18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magic sword

Dannyk • 2011-01-18, 17:25
Zawsze dropnie to co nie jest Ci potrzebne, albo to co już masz :-|



"dropnoł" - oryginał

mirash

2011-01-18, 20:09
low lvl, słaby drop.

MadCat

2011-01-18, 20:37
Kobold albo inne gówno z Westfall... Odzywa się WoW maniac.. Nie ma to jak zmarnowane 6 lat, dobrze że teraz przynajmniej wiem jak wejść na redtube o.O

Btw. Piwo

husarz_

2011-01-18, 21:31
kto wie co to znaczy "dropnac magic sworda" i ma niezly ubaw z tej foty to szczerze wspolczuje

Åmmol

2011-01-18, 21:40
Up. domyślam się że ty wiesz...

gracz

2011-01-18, 21:42
@hairy
a co jeśli ktoś wie co to znaczy, ale go to nie bawi?

riodoro1

2011-01-18, 21:43
@OP, wracaj do gry, życia już nie masz.

koniu

2011-01-18, 21:43
@hairy_chest

mmo to rozrywka jak każda inna, więc tu nie ma czego współczuć. jedni wolą iść do kina żeby potem się wk***iać 90 minut na szczyle które hałasują, piszą esemesy i ogólnie śmierdzą; inny wolą sobie pograć na wiośle; inni zaś grają w sieciówki.

ale kim ja k***a jestem żeby Ci o tym przypominać?

Turek.

2011-01-18, 21:46
@MadCat World of Warcraft to nie jest zmarnowane 6 lat, chyba że nie robiłeś nic prócz gry. W realnym świecie gówno się dzieje, a ta gra to bardzo dobra odskocznia

@hairy_chest Ja mam ubaw, a jak ci coś się nie podoba to wypie**alaj, nie potrzebuje współczucia od jakiegoś bachora z przypadku.

PastorOfMuppets

2011-01-18, 21:48
Grałem w WoWa ze 4 miechy, i zgadzam się z Turkiem, ta gra to świetna odskocznia, ale na prywatnych serwerach to gówno a nie gra. A pakować tyle kasy w jakąkolwiek grę to pomyłka. Ale zdjęcie fajne, więc jest piwo.

Dannyk

2011-01-18, 21:52
@up co Wy gadacie?
Wstawiłem to bo mnie to śmieszy, a dokładniej sytuacja, gdzie gra jest w dość satyryczny sposób powiązana z życiem... Nie gram w MMO, ale jestem obeznany w temacie, więc rozumiem temat. :facepalm:

RastaMan

2011-01-18, 21:52
przynajmniej maja tkaninę na leatherworking :samoboj:

Turek.

2011-01-18, 21:59
@Dannyk Nie wiem czy zauważyłeś, ale moja dopowiedź odnosi się nie do twojego posta ;]. Fajnie jest byc "obeznanym w temacie i rozumiec temat", wiem, wiem :D

@rastaman Ta tkanina jest do Tailoringu ;> Na pohybel hejterom .i.

husarz_

2011-01-18, 22:00
gracz, to ok! :evil:
Turek., no juz sie nie spinaj bo w pampersa popuscisz. przeciez nic nie powiedzialem na Twoje ukochane sieciowki! no a poziom Twojej wypowiedzi swiadczy o Twoim wieku a nie o moim. co gimbusie, boli jak ktos nie rozumie radochy z napie**alania expa?

dobra, teraz jeszcze doczytalem Twojego posta! w zyciu sie nic nie dzieje, wiec wow to dobra odskocznia? ja pie**ole. jebnij sie w czolo. nawet w kambodzy sobie rozrywki potrafia znalezc. nie mowie ze gry sa be bo sam lubie w cos pyknac, ale k***a mowic ze w zyciu sie nic ciekawego nie dzieje to juz przesada.
no chyba ze nie masz kumpli w gimnazjum i nikt nie chce sie z Toba na podworku bawic