18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magik ft. Fokus vs Dubstep

Janusz~ • 2012-09-19, 00:10
Kawałek z nowej płyty "Radio Magik"


Lol1982

2012-09-19, 21:48
mr_9mm napisał/a:

Był taki filmik z 13 dzielnicy (ucieka bohater=wstawili twarz Jana Pawła II) i w momencie jak jeden ze "złych" wypada przez okno, to ma wklejoną twarz Magika.
Nie mogłem znaleźć na youtube, może ktoś kojarzy tą przeróbkę? Była chyba na sadolu ale fajnie otagowana pewnie :-(



Wpisz na yt Jan Pawlacz Trzeci - Atleta, wystarczyło się wysilić trochę bardziej :D Wstawić nie mogłem bo pokazywało że już gdzieś jest, a tak naprawdę nie ma :cc

da...........li

2012-09-19, 22:08
ja pie**ole co za syf, k***a słuchać normalnej muzyki boli? weźcie zróbcie coś z tą gimbazą która wrzuca ten syf bo to się w pale nie mieści

Sacree

2012-09-19, 22:12
Słuchałem kiedyś k44 i trochę zniesmaczyły mnie te filmiki ale w tym pierwszym tekst na samym końcu mi się podobał :mrgreen: :
"Magik nie umarł... po prostu Bóg chciał się nauczyć rapować" :)

sparrow

2012-09-19, 22:20
żenujące, ani to śmieszne, ani celu w tym większego nie ma. Jeszcze jakby wyśmiać jakiegoś idiotę czy innego polityka. To chyba fani Firmy i odgłosów wiertarki tworzyli.

Dannyk

2012-09-19, 22:36
Najlepsze są komentarze urażonych słuchaczy Paktofoniki. Lubię PFK, k44, lecz najbardziej śmieszą mnie te głupawe przeróbki, one są na tyle beznadziejne, że morda aż sama się uśmiecha. Aha, no i gdy słyszę ten kawałek to od razu przypominają mi się WYKOPOWE przeróbki.


Pain1610

2012-09-19, 22:36
Co to k***a jest.

Martiniquaa

2012-09-19, 23:48
Tak poj***ne, że aż śmieszne. Jednak najbardziej i tak śmieszy mnie to:

speedster

2012-09-19, 23:50
Janusz~ napisał/a:



Gimnazjum to nie młodzież. Bynajmniej mentalnie.


W zdaniu z "bynajmniej" musi się znaleźć partykuła "nie",czyli powinno być " Bynajmniej nie mentalnie".To tak czysto edukacyjnie ;-)

Mar$ki

2012-09-20, 02:45
piwka nie bedzie gimbusy, bez dowodziku nie ma alko, do szkoly a nie sadola gownem zasmiecacie :trollencjusz:

MogeCieZjeść

2012-09-20, 04:36
323233 napisał/a:



Fokus ;D




Wyjebka w pociski na nich, wy nawet tyle nie umiecie i na to byście się nie odważyli, ale nie mialem o tym napisać. Jestem fanem HG i powiem że sklejka z Wilka mi się podobała :D nawet pod bit podeszła pięknie :-P


ps. Gardze tymi którzy smieją się z Jana Pawła II ! Papierza Polaka! i dno o magiku! nie chodzi już konkretnie o to, ze ich osoby, lecz nie dość że to oboje odegrali wielkie role dla Polski(Papierz wiadomo, a Magic wniósł wiele od siebie na polską scene hh) to po prostu już umarli/zgineli, i jeśli ktoś ma odrobine patriotyzmu w sobie i czuje się polakiem to ma pewne hamulce... jak widać niektórzy. Teraz możecie hejtować i pisać że magik był ćpunem, a JPII molestował małe dzieci. idiotyzm w 100% :homer:

Anvilek

2012-09-20, 07:46
fajnie, nawet sidney polak się dograł

Janusz~

2012-09-20, 11:17
MogeCieZjeść napisał/a:

Papierza Polaka



Papierza.

PAPIERZ

PAPIEPRZ