18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MajóVWka 2012

Kefir93 • 2012-12-17, 22:33
Ostatnio spotkałem tutaj trochę osób mówiących czego to za granicą nie mają, oni to potrafią auta zrobić. Udowadniam, iż w Polsce też mamy dobrze zrobione fury. Jak to mówią: "Cudze chwalicie..." ;-)
MajóVWka to ogólnopolski zlot miłośników aut z grupy VAG. Jest to impreza zamknięta tylko dla użytkowników forum.

Mindfuck

2012-12-18, 11:51
nie bede hejtować vw. pie**ole to, auta jak auta. Czytam dużo for motoryzacyjnych bo siedzę w branży i z tego żyję. I na żadnym forum nic mnie tak nie rozpie**ala, jak właściciele fauwejów piszący na forum "VWitam" albo pełne ciągi "Vwczoraj vwieczorem zamontowałem nowe vwycieraczki" :amused:
MajóVWka, k***a, lol. Bez hejta, każdy kto pisze w ten sposób jest j***nym baranem

croyna

2012-12-18, 12:09
po co komu auto, które nie przejdzie przez pierwszy lepszy próg zwalniający?

B-B

2012-12-18, 12:31
@Brutal90 Powiedz mi buraku gdzie Ty tu widzisz 30 kg szpachli ?
Zapewne też niedowidzisz więc nie jesteś w stanie dostrzec tych ICków za osłonami więc proszę Cię skończ pie**olić ! Bo zapewnie najszybszy pojazd jakim miałeś okazję się przejechać to był IKARUS (no ta jest moc)
Tutaj obserwujemy typowy german style (nisko, szeroko, dopieszczone) i nie ma tam prawa być szpachli.

I na koniec nie mam VW jestem dumnym posiadaczem Japończyka jaram się JDM ale potrafię docenić to co chłopaki robią żeby te auta tak wyglądały.
Lepszy stary Passek niż nowe Renault ( czy inny shit który teraz się produkuje ) !

@croyna
Jak to po co ... żeby ładnie wyglądało i lepiej trzymało się drogi ...
Tak dla informacji większość seryjnych szybkich samochodów nie darady przejechać przez próg więc wypie**alaj z takimi argumentami !

Włodzimierz

2012-12-18, 12:39
Panowie, najazdy na Golfy zawsze spoko, ale od Ikarusów to proszę się odpie**olić.

Bazi86

2012-12-18, 13:21

nie tylko VAGi sie tuningują i dobrze wyglądają :D no i dobre filmu i zloty robią :-P :mrgreen:
Ps. w 58s jest mój cycek :D

Kefir93

2012-12-18, 13:26
Mindfuck napisał/a:

nie bede hejtować vw. pie**ole to, auta jak auta. Czytam dużo for motoryzacyjnych bo siedzę w branży i z tego żyję. I na żadnym forum nic mnie tak nie rozpie**ala, jak właściciele fauwejów piszący na forum "VWitam" albo pełne ciągi "Vwczoraj vwieczorem zamontowałem nowe vwycieraczki" :amused:
MajóVWka, k***a, lol. Bez hejta, każdy kto pisze w ten sposób jest j***nym baranem


Kolego, nie piszę w ten sposób. Udowadniasz, iż nawet nie obejrzałeś filmiku i nie przeczytałeś wszystkiego. Napisane jest tak, gdyż tak został on oficjalnie nazwany przez organizatorów zlotu. Nie zainteresował Cię temat, przewiń niżej. Pozdrawiam ;-)

Grillowany

2012-12-18, 13:45
Teraz trochę śniegu spadło to pewnie latają bokiem tymi golfami...


:trollencjusz:

logicoperation

2012-12-18, 13:46
@Brutal90 Masz poniekąd racje nigdy nie przykładałem wagi do wyglądu samochodu alusy do swojego mesia kupiłem tylko dlatego że slicków na seryjne stalówki nie założę :)
Ale pomimo to wielki szacunek za ogrom pracy i serca jaki ludzie dali w stworzenie takich samochodów.

StereoTyp

2012-12-18, 13:53
Ja pie**olę, same Wieśwageny...
Cudze chwalicie swego nie znacie?
Gratulacje!
Najważniejsze jest wnętrze bo wygląd to na każdy sposób można zmienić....

xXDoggXx

2012-12-18, 14:12
najwięcej pie**olą ci którzy się cisną w jebiących potem autobusach i tramwajach, muszą swoje żale jakoś przelać na sadola

fifi

2012-12-18, 14:54
jedyne co tu jest dobrze zrobione to co poniektore dziewczyny, a golfa z felgami za duzymi ma co druga wies

OjciecDyrektor

2012-12-18, 16:48
Większość ludzi którzy się czepiają golfów i passatów jeździ komunikacją miejską lub autem ojca o ile hejterzy mają prawko.
Wożę się golfem i jestem z tego dumny.
Sikam na was hejterzy!!

buzzjunkies

2012-12-18, 16:56
FiFi - co druga wieś ma także typa który proporcjonalnie przekłada długość prącia na szacunek dla osób z pasją co skutkuje takimi komentarzami jak Twój.

Gdyby ktoś podał podkład muzyczny byłbym wdzieczny. Shazam niby pokazuje, ale tylko w połowie zgadza się to ze stanem faktycznym.

adik300i

2012-12-18, 17:02
@B-B Browar dla Ciebie! Dobrze mówisz!!

Sam jezdze VW (nie, nie golf) sporo pracy w auto wlozylem, staram sie utrzymywać samochód w jak najlepszym stanie. Przecież tu nie ma nic wieśniackiego w tych autach w filmiku, widzicie tu jaies zderzaki z allegro czy spoilery a'la NFS? Nie, te samochody są ładne, nisko, szeroko, z dobrym silnikiem i bez szpachli czy rdzy...
Najwięcej ludzi co mają tu coś złego do powiedzenia, to ci którzy jeżdżą autobusami, niestety :/
Najwazniejsze ze chłopaki maja swoja pasję a nie siedzą w domu przed PCtem...
Pozdrawiam VAGowców :)

Gu...........99

2012-12-18, 18:02
Golf zawsze będzie Golfem i tylko Golfem. Może są to auta tanie, w miarę oszczędne i bezproblemowe w eksploatacji ale są to tylko Golfy, Golf to substytut komunikacji miejskiej - za serce nie chwyta ale jeździ, spełnia swoją rolę.

Nie oczekujmy od Golfa aby miał charakter, pazur, ch*j z tym, zwał jak zwał, to zawsze będzie Golf. Wk***ia mnie tylko dorabianie do tego auta otoczki "limuzyny", czegoś wyjątkowego, ścigacza albo low ridera - to zawsze będzie Golf.

Są marki które szanuję za konkretne modele, silniki, rozwiązania....auto musi mieć coś a w Golfie ni ch*ja tego nie widzę, w Passacie zresztą też. O wiele bardziej ujmują mnie linie samochodów włoskich, francuskich lub szwedzkich, dźwięk włoskich Busso, delikatny gulgot fordowskich V-ek czy dźwięk szwedzkiej R-ki niż stylistyka rodem z Panzerkampfwagen IV. Golf to zawsze będzie Golf, pomimo tysiąca for dyskusyjnych, zlotów i zachwyconych użytkowników.