18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Luksusowe linie lotnicze

Insaner • 2014-10-08, 15:00
Jako iż większość użytkowników sadistica zapewne często podróżuje na długich trasach w sprawach biznesowych, to pewnie zaciekawi Was ten film. Może pomoże Wam w wyborze odpowiedniego przewoźnika, który zaoferuje chociaż te absolutne minimum "komfortu" podczas przelotu i nie upokorzy Was podając nieodpowiednio schłodzonego szampana lub upychając pasażerów jak bydlęta w odległości tylko kilku metrów od siebie. Ceny już od jedynych 13 000$ !


Hi...........ch

2014-10-08, 15:16
Virgin upper class oferuje zblizony standard, za o wiele nizsza cene. Ale skad ja mam prawo to wiedziec, zaraz mnie sadole wyprowadza z bledu ze ja i tak latam Ryanairem do Londynu na zmywak albo budowe, a moja dziewczyna daje dupy w londynskich burdelach i obciaga czarnym. JEiD 100% (Jebac Emigracje i Dorobkiewiczow).


Ptoon

2014-10-08, 15:21
Zakładam, że mało która firma funduje swoim pracownikom przeloty za 40 tys $, bo w końcu praca to praca, lot służbowy nie musi być w takich luksusach. Więc targetem tej oferty są przedsiębiorcy i właściciele firm, którzy sami sobie to fundują. No ale tutaj to też jest trochę bez sensu, bo jak ktoś sra kasą to ma swój samolot albo może wynająć na przelot prywatny odrzutowiec nie musi lecieć z innymi ludźmi i pieprzyć się na bramkach na lotnisku, a jak nie sra kasą aż tak bardzo tylko po prostu jest bogaty to raczej szanuje pieniądze i nie będzie płacił 3000%-4000% za przelot w luksusowych mini kabinkach. Chyba jedynymi odbiorcami tej oferty są nic nierobiące luksusowe k***y, którym bogaty facet postawi przelot.

Insaner

2014-10-08, 19:45
Najbardziej mnie rozbraja możliwość przespania lotu w łóżku. Zasypiasz, wstajesz - 160 tysięcy złotych na koncie mniej ;) Sprytne posunięcie, bo taki klient nie wymaga obsługi, nie je, nie pije, a płaci jak każdy inny.

Tco

2014-10-08, 20:15
Uprzedzam pytania, dz**ki i koks sa wliczone w cene biletu .

shizomon

2014-10-08, 20:55
Virgin Atlantic 1200 GBP londyn-karaiby-londyn, podobne warunki, tj. łóżko, super żarcie, full alko, wi-fi, super obsługa

Szczam_na_Zakrystii

2014-10-08, 23:23
Ptoon napisał/a:

Zakładam, że mało która firma funduje swoim pracownikom przeloty za 40 tys $, bo w końcu praca to praca, lot służbowy nie musi być w takich luksusach. Więc targetem tej oferty są przedsiębiorcy i właściciele firm, którzy sami sobie to fundują. No ale tutaj to też jest trochę bez sensu, bo jak ktoś sra kasą to ma swój samolot albo może wynająć na przelot prywatny odrzutowiec nie musi lecieć z innymi ludźmi i pieprzyć się na bramkach na lotnisku, a jak nie sra kasą aż tak bardzo tylko po prostu jest bogaty to raczej szanuje pieniądze i nie będzie płacił 3000%-4000% za przelot w luksusowych mini kabinkach. Chyba jedynymi odbiorcami tej oferty są nic nierobiące luksusowe k***y, którym bogaty facet postawi przelot.



A znasz takie pojecie jak "zawód syn"? Ale już olać bogatych synalków.
Wg mnie to nie jest oferta dla biznesmenów, jak dla mnie jest to oferta dla ludzi którzy chcą zaszpanować albo ludzi bardzo bogatych i znudzonych którzy już mają wszystko więc "a przelece się tym a co mi tam". Wiadomo że my szaraczki inaczej do tego podchodzimy, dla nas kwota 30.000$ za bilet to kwota kosmiczna ale dla gościa zarabiającego nie wiem pięć milionów dolarów rocznie... Drobne. Przykładowo Kowalski za zarobione pieniądze kupuje Fiata a Bill Bentleya (kowalski klasa średnia Bill bogaty sk***iel) więc tym samym Kowalski kupuje (w najlepszym przypadku) bilet w Lufthansie a Bill sobie macha złotą kartą i dla zabawy leci za 30.000$ bo nie w każdym samolocie się wyśpisz i weźmiesz prysznic. Ot taka zachcianka bogatego.

Pomijam już ciapatych, Ci to pewnie latają tym tylko po to żeby zabić nude bogatego szejka mieszkającego wśród innych bogatych na pustyni gdzie wyścigi Bugatti są już nie modne.

qwachu

2014-10-09, 15:40
Za taką cenę to opie**olenie gały przez stewardessę powinno być w standardzie.

lllll

2014-10-09, 19:30
Nawet k***a przez okno nie ma jak popatrzeć z większości tych miejsc. pie**olę, wolę WizzAir.

karinawaw

2014-10-09, 19:44
Kiedy oglądam takie filmy czuje się jak murzyn z afryki któremu pokazali toaletę z bieżącą wodą.

qwerq221

2014-10-09, 20:08
Trzaba być nieziemsko pok***ionym żeby płacić 13 koła $ za lot chyba że jest 2 pasażerów.

ajeinot

2014-10-09, 20:14
Ptoon napisał/a:

Zakładam, że mało która firma funduje swoim pracownikom przeloty za 40 tys $, bo w końcu praca to praca, lot służbowy nie musi być w takich luksusach. Więc targetem tej oferty są przedsiębiorcy i właściciele firm, którzy sami sobie to fundują. No ale tutaj to też jest trochę bez sensu, bo jak ktoś sra kasą to ma swój samolot albo może wynająć na przelot prywatny odrzutowiec nie musi lecieć z innymi ludźmi i pieprzyć się na bramkach na lotnisku, a jak nie sra kasą aż tak bardzo tylko po prostu jest bogaty to raczej szanuje pieniądze i nie będzie płacił 3000%-4000% za przelot w luksusowych mini kabinkach. Chyba jedynymi odbiorcami tej oferty są nic nierobiące luksusowe k***y, którym bogaty facet postawi przelot.



czyli politycy??

an...........81

2014-10-09, 20:23
no i co z tego ???? i tak jak coś to się sp***oli na ziemie jak kukuryźnik opryskujący pola

EdmundKemper

2014-10-09, 20:34
Co Ty mnie tutaj dla jakiejś biedoty samoloty prezentujesz, co?