18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Make the homeless smile

Brzydkii • 2013-06-13, 12:50
Siemanko, filmik znaleziony na innej stronie (Kwejk), ale nie jest taki zły. Chłopaki dają bezdomnym drobne upominki, czyli tytułowo starają się wywołać u nich uśmiech. Więcej takich uczynków, a świat będzie lepszy.


De...........K2

2013-06-13, 17:11
black88 napisał/a:

Świat naprawiać chcą bananowe chłopaki bananowych rodziców.

Wczoraj kupiłem kiełbasę i bułki menelowi co mieszka u nas w śmietniku. Ale czy kręciłem o tym film? Nie.

sp***alać z tym gównem, bo się tylko wk***iłem



Człowieku zastanów się co ty piszesz też zastanawiałem się na początku po co jest to nagrywane ale zrozum że dzięki takim filmom aż chce się pomagać i takie akcje są rozpowszechniane mnie panowie bardzo zachęcili do takiej inicjatywy i chętnie nakręciłbym kolejny film aby pokazać go kolejnym ludziom i kto wie może dzięki temu filmowi zachęcił bym kolejną osobę do pomocy taki łańcuch kapujesz.

~zsakuł

2013-06-13, 17:12
ej działa wam ten oryginał na którym się wzorowali i miałbyć w rogu ekranu? bo ja nic nie mam :/

Hymphh

2013-06-13, 17:17
Aż się człowiek cieszy, jak widzi uśmiech na ich twarzach, prawdziwy :D

sati696

2013-06-13, 17:20
To że ktoś śpi napruty na ławce nie znaczy że jest bezdomnym,może jest to tylko kolejny styrany po 8 godzinach w zakładzie koleś,który chciał sobie ulżyć. :mrgreen:

Alonso

2013-06-13, 17:21
Bardziej by się uśmiechali gdyby jakaś laska zrobiła im loda.

Nosiemanko

2013-06-13, 17:31
"ładnie pięknie, a gdzie wóda?" :jezdziec:

Jendor

2013-06-13, 17:31
dali byście im robotę z której mogli by wyżyć, to by było lepsze ....

klop112

2013-06-13, 17:34
jak dla mnie to oni wyglądają jak zwykli obywatele POlandii lol

a ślepemu żulkowi położył czekolade obok niego ahaha a tamten pewnie o tym nawet nie wiedział lol

Redrus

2013-06-13, 17:37
Jendor napisał/a:

dali byście im robotę z której mogli by wyżyć, to by było lepsze ....



Sam coś od siebie daj najpierw.

Rozumienie Polaków:

- Nikt nie pomaga bezdomnym - lament, że Polacy to samolubny naród, który nie pomaga będącym w złej sytuacji finansowej ludziom
- Pomagają bezdomnym - robią to pod publikę, z chęci własnego zysku

Do czego to prowadzi?

KacperTheWeedMaster

2013-06-13, 17:37
k***a, w stolicy nawet bezdomni wyglądają lepiej...Serio, każdy kto mieszka w mneijszych mieścinkach wie, że u nas bezdomni są brudni, obszarpani i nieogoleni. Przez większość filmu miałem w głowie jedną myśl. Jak oni odróżnili tych gości od reszty społeczeństwa.. bo chyba nie po zapachu..

grunge

2013-06-13, 17:39
jeżeli zrobiliby to bez kamer, bez pie**olenia, że są tacy fajni bo dają im te rzeczy - to by było coś. Ale to jest pokaz..

Brokag

2013-06-13, 18:04
KaOeNDeI napisał/a:

wszystko fajnie pięknie, bananek, woda i koszulka. tylko czy na pewno chodzi o uśmiech? czy o wyświetlenia na kanale YT?



A jakie to ma znaczenie? Grunt, że uszczęśliwili kilka osób. A to, że przy okazji na tym zarobi? Taki świat. Sam organizuję akcje charytatywne i często spotykam się z podobnymi Tobie malkontentami. Sam nie pomogę, ale i jak inni to robią to też źle...

Pozdrawiam

baztien90

2013-06-13, 18:05
KaOeNDeI napisał/a:

wszystko fajnie pięknie, bananek, woda i koszulka. tylko czy na pewno chodzi o uśmiech? czy o wyświetlenia na kanale YT?

A niech im za te wyswietlenia sie zwroci + maja wiecej hajsu na tego typu akcje. Wyswietlenia nic nikogo nie kosztuja. Niektorzy mowia, ze to na pokaz. Super! Niech wiecej osob widzi, ze mozna. Ten caly hejt jest z dupy jak dla mnie.

Dymekx

2013-06-13, 18:15
Jakie to żałosne... serio :D . Gdyby istniała lista najżałośniejszych, że czy w necie to, to zajęłoby czołowe miejsce zaraz za religią "pokoju" kiedy to serwowała ciastkami przed meczetem.