18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Majdan - rodzaje demonstrantów. Infografika

Projekt-Facorzeł • 2014-01-23, 14:24
zakoszone z http://i.imgur.com.
kiedy nasze pokolenie 18-34lat zrobi z Polską porządek?!
Zróbmy po jednej prawdziwie prawicowej i lewicowej partii i zróbmy coś bo staruchy już nic nie wymyślą!

dagins

2014-01-24, 11:21
@Projekt-Facorzeł
Czyli generalnie chcesz się zamienić z Tuskami i resztą wesołej gromadki miejscami. Nie widzisz niczego złego w tym ustroju, tylko uważasz, że ludzie przy władzy są nieodpowiedni. Mylę się?

Prawda jest taka, że żaden z przywódców głównych partii nie jest idiotą - oni wiedzą w jaki sposób można znieść bezrobocie i stworzyć w Polsce ,,zieloną wyspę''- ale nie mogą. Czemu? Bo władza jest bardzo podzielona, a do tego potrzeba pełnej władzy. W USA mają dwie partie, ale to i tak o jedną za dużo.

Nie tylko partie polityczne, ale również różne służby bezpieczeństwa o nią walczą. To oznacza, że aby zdobyć choć trochę poparcia, należy mówić to, czego ludzie chcą słuchać (choćby obietnice nie do spełnienia), zgodnie z przeprowadzonymi badaniami opinii publicznej. To wszystko jest błędnym kołem, które toczy się ku przepaści, a kiedy wreszcie do niej wpadnie, nastąpi kryzys; a po kryzysie - albo koniec państwa, czyli ktoś z zewnątrz przyjdzie i zrobi porządek; albo normalne czasy, w których jedna osoba ma władzę.

Na kogo głosować? Na Kongres Nowej Prawicy. Ma solidny plan wyborczy i co ważniejsze nie jest pod patronatem służb bezpieczeństwa. Skąd to wiem? Bo nie jest pokazywana w telewizji jako alternatywa, np. jak partia Gowina czy Wiplera. Wprost przeciwnie - poparcie jest fałszowane lub ukrywane w TVP i TVN, a prezes jest nieudolnie ośmieszany w mediach (po spotkaniu z Panem Lisem doszli do wniosku, że nie mogą go więcej pokazywać w TV, bo zawsze na tym wygrywa) - wniosek z tego jeden.

Psycholciu

2014-01-24, 13:24
Projekt-Facorzeł napisał/a:



taki stary a taki głupi, ja jebie.
Tyle ci demonstranci maja wspólnego z Banderą i jego poczynaniami co nasze niedouki z Dmowskim.
Tam całe społeczeństwo, o poglądach od lewa do prawa napie**ala bandytów w mundurach. Bo chcą mieć taka pseudodemokrację jak my zamiast pełnej dyktatury a'la Putin




szkoda tylko, ze gdzie nie spojrzeć machaja czarno czerwonymi flagami i jest ich tyle samo co żółto-niebieskich. co maja wspolnego? że patologia z paotologii nigdy nie wyjdzie, kto sie kanarkiem urodzil orlem nie zdechnie, czyli podsumowujac oni we krwi odziedziczyli po przodkach to kurewstwo jakie wyczyniało nam Polakom UPA. Może taki stary, a taki głupi, ale Ty widocznie jesteś młody, ale ślepy ;)