18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magic sword

Dannyk • 2011-01-18, 17:25
Zawsze dropnie to co nie jest Ci potrzebne, albo to co już masz :-|



"dropnoł" - oryginał

ciema1

2011-01-18, 22:01
44 expa dostaje sie w wowie na globcu raty x 1

MadCat

2011-01-18, 22:02
Wiecie, gra należy do jednej, jak nie najlepszej gier z serii MMORpg.
Owszem, grałem w to 6 lat - z przerwą pół roczną, gdy wyszedł WOTLK wróciłem na pre tbc.
I k***a nie mówić mi tu o Tibi bo najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nigdy nie grali.

Dannyk

2011-01-18, 22:03
Turek. napisał/a:

@Dannyk Nie wiem czy zauważyłeś, ale moja dopowiedź odnosi się nie do twojego posta ;]


nie może się odnosić do mojego posta, ponieważ napisałem go później :P
Rozumiem, wiadomo o co chodzi więc nie będę robił off topu już.

Turek.

2011-01-18, 22:05
Cały czas tylko "gimbus", następny "gimbus" i tu też "gimbus", te nadużcie daje tylko dowód, że jesteście bandą zakompleksionych gimnazjalistów, która uważa się za bardziej rozwiniętych intelektualnie, a prawda jest taka że jak napiszesz "gimbus" i jakiś tekst o pampersie nie robi z ciebie nikogo fajnego, więc koleś oficjalnie kończę dyskusję z tobą na jakikolwiek temat, gdyż twoje podejście do "napie**alania expa" jest takie jak każdego rasowego dzieciaka, żyjącego wśród innych dzieciaków którzy nie mają życia poza komputerem.

@Dannyk chodzi mi o post ze screenem x.x

Necrojude

2011-01-18, 22:15
Autobus szkolny w Polsce zwany potocznie gimbusem jest autobusem przeznaczonym do przewozu dzieci do i ze szkoły. Polskie gimbusy są zazwyczaj koloru pomarańczowego, oznakowane z przodu i z tyłu prostokątnymi tablicami barwy białej z czarnym napisem "autobus szkolny". Często posiadają one jednak zupełnie inne malowanie. Autobus szkolny jest używany w wielu krajach, m.in. w Polsce, Stanach Zjednoczonych i innych. Autobusy szkolne w Polsce są używane na terenach wiejskich, gdzie zła pogoda i duże odległości między miejscami zamieszkania uczniów a miejscowością, w której położona jest szkoła, mogłyby skutecznie uniemożliwić realizację obowiązku szkolnego. W niektórych gminach mankamentem funkcjonowania gimbusów jest mała częstotliwość ich kursów, co jest spowodowane kosztami. Może ona utrudniać dzieciom korzystanie z zajęć pozalekcyjnych w szkołach w przypadku, gdy jedyny powrotny autobus odjeżdża wkrótce po zakończeniu zajęć obowiązkowych. Wymagania techniczne autobusu szkolnego są nieco inne niż normalnego autobusu, miedzy innymi: Kabina kierowcy musi być oddzielona od przestrzeni pasażerskiej. Drzwi muszą być otwierane z miejsca kierowcy. Tylne drzwi - jeżeli istnieją - muszą być blokowane z miejsca kierowcy. Drzwi muszą się automatycznie blokować po przekroczeniu prędkości 5 km/h. Wymaganie dotyczące wymiarów i umiejscowienia siedzeń są inne.


To już nie lepiej od Dacii albo Ssang Yongów się wyzywać??

PRZEMO19

2011-01-18, 22:24
Na addona się im chociaż przyda sooul podrosnie ;]

Daris

2011-01-18, 22:25
@hairy_chest jestes zalosy. Kazdy robi to co lubi i to, ze ktos gra w sieciowki wcale nie znaczy, ze napie**ala w nie 24/7.
No coz niektorzy maja kompleksy zwiazane z przeszloscia, ale to nie jest miejsce do wyrzucania ich. Powiem, wiec jak reszta ludzi z sadistica by powiedziala WYpie**alAJ!

Borofix

2011-01-18, 22:33
mało śmieszne, zacieszą michę tylko no-life'y

Su...........cz

2011-01-18, 22:41
Tak, tak pie**olicie tu o no-lifeach, a daje sobie rękę uwalić, że co drugi z was przesiaduje przed kompem, więcej niż niejeden gracz wowa...

parab0l

2011-01-18, 22:52
@Necrojude

jak bys krócej napisał to moze bym przeczytał

kacus

2011-01-18, 22:59
riodoro1 napisał/a:

@OP, wracaj do gry, życia już nie masz.



przepraszam ,ale na chwile w napince przeszkodze.

moglby mi ktos powiedziec co znaczy "@OP" bo ze blad i powinno byc up to literki tak daleko ze az za blisko na cos takiego

Zepsuty Padalec

2011-01-18, 23:24
kacus- riodoro1 napisal do mnie OP bo najwyrazniej uwaza, ze jestem over-powered

Turek.

2011-01-18, 23:57
@Super r*chacz owszem, załapałeś, tudzież normalny człowiek się z tym nie kryje, a taki pie**olony, zakompleksiony dzieciak bedzie ci pie**olił smuty ;]

Co do ciebie, w Kambodży dzieci śnią o komputerze albo konsoli, a w WoWie pewnie boli cię to, że mamusia nigdy ci na takie drogie rozrywki pieniędzy nie dawała, spokojnie zaczniesz zarabiac na siebie nie bedzie z tym problemu :)

Novik

2011-01-19, 01:16
hehe to bardzie cod :D czy ma nową range na nową broń