18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie giną co dnia, na brazylijskich osiedlach

fantastico • 2016-12-06, 10:20
Filmy z Brazylii zasługują na oddzielny cykl. Tradycyjnie broń,motocykl,nieświadoma ofiara i oprawca. Jadąc na motocyklu wraz z dziewczyną, Ona służy za kamuflaż dla niecnego czynu, on jest wykonawcą wyroku.


sSQNn

2016-12-07, 11:27
Jak Bonnie i Clyde

Mr.Diesel

2016-12-07, 11:58
k***a, ale monitoring to w takiej dziurze jednak mają.

Clarx

2016-12-07, 11:59
eh, dlaczego opis jest normalny :/
Ja wchodzę na tę stronę głównie dla materiałów Fantastico.

Wracając do tematu.

Czy zauważyliście że gość w niebieskiej koszulce robi najstarsza sztuczkę świata - pokazuje palcem jak w kreskówkach, w dodatku w kierunku nieba a oprawca serio się odwraca? :mrgreen: :ok:

moskalowy

2016-12-07, 12:08
orisuniek napisał/a:



Proszę was,zróbcie osobny dział fantastico,nie jednemu sadolowi z ulgą się odetchnie od jego materiałów.Wchodzisz z rana na poczekalnie a tam 3 strony od fantastika.Przychodzisz z pracy,dajesz na sadola a tam k***a same wypadki,dziabnięcia nożami,przejechania,a i tak większość ląduje w sucharach ale poczekalnia zaj***na od góry do dołu tą śmieszną,niebieską mordą.
:idzwch*j:





Jak nie pasi ignoruj

http://www.sadistic.pl/ignore_topics.htm?topic_id=433177&sid=46dd3067c3eb5106e132a1e6d8e1de16

Novik

2016-12-07, 13:06
powinni zrobić oddzielny temat Brazylia. :]

retromaniek

2016-12-07, 14:44
Chyba macie problem z artykułowaniem myśli. Posty Fantastico są jak najbardziej na miejscu. Jego materiały mogłyby znaleźć osobny dział nie po to, by je wydzielić, bo kogoś rażą, a dlatego, by uhonorować jego samego. Czym innym są natomiast opisy jego wrzutów. Nie mnie jednemu robi się od nich niedobrze i nie wiem, jak do niego zagadnąć, by się ogarnął. Nie neguję tutaj ich poprawności semantycznej, bo takie one są. Ale są niepotrzebnie zagmatwane. I dlatego wielu z nas chyba ma dysonans poznawczy - video rewelacyjne a tekst z dupy. Niestety nie potrafię nabyć odruchu nieczytania a od razu oglądania na widok niebieskiej mordy.

nano50

2016-12-07, 15:00
Proponuję dać fantastico head-admina. I tak tylko on jeszcze trzyma portal przy życiu.

Clarx

2016-12-07, 15:00
Ty wyżej, dałem Ci piwo przypadkiem. Jeżeli denerwuje Cie cudzy styl pisania to niezłe masz problemy.

Toolpa

2016-12-07, 15:35
deck123 napisał/a:

Co oni dla telefonu go zaj***li ?



Tak, ale raczej nie mieli takiego zamiaru. Podejrzewam, że gdyby oddał im telefon, to po prostu by odjechali i cześć. Niestety koleś zapomniał, że nie jest nieśmiertelny i postanowił zawalczyć o swoją Nokię 3310. Jak widać nie warto było.


Co do Fantastico, to czasami faktycznie cała poczekalnia zaj***na jego filmikami, ale czy to źle? Zawsze jest coś świeżego. Ja się tylko zastanawiam po ch*j tyle wrzuca. No k***a profitów z tego nie ma niestety, ewentualnie satysfakcja. Gdyby chociaż te wirtualne piwka można było przemienić na jakiś rabacik w sklepie czy coś 8-) Jego opisów, naturalnie, nienawidzę. I jebie mnie czy są poprawne, czy nie. Są po prostu ch*jowe i ich nie czytam. Bardzo dobrze, że przykrócili mu tę podejrzaną fantazję.

lewyskank100g

2016-12-07, 16:15
Fantastico, nie przejmuj się idiotami. Za zajebisty materiał piwko leci!

zonk84

2016-12-07, 17:19
Fantastico Masz Browara