18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Majdan - rodzaje demonstrantów. Infografika

Projekt-Facorzeł • 2014-01-23, 14:24
zakoszone z http://i.imgur.com.
kiedy nasze pokolenie 18-34lat zrobi z Polską porządek?!
Zróbmy po jednej prawdziwie prawicowej i lewicowej partii i zróbmy coś bo staruchy już nic nie wymyślą!

akfjlah

2014-01-23, 17:25
Wybrał bym PROTOUKR rozpie**ala system.

anetamineta

2014-01-23, 17:27
Internet się smieje a ja podziwiam tych ludzi co tam walczą,dziś w radio słyszałem jak ludzie mówią, że są gotowi na wszystko ,nawet na smierć.

dagins

2014-01-23, 17:48
anetamineta napisał/a:

Internet się smieje[...]


Bo tak nie robi się powstania, tylko zwykłe zadymy na ulicach. Gdyby większość tych ludzi na prawdę chciała coś zmienić, to ich pierwszym celem byłyby magazyny z bronią. A tak, tylko burdel zrobili i nic konkretnego z tego nie wyszło poza zniszczeniem własnego miasta.

ellsworth

2014-01-23, 18:26
Z początku przeczytałem 'age of maiden' i pomyślałem, że ta średniowieczna włócznia bardzo do tego pasuje. 'Wiek dziewic' to zamierzchłe czasy. ;-)

smyku1210

2014-01-23, 18:29
dagins napisał/a:


Bo tak nie robi się powstania, tylko zwykłe zadymy na ulicach. Gdyby większość tych ludzi na prawdę chciała coś zmienić, to ich pierwszym celem byłyby magazyny z bronią. A tak, tylko burdel zrobili i nic konkretnego z tego nie wyszło poza zniszczeniem własnego miasta.


Widać że dzieciak z ciebie albo po prostu nie dorosłeś. ( I nie, nie uważam się za super dorosłego, i nie nie mam <18). Wiem tylko tyle że magazyny broni nie są dostępne dla cywili. Za wtargnięcie na teren pilnie strzeżony dostaniesz kulkę i nikogo to nie obchodzi czy chcesz ratować kraj czy nie. Z racji tego iż Ukraina to "prawie" Rosja, tam każdy skład broni zapewne jest strzeżony przez służby bardziej bezwzględne niż milicja. A skoro milicja robi teraz to co robi, wydaje mi się że szybciej stłumiliby powstanie niż ci się wydaje. Bo jak 10 padłoby od strzałów to nikt nie przekroczyłby granicy. Poza tym tacy jak ty kiedyś śmiali się z Solidarności, a teraz możesz cieszyć się "demokracją", albo przynajmniej postępem gospodarczym.

pi73rmaster

2014-01-23, 19:22
Cytat:

a teraz możesz cieszyć się "demokracją", albo przynajmniej postępem gospodarczym


h3h3

Projekt-Facorzeł

2014-01-23, 19:52
typo napisał/a:

Wszędzie ta j***na Ukraina. k***a, gdzie się człowiek nie obejrzy to pie**olą o tych śmierdzielach. Niech sie k***a wszyscy wytłuką. Na Niemców ludzie cisną, ale tymi szmatami każdy się zachwyca, jacy to oni nie są waleczni, jacy odważni, że powstali i walczą o swoje państwo. A nasi pseudopolitycy jak chętnie sie wypowiadają, jak chętnie wspierają.

Pamiętajcie, że banderowcy na Ukrainie to BOHATEROWIE! A Stepan Bandera jest wielbioną postacią.

j***ł ich pies! Moja rodzina Wołynia nie zapomni, nigdy!



taki stary a taki głupi, ja jebie.
Tyle ci demonstranci maja wspólnego z Banderą i jego poczynaniami co nasze niedouki z Dmowskim.
Tam całe społeczeństwo, o poglądach od lewa do prawa napie**ala bandytów w mundurach. Bo chcą mieć taka pseudodemokrację jak my zamiast pełnej dyktatury a'la Putin

dagins

2014-01-23, 19:54
@smyku1210
Poprzez nazywanie kogoś dzieciakiem wcale nie dodajesz sobie autorytetu, a wręcz przeciwnie.

Bo jak 10 padłoby od strzałów to nikt nie przekroczyłby granicy. - jeżeli po zaledwie 10 trupach daliby sobie spokój z atakiem na skład broni, to chyba ich idee nie są aż tak dużo warte, a sami zadymiarze (bo tak ich trzeba nazwać) nie czują się w obecnym stroju aż tak źle jak na początku myśleli?

Osobiście nie jestem fanem przewrotów tego typu, ale jeżeli ludzie czują się bardzo źle i nie ma innego wyjścia, to niech zrobią to porządnie, a nie rzucają się butelkami i biernie czekają co z tego wyniknie. Oddanie inicjatywy wrogowi i stosowanie wyłącznie defensywy jest z góry skazane na porażkę.

pi...........ja

2014-01-23, 20:33
@up
To zgodnie z twoją filozofią mielibyśmy do dziś PRL.

Bartors

2014-01-23, 20:50
@up, no kutwa, to że przemalujesz kurę na żółto nie zrobi z niej kanarka. Chyba każdy wie że "przekazanie władzy" to był pic na wodę.

dagins

2014-01-23, 21:30
@pietras_ja
Jak do tego doszedłeś? Jestem za stawianiem oporu reżimom, ale nie jestem za robieniem rozbojów na ulicach, które nie mają szansy powodzenia.

Jeżeli tak tym buntownikom zależy na zmianie, to niech sparaliżują kraj strajkami i zmuszą władze do dialogu; choć wchodzenie do UE jest idiotycznym pomysłem i na pewno każdy ogarnięty Ukrainiec to wie.

zypon

2014-01-23, 21:54
Projekt-Facorzeł napisał/a:

zakoszone z http://i.imgur.com.
kiedy nasze pokolenie 18-34lat zrobi z Polską porządek?!
Zróbmy po jednej prawdziwie prawicowej i lewicowej partii i zróbmy coś bo staruchy już nic nie wymyślą!
Obrazek



W Polsce wiele rzeczy jest sp***olonych, ale ogólnie rzecz bioorąc małymi kroczkami idziemy do przodu. Mamy jako taki wzrost gospodarczy, mamy demokrację na którą nikt nie podnosi ręki... z jakiej k***a mać racji w Polsce miała by być taka rozp***ucha jak na ukrainie !? Jesteście poj***ni, wydaje się wam że sokoro macie ch*jową pracę, i 20 letni samochód to jest to wina rządu i trzeba robić przewrót. weźcie się lepiej do roboty, a nie pie**olcie smutów. k***a ... rozrób się zachciało

Marianiski

2014-01-23, 23:42
Ukraińcy klas więcej mają, nowe rodzaje pancerzy i uzbrojenia, grafika chyba też lepsza... Nasz rodzimy RPG "Obrońcy Krzyża" może się schować.


typo

2014-01-24, 00:08
Projekt-Facorzeł napisał/a:



taki stary a taki głupi, ja jebie.
Tyle ci demonstranci maja wspólnego z Banderą i jego poczynaniami co nasze niedouki z Dmowskim.
Tam całe społeczeństwo, o poglądach od lewa do prawa napie**ala bandytów w mundurach. Bo chcą mieć taka pseudodemokrację jak my zamiast pełnej dyktatury a'la Putin



A niech sobie walczą, nie o to chodzi. Po prostu rzygam już tematem, trafiło na Twój wpis, nie ma co drążyć.

Od 3 dni się czuję jakbym mieszkał na Ukrainie. A to ani nasz sojusznik, ani jakiś specjalnie ważny partner, niewiele znaczący na arenie międzynarodowej, historię mamy co tu dużo gadać - ch*jową.

Tylko Lwowa żal. Cudowne miasto. Polskie miasto. Mam wielu znajomych z Ukrainy, normalni ludzie, do jednostek nic nie mam. Ale jako państwo, naród jako całość - koło ch*ja mi latają. Jebańcy.

Projekt-Facorzeł

2014-01-24, 01:11
@zypon

napisałem że Stracone Pokolenie powinno założyć swoje partie i przejąć władzę.
Razem mamy siłę do zmian, nie koniecznie ogniem.

za kilka lat zus będzie miał roczną dziurę na 100mld pln, koniec kasy z EU dowali min. 0,5mln nowych bezrobotnych a emigracja zasiedzi się na tyle, że przestanie przysyłać miliardy do kraju. Wtedy ja i ty stracimy swoje posadki albo zaczną dużo mniej płacić. Ciekawe czy wtedy będziesz taki mądry, zwłaszcza jak okaże się, że nie ma gdzie wyjechać.

Jak nie dokona się zmiana pokoleniowa, najlepiej demokratycznie, to nic dobrego nas nas nie czeka.
18-34 musi zrozumieć, że jest na tyle liczne aby już dzisiaj przejąć władzę. W rok można obciąć wielotysięczne emerytury, opodatkować marychę, zlikwidować straże miejskie, itd. Tylko się zorganizować.

Platforma 6ty rok liże się po jajach, a alternatywą mają być pół-mózgi z pis albo co gorsza uśmiechnięty kretyn - miller. Jak nie urok to sraczka :-x
Macie na kogo głosować?!