18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Luxuria Astaroth

ODkarzacz • 2012-07-18, 14:32
Luxuria Astaroth to pseudonim artystyczny modelki która wystąpiła w klipie „Nie lubimy robić” z raperami Borixonem, Kajmanem i Donatanem w projekcie Równonoc. Muzykę gra zespół Percival :)

Jej prawdziwe nazwisko to Luluka Astafiew albo Camille Luluka Smogulecka i chociaż mało o niej jeszcze wiadomo jedno zdaje się byc kontrowersyjne i zaskakujące . Luluka ma 17 lat, jest z Gdyni. Jej ojciec jest Niemcem, a matka Francuzką.
:D

Czesiek181

2012-07-18, 14:40
Astaroth - Astaroth – w tradycji okultystycznej, dwudziesty dziewiąty duch Goecji. Demon znany również pod imionami Ashtaroth, Astarot i Asteroth. By go przywołać i podporządkować, potrzebna jest jego pieczęć, która według Goecji powinna być zrobiona z miedzi oraz Dysk Salomona (magiczny pierścień), który w tym przypadku powinien być zrobiony ze srebra i musi bezustannie dotykać twarzy maga, by ochronić go przed śmierdzącym oddechem demona. Najlepszym dniem na jego przywołanie jest środa, między godziną dziesiątą a jedenastą w nocy.

Jest on potężnym i silnym księciem Zachodniego piekła. Rozporządza 40 legionami duchów. Upadły anioł należący do kręgu Serafów[potrzebne źródło]. Jego asystentami są demony: Amon, Pruslas, Barbatos i Rashaverak[potrzebne źródło]. Uważa się go za skarbnika mrocznego imperium. Czczony był przez Filistynów i mieszkańców Sydonu. Jego biblijnym pierwowzorem była Astarte - fenicka bogini pożądania, zmysłowości i wojny, odpowiednik babilońskiej Isztar. Wymieniany jest wśród siedmiu książąt piekieł, którzy odwiedzili Fausta.

Wierzy się, że udziela odpowiedzi na pytania dotyczące przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, potrafi odkryć każdą tajemnicę. Gdy dostanie rozkaz, opowiada o upadku swoim (twierdzi, że został niesłusznie ukarany) jak i innych duchów oraz o grzechu i stworzeniu świata. Uczy wszystkich nauk wyzwolonych, zapewnia przychylność wielkich panów.

Zrodlo

butelka rumu

2012-07-18, 14:42
17 lat ?! Myślałem że z 20 parę ma....

Crane94

2012-07-18, 14:42
Już rzygam tą laską.. Kawałek Donatana i teledysk - zajebiście! A w komentarzach frustraci jedynie o tej panience gadają. Jak zobaczyłem co ta dziewoja na fejsbuku wypisuję to już jej 'czar' prysł :D

Mr.Drwalu

2012-07-18, 14:49
Bardzo, bardzo, ale to bardzo interesujące... :orgazm:

Czesiek181

2012-07-18, 14:50
pie**oli głupoty na tym fejsbuku

oc...........an

2012-07-18, 14:55
https://www.facebook.com/officialuxuriastaroth

k***a, jak ja nienawidzę naszych realiów. Widzę jakąś fajną szprychę, myślę "ciekawe, czy pokazała cycki", zaczynam szperać i trafiam na jej zdjęcia bez photoshopów i makijażu i dochodzę do wniosku, że pani Edzia, która daje za kilogram agrestu za warzywniakiem lepiej wygląda niż ona, k***a wasza mać!!!

I ch*j, kiedyś to kobiety miały klasę i urodę, a dziś mają plastyka i photoshopa...



gumis1412

2012-07-18, 15:28
Jako, że Czesiek181 uprzedził mnie co do tego kim jest Astaroth. To dodam jeszcze, że to jest imie jednego z demonów grze Disciples II: Mroczne Proroctwo

Czesiek181

2012-07-18, 15:56
gumis1412 napisał/a:

Jako, że Czesiek181 uprzedził mnie co do tego kim jest Astaroth. To dodam jeszcze, że to jest imie jednego z demonów grze Disciples II: Mroczne Proroctwo

Wpisz sobie luxuria
w google.I zobacz co oznacza

zonk

2012-07-18, 18:15
hmm ubija masło i co takiego fajnego w tym ? Druga sprawa jak ona ma 17 lat to ktoś jej chyba w akt urodzenia nie spojrzał dokładnie.

polako88

2012-07-18, 18:35
bez mejkapu to bliżej jej do tego demona niż lachona :evil:

Bugini

2012-07-18, 19:15
Polako88 myślałem, że będzie o wiele gorzej, wystarczy żeby nie upinała włosów u góry i całkiem fajna ta panna jak dla mnie

mateuni007

2012-07-18, 19:48
pieeeeeeekne... oczy

Co...........aa

2012-07-18, 20:56
Oczy, cycki fajne, ale i tak brzydka.

J...........ki

2012-07-18, 20:57
tłusta pyza. akurat w trojmieście jest pełno takich gówniar, które latają po różnych pokazach w sopocie i próbują się przebić