18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magik ft. Fokus vs Dubstep

Janusz~ • 2012-09-19, 00:10
Kawałek z nowej płyty "Radio Magik"


Dannyk

2012-09-19, 10:38
Janusz~ napisał/a:

Kawałek z nowej płyty "Radio Magik"



Janusz Pawlak byłby z Ciebie dumny za promowanie tego filmu!

pjetja

2012-09-19, 11:13
ciekawe jak trzeba mieć naj***ne we łbie żeby takie gówno zrobić

Janusz~

2012-09-19, 11:14
dannyś napisał/a:

Janusz Pawlak byłby z Ciebie dumny za promowanie tego filmu!



On też nagrał z magikiem


Dannyk

2012-09-19, 12:05
Janusz~,

Kubica wystąpił gościnnie :D

Janusz~

2012-09-19, 12:08
dannyś napisał/a:

Kubica wystąpił gościnnie



akurat przejeżdżał Skodą Fabią :D

darkoo

2012-09-19, 16:31
To nie jest, ani fajne, ani śmieszne. To jest po prostu denne. Gimbus lvl 99, gratulacje. Rozumiem sadistic, ale szydzenie ze zmarłych, a w szczególności z papieża jest jak dla mnie poniżej poziomu.

CarolOtyła

2012-09-19, 17:58
darkoo napisał/a:

To nie jest, ani fajne, ani śmieszne. To jest po prostu denne. Gimbus lvl 99, gratulacje. Rozumiem sadistic, ale szydzenie ze zmarłych, a w szczególności z papieża jest jak dla mnie poniżej poziomu.

To na ch*j zaglądasz na sadistic ?

Oczekujesz nowego odcinka Troskliwych Misiów ? :idzwch*j:

a magikowi i januszowi pawlaczowi kotwica w plecy :amused:

Alexx

2012-09-19, 18:00
Janusz~ napisał/a:





Nie za bardzo wiem co chcesz mi powiedzieć

Obrazek



To za bystry to nie jesteś..

Nie ogarniam już ludzi. Piotrek zachował się jak ch*j, owszem. Nie zamierzam go bronić a nawet byłbym w stanie potępić takie zachowanie. Ale nie tak mocno jak ludzi którzy czerpią radoche z przyciśnięcia komuś. Przecież to prawdziwa historia ludzkiego dramatu. Gość, który miałby dzisiaj mase kasy przez jej brak zginął, zabierając ze sobą naprawde wspaniałe pomysły. Wszyscy na tym straciliśmy. A film polecam obejrzeć jako przestrogę i motywację do tego by się nie poddawać nawet wtedy gdy wydaje się że to już dno dna.

Janusz~

2012-09-19, 18:03
Alexx napisał/a:

Nie ogarniam już ludzi. Piotrek zachował się jak ch*j, owszem. Nie zamierzam go bronić a nawet byłbym w stanie potępić takie zachowanie. Ale nie tak mocno jak ludzi którzy czerpią radoche z przyciśnięcia komuś. Przecież to prawdziwa historia ludzkiego dramatu. Gość, który miałby dzisiaj mase kasy przez jej brak zginął, zabierając ze sobą naprawde wspaniałe pomysły. Wszyscy na tym straciliśmy. A film polecam obejrzeć jako przestrogę i motywację do tego by się nie poddawać nawet wtedy gdy wydaje się że to już dno dna.



Ty tak na serio?

mr_9mm

2012-09-19, 21:33
Był taki filmik z 13 dzielnicy (ucieka bohater=wstawili twarz Jana Pawła II) i w momencie jak jeden ze "złych" wypada przez okno, to ma wklejoną twarz Magika.
Nie mogłem znaleźć na youtube, może ktoś kojarzy tą przeróbkę? Była chyba na sadolu ale fajnie otagowana pewnie :-(

SA...........IT

2012-09-19, 21:43
Alexx napisał/a:



To za bystry to nie jesteś..

Nie ogarniam już ludzi. Piotrek zachował się jak ch*j, owszem. Nie zamierzam go bronić a nawet byłbym w stanie potępić takie zachowanie. Ale nie tak mocno jak ludzi którzy czerpią radoche z przyciśnięcia komuś. Przecież to prawdziwa historia ludzkiego dramatu. Gość, który miałby dzisiaj mase kasy przez jej brak zginął, zabierając ze sobą naprawde wspaniałe pomysły. Wszyscy na tym straciliśmy. A film polecam obejrzeć jako przestrogę i motywację do tego by się nie poddawać nawet wtedy gdy wydaje się że to już dno dna.



Ja pie**ole, kogo obchodzą te twoje nędzne wypociny?

ore

2012-09-19, 21:46
Modlicie się czasem do Magika?

kaspa01

2012-09-19, 21:46
Janusz~ napisał/a:





Nie za bardzo wiem co chcesz mi powiedzieć

Obrazek



Może zrozumiesz jak mama Ci przestanie prasować koszulki do szkoły

vniveri25

2012-09-19, 21:48
Za ten dubstep powinni was ukrzyżować, ale ogółem było zajebiste

1:59 rozj***ło system