18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Majdan - przed i po demonstracjach

Zarammoth • 2014-02-20, 10:53
Czyli świetne zestawienie obrazujące, jak Majdan zmienił się w Mordor :)


Kinematik

2014-02-20, 12:46
Tolkien zawsze na propsie :D

klaszak

2014-02-20, 12:55
rumcajs7893 napisał/a:

@klaszak widać żeś jest j***ny gimbus ...


Akurat tak się sklada ze jestem z rocznika który nie uczestniczyli w przedsięwzięciu zwanym gimnazja a z tego co masz w danych profilu jesteś 10 lat ode mnie mlodszy wiec grzecznie k***a proszę o trochę szacunku i z rozumienia ze nie każdy musi brać wszystko na poważnie pozdrawiam soczystym pie rolę cie w morde

damianno777

2014-02-20, 13:14
[quote="klaszak"]
Jak Masz się udzielać na temat Ukrainy to tego nie rób ... Człowieku Ci ludzie walczą o wolność chcą się odłączyć od tej j***nej Putinowskiej propagandy , mieszkam 15 kilometrów od granicy znam trochę Ukraińców są to mądrzy ludzie do tego bieda ich wyniszcza co Oni maja do stracenia,nic My powinniśmy z nich brać przykład a Ty sobie dalej siedz w tej swojej wiosce i komentuj ich bo k**wo nawet im do pięt nie dorastasz
Z naszej historii wiemy co Oni nam wyrządzili , ale w tym przypadku życzę by wygrali bo nie mają nic do stracenia

Fialek

2014-02-20, 13:30
@damianno777 - jak to powiedział ostatnio pewien Ukrainiec jak z nim rozmawiałem `nie patrzmy na przeszłość, razem możemy zbudować nową przyszłość` ..

wino666

2014-02-20, 13:37
[quote="damianno777"]
klaszak napisał/a:


Jak Masz się udzielać na temat Ukrainy to tego nie rób ... Człowieku Ci ludzie walczą o wolność chcą się odłączyć od tej j***nej Putinowskiej propagandy , mieszkam 15 kilometrów od granicy znam trochę Ukraińców są to mądrzy ludzie do tego bieda ich wyniszcza co Oni maja do stracenia,nic My powinniśmy z nich brać przykład a Ty sobie dalej siedz w tej swojej wiosce i komentuj ich bo k**wo nawet im do pięt nie dorastasz
Z naszej historii wiemy co Oni nam wyrządzili , ale w tym przypadku życzę by wygrali bo nie mają nic do stracenia





obronca banderowcow sie znalazl. Mnie osobiscie ich wolnosc grzeje w dupie to mam moga zdychac z glodu jak za stalina.

klaszak

2014-02-20, 13:49
Up nic takiego nie napisalem wypraszam sobie
Jeżeli chodzi o spine to myslalem ze jest to portal o zabarwieniu humorystycznym wiec i ja żartuje
A jak ktoś chce pomoc Ukraińcom to niech zapie**ala do Kijowa i dowiezie im trochę wachy do koktajli Molotowa a nie wali sprute przez internet do ludzi których nawet się nie zna

_dvc

2014-02-20, 13:56
Przed podczas i po

cysio528

2014-02-20, 13:58
Dla Polski wcale nie jest korzystne, żeby demonstrujący wygrali. Jeżeli wygrają, to się Ukraina rozpadnie, skorzysta na tym Rosja, a w zachodniej części banderowcy dojdą do władzy. Wielcy bojownicy o wolność z internetu powinni się zastanowić za kim są i czy na pewno wyjdzie to nam na dobre.
Dla tych, którzy nie wiedzą kto to banderowcy, niech sprawdzą na wikipedi Rzeź wołyńska, gdzie zginęło 50-60 tysięcy Polaków.

satan696

2014-02-20, 14:09
Kij już z kijowem, ale Berkut z milicja mogli by po robić ustawki z majdanem jak juz tak stoja c:

damianno777

2014-02-20, 14:20
Ukraińcy wybili dużo Polaków nawet Mojego dziadka brata zabili szpadlami , ale to już o to nie chodzi Oni walczą by oderwać się od tych j***nych komuchów ze wschodu ale Unia tez im dużo nie da , to nie może tak być żeby j***ni Berkutowcy strzelali do prawie bezbronnych ludzi ...

Puciek1

2014-02-20, 14:26
Komentarz z facebooka:

Ukraińcy to zwierzęta. Nie jesteśmy im nic winni. Nie są naszymi braćmi, ani nawet kolegami. Ich narodowym wrogiem nr 1 są "lachy", czyli my, Polacy. Zawsze nas tępili gdy tylko mieli ku temu sposobność.

Przykładem jest choćby rzeź Wołynia w 1943 dokonana przez OUN i UPA (do których wprost odwołuje się Swoboda).
Ukraińcy popisali się bestialstwem w czasie powstania w Warszawie (z batalionów policyjnych SS, tzw Ostbatailonen), tak, że sam gen.Guderian prosił Hitlera o wycofanie ich jednostek z Warszawy z powodu ich barbarzyństwa, które raziło nawet SS-manów ( przebijali Brygadę Dirlewangera, a sam von dem Bach był 'zadziwiony' ich postawą!!!).
Ukraińcy masowo zgłaszali się do służby w 14.Dyw.Gren.SS "Galizien", która to w 1944 wymordowała całą polską miejscowość Huta Pieniacka.
Jednostki wydzielone z tej dywizji walczyły z naszymi partyzantami na wschodzie kraju, po drodze pacyfikując każdą polską wieś.
Po wojnie UPA harcowało na naszym Podkarpaciu i walczyło z polskim podziemiem, niejednokrotnie sprzymierzając się z komuchami.

To tylko przykłady z II wojny, a przykładów z czasów wcześniejszych byłoby znacznie więcej. Skoro dla kogoś Ukraińcy są fajni, to niech równie dobrze liże jaja Niemcom, Sowietom, Mongołom, czy Talibom...

damianno777

2014-02-20, 14:40
@Puciek1- Rozmawiałeś choć raz z Ukraińcem ? To już jest historia było minęło tak samo zapie**alamy u Niemca i jest git a nie myśli się że zabili miliony Polaków tylko j***ne pachołki przed komputerem siedzą i piszą co zrobili nam Ukraińce a nigdy nawet nie gadali z nimi . Brat jezdzi Tirem zj***ł Mu się ciągnik nikt nie staną pomóc jechał Ukrainiec staną zapytał się czy nie potrzebuje pomocy wiec nie pie**ol że Ukraińce to zwierzęta

Puciek1

2014-02-20, 14:59
damianno777,

Owszem, studiując poznałem ludzi pochodzących z wielu krajów, najwięcej z byłego ZSRR. Znam kilku rodowitych Ukraińców i kilka Ukrainek (śliczne dziewczyny), do tego znam Polaków z Ukrainy. Z niektórymi z nich mieszkałem w jednym akademiku, więc miałem sposobność poznać ich, i poduczyć ich języka. Różnią się od nas zasadniczo. Wiem co mówię. A Ty człowieczku naucz się ortografii i interpunkcji.

PiotrekMMA

2014-02-20, 15:06
Czemu rozj***li tylko połowę Majdanu? :amused: