18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MisticEyeJejeje

2017-02-19, 01:41
Oczywista oczywistością jest to że Lepper się powiesił.

kaiel

2017-02-19, 01:57
zrobię wam herbatki na wodzie po pierogach...spokojnie, będzie koszernie

dziwka84

2017-02-19, 07:58
Zła weryfikacja.
Zły post.
Proszę o usunięcie

Kamil4

2017-02-19, 09:29
Loaloa napisał/a:

polaczki to najbardziej niewdzięczny i kłamliwy narodek na świecie.



Nie rozumiem takich ludzi jak ty. Skoro tak bardzo nienawidzisz Polski to dlaczego przeglądasz strony na których większość ludzi to Polacy? Jeszcze napisz, że ty w Polsce mieszkasz...

Samudaripen

2017-02-19, 11:08
Szkoda, że polskie kluczyki i inne czartoryskie, stolarze, koralowce nie przyjmą pod dachy swoich gigantycznych posiadłości chociaż setki sierot z ogarniętej wojną Syrii, albo Donbasu. Miliardy złotych idące na katolickie świątynie powinny być przeznaczone na takie cele, a nie na grube brzuchy bałwochwalców w sutannach.

muszek25

2017-02-19, 11:17
Loaloa buraku pie**olony, widzisz różnicę między DZIECMI a dorosłymi nierobami ktorzy przyjechali po socjal?

muchawzupie

2017-02-19, 11:19
propagandowe 1000 dzieciaków. kij w oko temu kto nie widzi w tym manipulacji.

korinogaro

2017-02-19, 11:51
Przecież loaloa to zwykły troll. Po co na niego reagować? PS1. Polska przyjeła ponad 500tys. uciekinierów ze strefy wojny we wschodniej Ukrainie więc zgodnie z definicją uchodźców. Innymi słowy na tle innych państw nie mamy się czego wstydzić. PS2. Jest różnica między wydawaniem prywatnych pieniędzy na jakiś cel, a zmuszaniem ogółu do zrzucania się na cel na który nie chce się zrzucić.

robert357

2017-02-19, 12:10
Co tu się odpie**ala pod tym postem to ja naprawdę nie ogarniam. Ktoś zaczął równać autora z błotem, bo ruska propaganda. Jeszcze Loatroll się przypałętał, bo może kogoś podpie**oli na HEJTstop czy jak ta poroniona strona się zwała. Istny rozpie**ol.

jcoob

2017-02-19, 12:44
loaloa, wezta zablokujta to gówno, blokuja admini i kary daja za byle gówno, a za prawdziwe pie**olenie i trollowanie to juz kary nie ma, ewidentnie burak działa na szkode portalu, szanujemy sie czy nie?

kreatywnakrowa

2017-02-19, 12:47
Loaloa napisał/a:

polaczki to najbardziej niewdzięczny i kłamliwy narodek na świecie.


Ma rację, poczytajcie sobie wasze komentarze pod dowolnym tematem. Nic tylko wzjemne obrzucanie się gównem, lewakowanie, prawakowanie, antysemityzm, rasizm, chamstwo i zwykłe sk***ysyństwo w najczystszej postaci. Stwierdzenie Laoli to sama prawda, której potwierdzenie doskonale widać w komentarzach na sadolu.

tranzystor

2017-02-19, 14:02
elfis napisał/a:

... ale to co ja osobiście pamiętam to natłok różnych sprzecznych informacji / to typowa manipulacja/, a z faktów to że samolot kołował kilka razy, że piloci byli pijani, prezydent kazał lądować i od razu skierowano winę na pilotów/ a każdy widział jak wyglądało lotnisko bez świateł, oraz ciekawostką było że rosjanie niedługo wcześniej zabrali urządzenia wspomagające lądowanie/
ale spoko, ....




No i widzisz w jakim jesteś błędzie. Nie wiem, jakie media są dla Ciebie wiarygodne, ale:
1. Nikt nie podawał, że piloci byli pijani. Była informacja, że Błasik był pijany - nigdy nie zostało to jednoznacznie zweryfikowane. Natomiast nie były tajemnicą jego skłonności.
2. Nie wiadomo, czy mlaskacz kazał jednoznacznie lądować. Było to jednak wskazane, bo wylecieli z opóźnieniem i skorzystanie z lotniska zapasowego spowodowałoby pewne opóźnienie w dotarciu na uroczystości. Ponadto zapis rozmów z kokpitu wiele sugeruje w tym temacie.
3. Samolot nie kołował kilka razy, bo kołowanie następuje na lotnisku. Ja pamiętam informację z mediów, że miał odejść na drugi krąg po pierwszej próbie, która wiadomo jak się skończyła.
4. Wina pilotów była ewidentna, nie powinni nawet próbować podchodzić do lądowania w takich warunkach. Tym bardziej, że ich uprawnienia na to nie pozwalały.
5. Urządzenia wspomagające lądowanie były tam od zawsze, ale były to urządzenia przestarzałe i nikt już z nich nie korzystał. Te same urządzenia są tam do dziś.

Powyżej Ci wypunktowałem informacje, które możesz sprawdzić. Zapoznaj się choćby ze stenogramem zapisu z rozmów z kokpitu.

Wiewór

2017-02-19, 20:42
Fap Master napisał/a:



Polaczki...IQ o 2 pkt większe od kury cobyś po chodnikach nie srał. Taki brak szacunku do własnego narodu to albo zwykły debilizm ( tak mam na myśli termin medyczny) albo żydek jesteś. Tak czy siak idź bądź głupi gdzie indziej.


Szacunek nie należy się nikomu ustawowo. Nie można go narzucić. Na szacunek się pracuje.
Ten naród każdego dnia udowadnia, że szacunek mu się nie należny. Ludzie dali się podzielić pisowi. który zaprogramował w swoich wyborcach nienawiść.
Każdego dnia pozwalamy sobie na okradanie się. Zamiast iść po sprawiedliwość jak Islandczycy i Rumuni to idziemy do pracy za ochłapy.