18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łupie go w karku

~prophetess • 2023-07-19, 19:23
W sobotę rano, 15 lipca 2023r Justyn Vicki umarł podczas wykonywania przysiadu ze sztangą o wadze 180kg. Mężczyzna ćwiczył na siłowni o nazwie The Paradise Gym, która mieści się w Bali, w okolicy był znany jako kulturysta, trener personalny i doradca żywieniowy.


A mówi się, że sport to zdrowie.


Źródło i więcej info

sokol23

2023-07-20, 00:41
210 kg jak juz

~prophetess

2023-07-20, 00:45
motylekwbrzuchu napisał/a:

czerwone =
niebieskie =
gryf = 20
i do kompletu
żółty =
zielony =
dasz radę zapamiętać



Dzięki, choć nie sądzę by ta wiedza była mi w życiu jakoś szczególnie potrzebna. No chyba, że trafi się kolejny taki filmik :lol:

Kristofekkk

2023-07-20, 02:05
Sport to zdrowie ale nie taki sport.

ziggy020

2023-07-20, 02:22
Przeglądam tak te wypadki na siłowniach i się zastanawiam ... jak można mieć tak wyj***ne w deklu ?

el...........ss

2023-07-20, 02:51
Baronessa napisał/a:

To żaden trener, tylko jakiś konkretny cymbał, który myśli, że jak wali sterydy, to ma przyrosty siły +10 kilo co tydzień i może nawalić na sztangę ile chce, a i tak to wyciśnie, do tego bierze drugiego cymbała, który nie ma żadnego pojęcia, jak się asekuruje przy robieniu przysiadów. Po trzecie, rekordy na przysiad to się robi między szynami zabezpieczającymi, na które w razie nie zrobienia przysiadu spada sztanga...
Pełno takich cymbałów fejk naturali na polskim YT i srik sroku.



dokładnie. Zero techniki jak na taki ciężar. Już bezpieczniejsze byłoby robienie bez asekuracji, niż z kimś niedoświadczonym, bo można było zrzucić sztangę za plecy.

Kidl3r

2023-07-20, 07:28
TRQPL napisał/a:

Żodyn, powtarzam żodyn, zawodowy sport nie jest zdrowy.



A walenie konia...?

majeńka

2023-07-20, 16:05
^
A jak myślisz, czemu tyle samców powoduje takie durne wypadki, a ludzie tutaj postują tyle duplikatów? Jedyne co przed całkowitą ślepotą was ratuje to że więcej wam nie staje.

(Według statystyk, kobiety powodują dużo więcej zgrzytów przy parkowaniu itp, faceci przez zapie**alanie. A dla Waszego bezpieczeństwa ja za kółko nie siadam bo wiem jak prowadzę.)

mikke_mial_racje

2023-07-20, 17:31
Nie znam się - może ktoś wyjaśnić, czy istnieje w ogóle sensowna asekuracja przy takim ciężarze? Przecież gość stojący obok nie będzie w stanie ani tego unieść, ani nawet może pchnąć dostatecznie szybko. Czy on mógł coś zrobić, gdyby się odpowiednio wcześnie połapał?

SkoPio1

2023-07-20, 18:08
mikke_mial_racje napisał/a:

czy istnieje w ogóle sensowna asekuracja przy takim ciężarze?



Oczywiście.
Dlaczego miałoby to być niemożliwe?

spoiler

dżonyłojlker

2023-07-20, 18:21
mikke_mial_racje napisał/a:

Nie znam się - może ktoś wyjaśnić, czy istnieje w ogóle sensowna asekuracja przy takim ciężarze? Przecież gość stojący obok nie będzie w stanie ani tego unieść, ani nawet może pchnąć dostatecznie szybko. Czy on mógł coś zrobić, gdyby się odpowiednio wcześnie połapał?



Powinien brać sztangę ze stojaków z asekuracją, czyli takimi podporami na których "siądzie" sztanga, gdy zjedzie zbyt nisko. No i tak jak wyżej - nikt nie powinien za nim stać, tak by mógł po prostu zrzucić. Są też takie taśmy na które spada sztanga, ale dwóch dużych chłopów po bokach powinno dać radę.

ColinFarelka

2023-07-20, 23:36
Ten łysy go zblokował strasznie mi pomogl