18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PLpunk

2013-05-17, 10:14
@broniu
Zacne :D

krecior81

2013-05-17, 10:25
@up Niedzwiedz23 Życze Ci niedorozwoju emocjonalny, żeby Tobie w przyszłości takie dziecko sie urodziło, zobaczymy jak będziesz sie codziennie śmiał, powodzenia

Gebofon

2013-05-17, 10:46
Motasina łap...

PS: nie życz mi takiego dziecka itp bo mieć dzieci nie mogę ;) Z całym szacunkiem ssij jaja kucyku sadisticowy


motasina

2013-05-17, 15:26
chociaz tyle ze dzieci miec nie mozesz.. jeden taki debil w internetach wystarczy :->

~LeweOkoSaurona

2013-05-17, 17:15
Cytat:

super grabarz. mam nadzieje ze dostaniesz duzo piwek za wklejenie obrazka klepanego codziennie od 6 miesiecy przynajmniej pod kazdym postem! ŁaŁ



Również mam taką nadzieję :trollencjusz:

Parówka

2013-05-17, 20:04
Cytat:

Powiem tak:
Sadistic czy nie moim zdaniem smianie sie z z obrazku powyzej jest oznaka braku smaku czy serca ktore obecnie w tym panstwie jest bardzo potrzebne. Z calego serca zycze ci sk****synu kalekiego dziecka z ktorego reszta internetowych idiotow bedzie mogla sie posmiac. Zaluje tez sk***i**u ze urodziles sie taki ze przynajmniej wygladem przypowinasz "istote ludzka spelniajaca wymogi zycia w grupie" i przykro mi patrzec na podobne tobie pie*****ne kreatury ktore maja czelnosc nazywania sie ludzmi. Ale pamietaj ch*ju ze i ty bedziesz cierpial i jakbys osobiscie mnie prosil o pomoc to bym Ci szmato nasral do ryja.
Pozdrawiam.




Mam wrażenie, że nie okazałeś serca wstawiającemu i wszystkim, którzy się z tego śmieją, a "posiadanie serca" wg Ciebie jest przecież bardzo potrzebne w tym państwie :(