18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

elfis

2017-02-17, 19:02
jak tam glass, zawaliłeś swojego małego ku*asa
czy dalej go szukasz

mixiek

2017-02-17, 19:21
To nie ściema,tak było

TT4

2017-02-17, 19:27
elfis napisał/a:

jak tam glass, zawaliłeś swojego małego ku*asa
czy dalej go szukasz

A Tobie co?

spiepszaj_dzbanie

2017-02-17, 20:12
Chłopcy zostali niewolnikami, a ładniejsze dziewczynki trafiły do haremu i wszyscy żyli długo i szczęśliwie?

elfis

2017-02-17, 20:56
tomitomala4 napisał/a:

A Tobie co?


naprawdę wierzycie w tą propagandę,
nawet jeśli wtedy była szczera, to tylko klasyka manipulacji i chwilowa
oczywiście posługiwały się nią wszystkie strony konfliktu
jednak szczególnie z persperktywy czasu, powinniśmy nauczyć się co jest prawdą a co fałszem
a widać to szczególnie na forach, gdy ruscy prześcigają się z rudymi trollami we wpisach

Loaloa

2017-02-17, 21:11
polaczki to najbardziej niewdzięczny i kłamliwy narodek na świecie.

elfis

2017-02-17, 22:34
ps.
a j***ne lalusie
srają wprost wazeliną z dupska

tranzystor

2017-02-17, 23:45
elfis napisał/a:

jednak szczególnie z persperktywy czasu, powinniśmy nauczyć się co jest prawdą a co fałszem
a widać to szczególnie na forach, gdy ruscy prześcigają się z rudymi trollami we wpisach





Jeszcze niedawno Twoje wypowiedzi były zrównoważone, ale chyba "dobra zmiana" siadła Ci na mózg, bo zaczynasz napie**alać o ruskich trollach. Kolejnym etapem będą pewnie wszechobecne spiski. Co najciekawsze, sam napisałeś, że trzeba odróżniać prawdę od fałszu. Propagandę nietrudno zweryfikować.

TB303

2017-02-18, 00:13
Loaloa napisał/a:

polaczki to najbardziej niewdzięczny i kłamliwy narodek na świecie.


A niby twoi żydowscy bracia są lepsi? :amused:

elfis

2017-02-18, 00:14
tranzystor napisał/a:





Jeszcze niedawno Twoje wypowiedzi były zrównoważone, ale chyba "dobra zmiana" siadła Ci na mózg, bo zaczynasz napie**alać o ruskich trollach. Kolejnym etapem będą pewnie wszechobecne spiski. Co najciekawsze, sam napisałeś, że trzeba odróżniać prawdę od fałszu. Propagandę nietrudno zweryfikować.



gdybyś nie zrozumiał , piszę tak wogóle o manipulacji, ta ruska jest udowodniona i nie jest żadną tajemnicą, widać to było już po katastrofie smoleńskiej, potem ogólnodostępne informacje w necie na temat kilkuset osób zatrudnionych w okolicach Moskwy i piszących komentarze na zamówienie, ale to nie jest tajemnicą, bardziej ciekawią mnie lewackie manipulacje europejskich telewizii i radia,
to jest naprawdę ciekawy temat, ale nie chce mi się dziś pisać na ten temat,
jeszcze tylko napisz że to nieprawda albo fanatyzm, czekam

manson__

2017-02-18, 03:05
elfis napisał/a:



gdybyś nie zrozumiał , piszę tak wogóle o manipulacji, ta ruska jest udowodniona i nie jest żadną tajemnicą, widać to było już po katastrofie smoleńskiej, potem ogólnodostępne informacje w necie na temat kilkuset osób zatrudnionych w okolicach Moskwy i piszących komentarze na zamówienie, ale to nie jest tajemnicą, bardziej ciekawią mnie lewackie manipulacje europejskich telewizii i radia,
to jest naprawdę ciekawy temat, ale nie chce mi się dziś pisać na ten temat,
jeszcze tylko napisz że to nieprawda albo fanatyzm, czekam


Ciekawy sposób na przejście od 1000 dzieci do kaczki w borowikach ;-)

Fap Master

2017-02-18, 18:26
Loaloa napisał/a:

polaczki to najbardziej niewdzięczny i kłamliwy narodek na świecie.



Polaczki...IQ o 2 pkt większe od kury cobyś po chodnikach nie srał. Taki brak szacunku do własnego narodu to albo zwykły debilizm ( tak mam na myśli termin medyczny) albo żydek jesteś. Tak czy siak idź bądź głupi gdzie indziej.

tranzystor

2017-02-18, 18:31
elfis napisał/a:

gdybyś nie zrozumiał , piszę tak wogóle o manipulacji, ta ruska jest udowodniona i nie jest żadną tajemnicą, widać to było już po katastrofie smoleńskiej, potem ogólnodostępne informacje w necie na temat kilkuset osób zatrudnionych w okolicach Moskwy i piszących komentarze na zamówienie, ale to nie jest tajemnicą, bardziej ciekawią mnie lewackie manipulacje europejskich telewizii i radia,




Propaganda istnieje od zawsze. Nie tylko Ruscy ją stosowali, ale Amerykanie też.
Podawanie za przykład wypadku w Smoleńsku, to szczyt fanatyzmu. Akurat tam propagandy było najmniej. Podane na początku informacje się sprawdziły i sprawa była oczywista. W trakcie tego lotu panowała taka partyzantka, że piloci nawet nie mieli ważnych badań lekarskich, a ktoś ich dopuścił do lotu. Wątpliwości budzą też kwalifikacje tych pilotów.
Przestań czerpać wiadomości o Rosji z ukraińskich źródeł, to może uda Ci się coś zrozumieć.

elfis

2017-02-18, 22:10
tranzystor
niby prawda to co napisałeś, ale to co ja osobiście pamiętam to natłok różnych sprzecznych informacji / to typowa manipulacja/, a z faktów to że samolot kołował kilka razy, że piloci byli pijani, prezydent kazał lądować i od razu skierowano winę na pilotów/ a każdy widział jak wyglądało lotnisko bez świateł, oraz ciekawostką było że rosjanie niedługo wcześniej zabrali urządzenia wspomagające lądowanie/
ale spoko, wierzę że mówisz obiektywnie/ szkoda tylko jednak że ruscy też chętnie posługują się terminami typu,, ukropy, bandera, mordercy,, ale to już inny temat