy życie się tak potoczyło...

Dodam jeszcze, że również chory też mamy sporo i kiedy widzę ludzi mówiących biedne afrykańskie dzieci to najzwyczajniej w ryj chce dać... Bo gówno swoim pomagają, ale innych im szkoda... Ja staram się co jakis czas te 100zł gdzieś wysłać mimo tego, że zostawało mi czasem 400zł (teoretycznie dla siebie) to wysłałem... Niby kropla w morzu potrzeb, ale może jakieś dziecko dostało trochę szczęścia na tym padole łez...

askar

2013-06-13, 16:44
Nie wiem po co ta spinka, własnie o to chodzi żeby filmikiem zmotywować innych do działania w taki sposób. Ja też staram sie dawać jak moge, tylko jak ktoś do mnie podchodzi i mówi "Daj 2zł" itp. to nie daje i wkurzyć sie potrafie. Raz własnie babka do mnie podeszła i mówiła ze ona portrzebuje pare zł na leki bo nie ma, jak jej zaproponowałem że pójde i jej kupie to sie odwróciła i czekała dalej na jakiegoś debila który by jej dał na alkohol.

black88

2013-06-13, 16:49
połowa naj***na widzę, jeden to tak naj***ny, że zero kontaktu. Świat naprawiać chcą bananowe chłopaki bananowych rodziców.

Wczoraj kupiłem kiełbasę i bułki menelowi co mieszka u nas w śmietniku. Ale czy kręciłem o tym film? Nie.

sp***alać z tym gównem, bo się tylko wk***iłem

Matka69

2013-06-13, 16:55
@black88, mysle ze predzej czy pozniej, za takie durne teksty, ktos kiedys wsadzi ci swoja kielbase miedzy twoje bułki... czego w sumie ci zycze.