18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Luxuria Astaroth, nie lubimy robic live.

lotnik_1 • 2013-04-30, 02:15
Zapewne wszystkim znany jest hymn wszystkich cyganów :) Donatan - Nie lubimy robić.
Jak ktoś nie zna to znajdzie sobie na jutubie ;)

Kto nie lubi Luxurii Astaroth może od razu wyjść. :plzdie:

Tymczasem panna, której urody jestem największym fanem, potrafi zaszaleć na scenie ;) Ma wrodzony talent ;)
Akcja właściwa około 13 sekundy.
Enjoy.



the47

2013-04-30, 03:08
Kamila Smogulecka

~Velture

2013-04-30, 04:35
Morda typowego lachociąga. Wcale mnie nie zaskoczyło ani nawet trochę nie zdziwiło.

obstawpojare

2013-04-30, 05:07
Spoko, 17-sto czy 18-sto letnia panna bawi się na scenie w lachociąga. Chyba wiadomo jak ci polscy gangsterzy relaksują się przed koncertem.

oc...........an

2013-04-30, 05:29
Żałosne, rok temu bodajże był o niej materiał i wszyscy po niej jechali jak po burej suce, ponieważ bez makijażu itp za dużo sobą nie reprezentuje. Jeszcze rok, może dwa "possie" maselnicę i nikt o niej nie będzie pamiętać. Modelką nie zostanie, do Playboya też nie ciągnie, bo tam to nawet ulubienica portalu WP.PL, pani Natalia Siwiec ledwo trafiła, a skoro taka "gwiazda" po 5 operacjach na cycki jest zapomniana, to co dopiero jakaś Kamila aka Luxuria :roll:

No i jeszcze ta jej "sława". Serio, nie życzę nikomu źle, mam w dupie czy się wybije czy nie, ale stwierdzam, że autor jebnął opis, jakby była super wielkim talentem, odkryciem czy ch*j wie czym, a jedyne co zobaczyłem to umalowaną dziewczynę w stroju ludowym, która oblizuje trzonek maselnicy... To już modelki więcej robią (i przeważnie lepiej wyglądają) :homer:

http://www.sadistic.pl/luxuria-astaroth-vt127175.htm


Do autora: w profilu masz 32 lata, ale twój... hmm, pociąg? do 17 letniej gówniary jest na tyle niedojrzały, że:
a) masz coś z głową
b) jesteś koniobijcą z gimbazjum

I powiem jeszcze, że jeśli umieszczasz jakąś treść na forum, to musisz się liczyć z tym, że nie wszystkim się podoba to co ty lubisz, a na sadolu w sumie o to właśnie chodzi, żeby jeździć po wszystkim i po wszystkich (z wyjątkiem Penera, on jest po prostu uzależniony od wszczykiwania w żyły merechuanen" i jest ofiarą systemu).

Al...........er

2013-04-30, 05:35
Ja jebię, jakaś tania lodziara trafiła do podwórkowego szoł biznesu (bo Polski rynek, a w szczególności Polską scenę muzyczną inaczej nazwać nie można), a tu taka podnieta, a wstawiający tak się podnieca jakby zobaczył rozebrane aniołki Victoria's Secret

:xalpalm:


Mamy rozumieć, że to właśnie "na nią" walisz po nocach?


Co do samego "występu" to stwierdzam, że tempo w jakim ubija masło, jest stanowczo za niskie i raczej wyjdzie z tego śmietanka
:anegdotka:

Re...........ms

2013-04-30, 08:16
w dzisiejszych czasach modelki i nie tylko zrobią wszystko, żeby się do-chapać do kasy.

lotnik_1

2013-04-30, 09:42
DUST DEVIL napisał/a:


b) jesteś koniobijcą



Po pierwsze primo.
Gdyby bóg nie chciałby żeby ludzie się masturbowali to dałby im krótsze ręce. [gdzieś tu był użytkownik o niku Bóg, czekam na wypowiedz eksperta]
Po drugie primo.
Masturbacja to seks z kimś kogo naprawdę kochasz.
[obydwa autorstwa wiadomo paulo cohelo]
Po trzecie primo.
Zazdrościsz? :)
Po czwarte primo ultimo.
Jestem estetą lubię patrzeć na rzeczy ładne. Nie znam jej osobiście, to nie oceniam. Wizerunek medialny często różni się od tego kim się jest.
Oczywiście internet to miejsce gdzie każdy ma jakieś zdanie. Szanuję Twoje.

AlienFighter napisał/a:

aniołki Victoria's Secret



Jaki kraj takie aniołki. Wyjątkowo trafny argument bo akurat je wszystkie znasz osobiście i wiesz kim są w życiu poza pustymi modelkami.
Każdy robi co umie najlepiej ;) Widać bóg obdarzył ją takim talentem.
AlienFighter napisał/a:


Mamy rozumieć, że to właśnie "na nią" walisz po nocach?


A jak. Pamięciówka.

@Edit: przesadziłem z opisem ;) po prostu cieszę się kiedy widzę ten pie**olnik.

kidi1

2013-04-30, 10:29
Jakoś nie kreci mnie jak białe szczeniaki udają naśladują czarne małpy.

Zarammoth

2013-04-30, 12:27
lotnik_1 napisał/a:


Gdyby bóg nie chciałby żeby ludzie się masturbowali to dałby im krótsze ręce.



Tak tylko powiem, bo akurat pamiętam, że masturbacja wg. KK jest grzechem śmiertelnym. Przeczytaj skąd się wzięła nazwa "onanizm" (Onan). Ja jestem ateistą i akurat mnie jebie takie gadanie "gdyby bóg nie chciał to...", w dodatku jak wielki religiant nie zna się własnej religii.

kaktuz

2013-04-30, 12:51
koniobijstwo nie jest grzechem głabie to po pierwsze filmik zj***ny to po drugie komentarze autora jeszcze bardziej ch*jowe

monto

2013-04-30, 13:08
nie ma to jak wyjsc na scene na koncercie, udawac ze sie robi maslo i lizac ta palke, i nie przyklad na to jak uroda i dupa dziala cuda w kazdej branzy

oc...........an

2013-04-30, 14:14
lotnik_1, nie no spoko, po prostu opis do filmiku był na tyle "wymyślny", że pomyślałem, że jesteś jednym z tych poj***nych "fanów". Oficjalnie zwracam honor ;)

CYPRIAN

2013-04-30, 17:29
dobra świnia i tyle w temacie

ma ktoś jej foty na golsa