18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Majewski komentuje nazwanie papieża "chujem"!

metode • 2013-03-31, 01:08
Nie znałem Szymona z tej strony. Bardzo dobrze mówi, Czyżby drugi Max.....





w pełni popieram pogląd na tą sprawę Majewskiego

Szron

2013-03-31, 01:43
Szuka k***isko mamony.... Zdania składa jak pszeczkolak.
Widać jak na tacy że, k***iszonowi nikt "inteligentnej paplaniny" nie napisał.

Nie mam już dziś siły żeby Wam analizował to co ten pół-kretyn pie**oli.

Daleko to nie odbiega od tego : http://www.sadistic.pl/koszerna-pyta-vt171818,15.htm#comments

pie**olenia.
Tam macie rozpisane co i jak.
Szymuś to ta sama pierdziawka żydoklexowa ja i "mordek", trochę wyższa półeczka ale to nadal ten sam Zj***nY STAN "umysłu".


jarekddz

2013-03-31, 03:07
@ SzronMieszkamWLodowce

najpierw idioto naucz się pisać, a później zacznij się udzielać na forum. Jak można w tych czasach jakich mamy, robić tak karygodne błędy ortograficzne. Jest masa programów, czy nawet przeglądarka internetowa pokazuje Ci idioto, gdzie robisz błędy j***ny leniu. Wk***iłeś Mnie zaraz przed świętami.

Qbuniu

2013-03-31, 03:10
Szymon to wuj przez ch.

K-...........an

2013-03-31, 04:20
Papież to ch*j! (dostanę piwa?) :trollencjusz:

Fedor

2013-03-31, 05:47
on jest napie**olony czy mi się wydaje ? :-D

legenden

2013-03-31, 08:50
k***a tvn go wyj***ł i gównix teraz kombinuję jak tu zarobic aby się nie narobic, pie**olony szmatławiec -.- za robotę się weź j***ny nierobie a nie k***a myślisz, że ludzie Ci będą płacic za takie pie**olenie -.-

Donor

2013-03-31, 10:38
Tak tak, to teraz niech wytłumaczy, dlaczego Wałęsa nazywając pedałów psycholami jest oskarżany o szerzenie nienawiści, a pani nazywająca papieża h*jem jest broniona przez środowiska lewackie? Otóż to jest socjaldemokracja moi mili, w której teoretycznie rządzi większość, a praktycznie mniejszość.

Jarrt

2013-03-31, 10:38
legenden napisał/a:

k***a tvn go wyj***ł i gównix teraz kombinuję jak tu zarobic aby się nie narobic, pie**olony szmatławiec -.- za robotę się weź j***ny nierobie a nie k***a myślisz, że ludzie Ci będą płacic za takie pie**olenie -.-



Co, dupka boli, że on zarabia na takim czymś więcej od ciebie?

mjr

2013-03-31, 10:45
metode napisał/a:

w pełni popieram pogląd na tą sprawę Majewskiego


Mam kompletnie wyj***ne na pogląd Majewskiego na tę sprawę, ale przynajmniej potrafię to poprawnie napisać.

Mi...........13

2013-03-31, 10:49
wypad z tym śmieciem, już wraca do tv- wczoraj był w tvp2. nieśmieszny ku*as, chce sie dorobić na youtube gdzie pełno idiotów.

mazin

2013-03-31, 10:52
Znacznie lepiej ujął to Stanisław Michalkiewicz, publicysta, współzałożyciel UPR i sędzia Trybunału Stanu:

"Podobno do prezydenta Poznania dotarła petycja podpisana przez rozmaitych sygnatariuszy, by nie zwalniał pani Ewy Wójciak z Teatru Ósmego Dnia za to że po wyborze papieża Franciszka powiedziała, że "wybrali ch... co donosił..." - i tak dalej. Nie wiedziałem, że uchodzący za szalenie nonkonformistyczny Teatr Ósmego Dnia jada z ręki prezydentowi Poznania - ale w końcu - kogóż futrować w tych dzisiejszych zuniformizowanych czasach, jak nie nonkonformistów? Wprawdzie nie pamiętam listy sygnatariuszy, ale przypuszczam, że aż roi się tam od autorytetów moralnych. Przedstawiają się jako "ludzie nauki i kultury" podczas gdy w większości są tylko chałturnikami podczepionymi pod różne miejskie i państwowe instytucje, albo pod pozorem nauki uprawiają łysenkowskie szamaństwo. Słowem - kupa gówna.
Ale w imię wolności słowa, przezwyciężając obrzydzenie spowodowane tym towarzystwem, ja też proszę pana prezydenta Poznania, żeby jednak tej p*zdy nie wyrzucał - bo kto ją potem przyjmie?"