18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Luksusowe linie lotnicze

Insaner • 2014-10-08, 15:00
Jako iż większość użytkowników sadistica zapewne często podróżuje na długich trasach w sprawach biznesowych, to pewnie zaciekawi Was ten film. Może pomoże Wam w wyborze odpowiedniego przewoźnika, który zaoferuje chociaż te absolutne minimum "komfortu" podczas przelotu i nie upokorzy Was podając nieodpowiednio schłodzonego szampana lub upychając pasażerów jak bydlęta w odległości tylko kilku metrów od siebie. Ceny już od jedynych 13 000$ !


virutz

2014-10-09, 21:14
Masz piwo za sam opis.

BiałyKruk

2014-10-09, 21:34
ciekawy jestem czy mają systemy przeciw rakietowe

Domino96

2014-10-09, 21:59
Arabski książę kupuje najdroższy prywatny samolot na świecie. Airbus A380 - Wersja dla saudyjskiego księcia zawierać będzie jednak szereg modyfikacji, nad którymi właśnie pracuje Airbus:
- miejsce parkingowe dla Rolls -Royce'a
- pięć apartamentów z królewskimi łóżkami i z łazienkami wyposażonymi w prysznice
- pomieszczenia sypialne pierwszej klasy dla kolejnych 20 gości
- sauna i turecka łaźnia
- sala konferencyjna ze specjalnymi ekranami
- pokój do modłów, w którym maty automatycznie ustawiają się w kierunku Mekki
- sala koncertowa z pianiniem i miejscami dla 10 osób
- spiralne schody łączące wszystkie trzy piętra
Bilet za 30.000$ może się schować :D

Crossblade

2014-10-09, 22:55
nie oglądałem filmiku bo ja tylko z Włochami, Hiszpanami, Francami i Angolami rozmawiam po angielksku i nigdy k***a nie byłem dalej jak w cieszynie po zioło za mostem....ale masz piwo za pierwsze zdanie!!! Sarkazm pierwsza klasa ;)

tracer301

2014-10-09, 23:10
A ja tam wolę Malaysia Airlines...

emka01

2014-10-10, 00:28
A jak się rozpie**oli to czy to będzie Virgin upper class czy Ryanair to jeden ch*j bo i tak czterech będzie niosło a jeden śpiewał :) ale zawsze lepiej szampanem wznieść toast za koniec niż wodą !

Te...........at

2014-10-10, 00:34
Skromnie sie chwalac lecialem luksem z emiratow. Jak nie lubie latac to musze przyznac ze w trakcie tego lotu moglem rozprostowac nogi i sie odprezyc we wlasnym boksie. Na wysokosci 11k prawo ciapackie nie dziala z jakis niewyjasnionych przyczyn...

hudziszeq

2014-10-10, 09:29
Temat napisał/a:

Skromnie sie chwalac lecialem luksem z emiratow. Jak nie lubie latac to musze przyznac ze w trakcie tego lotu moglem rozprostowac nogi i sie odprezyc we wlasnym boksie. Na wysokosci 11k prawo ciapackie nie dziala z jakis niewyjasnionych przyczyn...



Nadali cie w paczce ?! Czego to ludzie nie zrobia dla oszczednosci.. :roll: