18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MajóVWka 2012

Kefir93 • 2012-12-17, 22:33
Ostatnio spotkałem tutaj trochę osób mówiących czego to za granicą nie mają, oni to potrafią auta zrobić. Udowadniam, iż w Polsce też mamy dobrze zrobione fury. Jak to mówią: "Cudze chwalicie..." ;-)
MajóVWka to ogólnopolski zlot miłośników aut z grupy VAG. Jest to impreza zamknięta tylko dla użytkowników forum.

Kefir93

2012-12-18, 18:44
buzzjunkies napisał/a:

Gdyby ktoś podał podkład muzyczny byłbym wdzieczny.



Proszę:
R D - Face Of God (Feat_ Nadine Risha)
The Flashbulb - Undiscovered Colors
Anno Domini Beats - Sayin My Name
Just Jack - Embers remixed by VMan Music

Pan_Doktur

2012-12-18, 19:33
Dwie dupki myjące golfa II jak to swojsko wygląda



PS. anty hejt - mam swoje vw

patryk28091991

2012-12-18, 22:09
Dla wszystkich hejterów :

Zżera was zazdrość że części mamy tanie a zarazem możemy zrobić ładne cacka które są porównywalne z autami ze zlotów na zachodzie czy też w usa !!! Obejrzyjcie sobie zloty właśnie w krajach bardziej rozwiniętych od naszego ;-) Fakt zdarzają sie czasem tjunerzy którzy robią z vw takie kupska za glowa mała ale jest część prawdziwych fanó tej marki którzy postawią na nogi auta które już miały iść na złom ...

Nie sztuką jest kupić zaisty samochó wart kupę kasy i się lansować sztuką jest zrobić ze zwykłego szaraka auto które wcale nie odstaje od tunerów z zachodu itp ...


Pozdro dla Vwmaniaków !!!

StereoTyp

2012-12-18, 23:30
Ta zazdrość mnie zżera normalnie -.-'
Ja prywatnie auto mam do poruszania się po drodze a nie jeżdżenia nim na wystawy...
Owszem, niektóre wozy na tym filmie są godne "zawieszenia oka" ale reszta to czysta masakra.
Zwykły Golf z białymi alufelgami... i co? To jest ten Tuning co was kręci? No sorry to w takim razie nie potrafię was zrozumieć.