18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ludzie giną co dnia, na brazylijskich osiedlach

fantastico • 2016-12-06, 10:20
Filmy z Brazylii zasługują na oddzielny cykl. Tradycyjnie broń,motocykl,nieświadoma ofiara i oprawca. Jadąc na motocyklu wraz z dziewczyną, Ona służy za kamuflaż dla niecnego czynu, on jest wykonawcą wyroku.


~Nei

2016-12-06, 10:25
Tam to mają dziki zachód :D

Moby_Dick

2016-12-06, 10:28
Ja nic nie będę mowił kto tu zasługuje na oddzielny dział, a nie temat na oddzielny cykl. :amused:
Dział - Fantastico :hitler:

fantastico

2016-12-06, 10:38
Dick napisał/a:

Ja nic nie będę mowił kto tu zasługuje na oddzielny dział, a nie temat na oddzielny cykl. :amused:
Dział - Fantastico :hitler:



Nie narzekaj ;D Dzięki temu każdy może sobie przy materiałach zwalić sadolskiego ku*asa ;)

kampton

2016-12-06, 12:54
Stał na środku drogi jak święta krowa , to go odpalili .

stona2

2016-12-06, 15:25
Coś czuję, że niedługo fantastico zacznie robić transmisje na żywca z tego typu wydarzeń. Przecież ten filmik ma ok 24h, pewnie jeszcze ichniejsza policja go nie widziała :D

razak

2016-12-06, 16:25
czasami mam wrażenie że w Brazylii za morderstwo to sie zawiasy dostaje ;/

Essent

2016-12-06, 17:33
Dick napisał/a:

Ja nic nie będę mowił kto tu zasługuje na oddzielny dział, a nie temat na oddzielny cykl. :amused:
Dział - Fantastico :hitler:



Proszę was,zróbcie osobny dział fantastico,nie jednemu sadolowi z ulgą się odetchnie od jego materiałów.Wchodzisz z rana na poczekalnie a tam 3 strony od fantastika.Przychodzisz z pracy,dajesz na sadola a tam k***a same wypadki,dziabnięcia nożami,przejechania,a i tak większość ląduje w sucharach ale poczekalnia zaj***na od góry do dołu tą śmieszną,niebieską mordą.
:idzwch*j:

TB303

2016-12-06, 17:37
Cytat:

Proszę was,zróbcie osobny dział fantastico,nie jednemu sadolowi z ulgą się odetchnie od jego materiałów


No pewnie... Facet jest jednym z nielicznych, którzy dają naprawdę sadystyczne, pasujące na sadistica materiały, a i tak idiotom się coś nie podoba.
Cytat:

a tam k***a same wypadki,dziabnięcia nożami,przejechania


Skandal! Wchodzę na sadola, by pooglądać pieski, kotki i śmieszne kompilacje, a to? Toć to straszne :(

Was to chyba rodzice bili, skoro macie dziwne kompleksy z jego powodu. Normalna "fantasticofobia" :amused:

nowy_Han_Solo

2016-12-06, 17:59
16:50 i jeszcze jak jasno, k***a byle do wiosny.

fantastico

2016-12-06, 20:56
orisuniek napisał/a:



Proszę was,zróbcie osobny dział fantastico,nie jednemu sadolowi z ulgą się odetchnie od jego materiałów.Wchodzisz z rana na poczekalnie a tam 3 strony od fantastika.Przychodzisz z pracy,dajesz na sadola a tam k***a same wypadki,dziabnięcia nożami,przejechania,a i tak większość ląduje w sucharach ale poczekalnia zaj***na od góry do dołu tą śmieszną,niebieską mordą.
:idzwch*j:



Nic nie ląduje w sucharach :P Może z 1% jak nie zdąrzycie ogarnąć :) Przytulaski chcesz oglądać? Zwierzaczki? Wchodzisz tutaj oglądać materiały spod szyldu sadola, a to słowo wiele mówi o spodziewanym typie wrzutek. Nie ważne kto wrzuca, ważne co wrzuca ... chyba, że jesteś fantasticofobem ;P

deck123

2016-12-07, 10:21
Co oni dla telefonu go zaj***li ?

Maxi96

2016-12-07, 10:28
Nie narzekajcie na fantastico bo gówno byście oglądali tutaj.

Uechtacz

2016-12-07, 11:10
Da Silvy wchodzą na główną - dzięki, Fantastico!

HalfGod

2016-12-07, 11:12
i zaj***li mu telefon