18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Svetlan

2013-05-17, 00:50
@Up
Zamknij ryj i skończ spinać dupę. Śmieszy nas to, nie musi ciebie. Polecam wejść na harda i tam takie tekściki pisać - tutaj to nic, tam ludzie się śmieją z k***y, której z dupy wyskakują jajka.
Z pożałowaniem i ch*jem w dupę - Svetlan.

job_twaju_mać

2013-05-17, 00:52
motasina napisał/a:

Powiem tak:
Sadistic czy nie moim zdaniem smianie sie z z obrazku powyzej jest oznaka braku smaku czy serca ktore obecnie w tym panstwie jest bardzo potrzebne. Z calego serca zycze ci sk****synu kalekiego dziecka z ktorego reszta internetowych idiotow bedzie mogla sie posmiac. Zaluje tez sk***i**u ze urodziles sie taki ze przynajmniej wygladem przypowinasz "istote ludzka spelniajaca wymogi zycia w grupie" i przykro mi patrzec na podobne tobie pie*****ne kreatury ktore maja czelnosc nazywania sie ludzmi. Ale pamietaj ch*ju ze i ty bedziesz cierpial i jakbys osobiscie mnie prosil o pomoc to bym Ci szmato nasral do ryja.
Pozdrawiam.



Przypadkiem nie pomyliłeś forum? To jest forum dla osób lubiących czarny humor, więc materiały powinny czarno-humorystyczne, a dla takich płaczko-p*zdeczek jak ty nie ma tutaj miejsca, więc:

:idzwch*j:

pogromca_niedzwiedzi

2013-05-17, 00:53
pie**olca idzie dostać: "[...]oznaka braku smaku czy serca[...]" a potem "[...] to bym ci szmato nasral do ryja." No ludzie, oszczędźcie się trochę z tą hipokryzją, bo wam na starość dla dzieci nie starczy.

job_twaju_mać

2013-05-17, 00:54
pogromca_niedzwiedzi napisał/a:

pie**olca idzie dostać: "[...]oznaka braku smaku czy serca[...]" a potem "[...] to bym ci szmato nasral do ryja." No ludzie, oszczędźcie się trochę z tą hipokryzją, bo wam na starość dla dzieci nie starczy.



Przybija pięć. Nic dodać, nic ująć.

motasina

2013-05-17, 00:56
bede_go_zjadl
matka to cie chyba tak za zycie opie**ala ze az zostales eklektykiem. to jest dla ciebie humor? brawo!

j***lem twoja matke wczoraj az zapomniala jak ojciec ma na imie (lol xD i inne takie) podoba ci sie taki czarny humor?

job_twaju_mać

2013-05-17, 00:57
motasina napisał/a:

bede_go_zjadl
matka to cie chyba tak za zycie opie**ala ze az zostales eklektykiem. to jest dla ciebie humor? brawo!

j***lem twoja matke wczoraj az zapomniala jak ojciec ma na imie (lol xD i inne takie) podoba ci sie taki czarny humor?



teraz mam pewność, że jesteś j***nym idiotą i marnujesz mój cenny czas

Cryo

2013-05-17, 01:00
@motasina
Zrób przysługę moderatorom i po prostu skasuj konto...

motasina

2013-05-17, 01:02
siedzis od rana na sadisticu i to twoj cenny czas? poza tym czemu na tym twoim mroczny forum widze 50% z kwejkow i innych dzid czy jakos tam? ja juz powiedzial czego ci zycze w dalasza konwersacje z marnal imitacja malpy nie mam zamiaru sie w dawac. Pochwal sie mamie jak wspaniale internety robiszi jak pojechales glupiego motasine ;*

Grabarz1750

2013-05-17, 01:07


motasina, trzymaj przyda ci się. Jeśli masz mord w oczach po zobaczeniu senatora palpatina za młodu to nie masz czego szukać na tej stronie, spakuj zabawkę i zmykaj na Kwejka.

Nie pozdrawiam

motasina

2013-05-17, 01:12
super grabarz. mam nadzieje ze dostaniesz duzo piwek za wklejenie obrazka klepanego codziennie od 6 miesiecy przynajmniej pod kazdym postem! ŁaŁ

kaktuz

2013-05-17, 01:31
fakt faktem nie z własnej głupoty to dziecko takie jest wy powyżej pewnie macie wiecęj szcześcia niż ono
a naśmiewanie sie z tego jest faktycznie jak dla mnie nie fajne zhejtujcie mnie gimby i niewyskrobani i tak nie życze nikomu chorego dziecka

WolframowyEugeniusz

2013-05-17, 01:35
motasina

Naj***łeś się czy taki agresor Ci się włączył, że nie trafiasz w odpowiednie klawisze? Wg mnie ten low lvlowy mag jest wch*j śmieszny, a dla Ciebie ku*asina mam jedną radę : Jak się nie podoba to scrolluj dalej albo wybiegaj stąd w podskokach :) .

broniu

2013-05-17, 01:48
motasina, zgadzam się z Tobą w 100 %, to jest przekroczenie granicy dobrego smaku.
PS.

Bzykacz

2013-05-17, 06:13
motasina bo ci p*zdne zara z buta w japsko
ić oglondaj kucyki pony pedale

Arturyo

2013-05-17, 07:27
motasina ku*asina he he