18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lud Amerykański przemówił

GeorgeHarvey1 • 2023-09-17, 20:58

Sacramento, city council

mygyry

2023-09-17, 21:07
W skrócie każdy jebie żydowskiego burmistrza, który nie robi nic że zwierzętami (murzynami) rozpie**alajacymi ich miasto i jedyne co robi to zabrania mówić na ten temat.

Siriuz

2023-09-17, 21:11
Lewacka moderacja: "cut him off! cut him off!"
Ja się cały czas zastanawiam kiedy to pie**olnie i czy pie**olnie, bo jeśli nie pie**olnie wcale to jako cywilizacja już jesteśmy martwi.

Bartshin

2023-09-17, 21:18
Głównie chodzi o to że California to kolebka amerykańskiej lewicy, Sacramento to stolica, burmistrz jej jest żydem.

A telefony jak rozumiem są od obywateli którzy mówią że nie ma wolności słowa (pierwszy tel coś mówił że i tak nie może za wiele powiedzieć bo burmistrz jest żydem), kolejny że burmistrz ssie małe penisy (?)xD Dalej narzekanie na Antife, że miasto upada pod wpływem czarnoskórych, że nie mogą się za bardzo bronić, ostatni powiedział nig*era xd

nowynick

2023-09-17, 21:36
Niczym wywiad w tvpis, kto źle o kaczystach to cut him off...

Zbysław

2023-09-17, 21:45
Chcę was uświadomić że tu jest Polska i mówimy po Polsku i jak coś wrzucasz lewaku to tłumacz to

AlbertoNihilo

2023-09-17, 21:52
Zbysław napisał/a:

Chcę was uświadomić że tu jest Polska i mówimy po Polsku i jak coś wrzucasz lewaku to tłumacz to



Dokładnie. 6 minutowy filmik i ch*j wie o czym gadają. Szkoda czasu.

onucek

2023-09-17, 21:53
fajnie jadą po żydku. miło się słucha :)

quark

2023-09-17, 22:51
Zbysław napisał/a:

Chcę was uświadomić że tu jest Polska i mówimy po Polsku i jak coś wrzucasz lewaku to tłumacz to



AlbertoNihilo napisał/a:

Dokładnie. 6 minutowy filmik i ch*j wie o czym gadają. Szkoda czasu.



Przypominacie mi mojego sąsiada, który po maturze poszedł pracować na taśmę i robi tam już przeszło 16 lat i ciągle narzeka, że może zmienił by prace ale wszędzie (na lepsze stanowiska w międzynarodowych firmach) wymagają języka angielskiego, a on bidny nie w ząb nie umie i nic z tym nie robi.

opółnocyuciebie

2023-09-17, 23:05
Wyłączyłem dopiero jak przerwali temu gościowi w 1:15. Nie ma już dla nich ratunku.

Siriuz

2023-09-17, 23:18
Zbysław napisał/a:

Chcę was uświadomić że tu jest Polska i mówimy po Polsku i jak coś wrzucasz lewaku to tłumacz to



Lewakom to jest akurat na rękę, że angielskiego nie kumasz, bo nie nie dorwiesz się do zagranicznych portali informacyjnych, zwłaszcza tych ze wschodu.

Generalnie są narzędzia do automatycznej translacji, ale ciężko sie dokopać do jakiegoś darmowego. Poniżej masz automatyczna transkrypcję z tłumaczeniem:

Daj nam znać, o którym temacie mówisz.
Tak, to jest komentarz ogólny lub nie.
To jest kalendarz zgód.
Kalendarz zgód. Nie mogę więc mówić o ograniczaniu wolności słowa przez żydowskiego burmistrza.
To jest poprawne.
Zatrzymaj się na tym.
Kolejnym mówcą będzie Robert Mathews.
Tak. Cześć. Roberta Matthewsa. Dzielnica druga. Nie Dystrykt drugi. Dzielnica druga. Agenda druga. I chciałem powiedzieć, że chcę przeprosić za ostatnie kilka tygodni i uwagi, które stawały się coraz bardziej niestosowne. I wiesz, nie ma w tym nic złego, jeśli burmistrz ssie małego penisa, to niezły kretyn. Co?
Odetnij go.
Pieprzyć cię.
Następnym mówcą będzie William Pierce. Williamie Pierce, jeśli wyłączysz wyciszenie.
Tak cześć. Tak, witam, jestem tutaj. Zamierzam mówić o numerze dwa i chcę cię pie**olić. Steinberg żydowski latawiec. Odetnij go. Odetnij go. MTV Odetnij go.
Proszę.
Cześć. Proszę kontynuować.
Cześć jestem. Chciałbym porozmawiać o Agendzie ósmej, proszę. O bezdomnych.
Proszę kontynuować.
Dobra. Chcę się upewnić. Mam firmę w centrum miasta i to wystarczy. Zrobiło się tak źle, że nikt nie chce już wchodzić do mojego sklepu, bo zrobiło się niebezpiecznie na każdej ulicy w centrum miasta. Jakiś problem? Jeśli gdziekolwiek są obozowiska bezdomnych, są tam ludzie, to bardzo smutne. Nie mają gdzie skorzystać z łazienki. Używają go więc na ulicach. To niesprawiedliwe wobec nich, a także nas, właścicieli firm i podatników. Nikt nic nie robi, bo ten pedał-burmistrz Kike robi z nas wszystkich.
Czas go odciął. Następnym mówcą będzie Anders Breivik.
Nie mogę powiedzieć. Tak, jestem tu.
Witajcie Nowy Porządek Świata. Pieprz się, Kite. Co?
Burmistrzu, nie mam już mówców. Co chcesz? Poziom kalendarza. O mój.
Boże, Malcolm, jest mnóstwo trolli. Śmieszne trolle.
Spójrz, pani Clerk. Zatem kalendarz zgód został przesunięty i oddelegowany.
Robimy to. Chciałbym zalecić, abyśmy odeszli od rozmów przez Zoom i spotkali się ze wszystkimi osobiście, abyśmy mogli porozmawiać.
Tak. Członek Rady Loloee. Myślę, że zarezerwujemy tę rozmowę do uwagi Rady. A także zamierzam przyciągnąć tutaj Radę. Gdybyśmy mogli zrobić tutaj przerwę nie dłuższą niż pięć minut. Czy to nam odpowiada? Dobra. Ogłaszamy pięciominutową przerwę. Spotykamy się ponownie o 18:05. Lanca.
Tak, witam. Zanim zacznę, chciałbym grzecznie poprosić pana burmistrza, aby nie naruszał mojej wolności słowa. Wiem, że będzie pan kuszony, proszę pana, ale chciałbym także, aby prasa, ACLU i inne grupy, które, jak twierdzą, dbały o wolność słowa. Cóż, zobaczymy, czy to zrobią, czy nie. Słyszeliśmy, jak mówcy opowiadający się za tą kwestią używają przekleństw i mówią o społecznościach czarnych i brązowych, mówiąc o swoich ludziach. Kontynuując moją wypowiedź, chciałbym, aby był Pan w stanie uzasadnić powód, dla którego mnie odciął, a nie tylko odciął mnie w wyniku ataku spaz, jak to robił burmistrz. Um, więc to nie jest salon burmistrza. To jest wolność wypowiedzi na forum publicznym. A ustawa Browna wymaga, aby dać nam czas na wypowiedź, gdy burmistrz wróci po napadzie szału na zapleczu i utożsamia chronioną wolność słowa z krytyką jakiejkolwiek grupy, rasy lub religii, co zostało utrwalone w orzecznictwie. Myli to z przemocą. Próbuje nam odebrać wolność słowa, która jest niezgodna z konstytucją i nieamerykańska, co nie jest zaskoczeniem ze strony tego pana, który zachowuje się bardziej jak bolszewista.
Zeznania nie są odbiegające od tematu. To jeszcze nie koniec. Proszę, pozwól mi kontynuować. Proszę, pozwól mi kontynuować. Słyszymy o społecznościach czarnych i brązowych. Za mało słyszymy o białych społecznościach, społecznościach azjatyckich. A co z ludźmi, którzy musieli uporać się z grabieżami i pożarami w miastach, na które pozwoliły te chronione grupy? Dobra. Kiedy przychodzimy tam, aby porozmawiać, a Antifa nas wygania, a nie ma ochrony policji, mówisz nam, dlaczego nie możemy.
Punktem porządku obrad jest przyjęcie polityki wykorzystania sprzętu wojskowego bez konieczności.
Dobra. Mówię wam, jestem za bronią wojskową dla policji, ponieważ ktoś musi kontrolować zwierzęta w mieście, które działają bez kontroli i równowagi. A żydowski burmistrz jest niezgodny z konstytucją i zostanie poddany kontroli. Dziękuję bardzo.
Cześć, Nick. Nacięcie. Głośniki. Chrisa Jenkinsa.
Cześć. Cześć.
Proszę kontynuować.
Prawie całe życie byłem Kalifornijczykiem. Miałem 58 lat, kiedy dorastałem w North Hollywood. Wspieram tych gliniarzy, którzy mają narzędzia potrzebne do obrony w naszej społeczności, zwłaszcza jeśli potrzebują sprzętu wojskowego. Wiesz, spędziłem początek lat 90. w North Hollywood. Tam mieszkałem, pracowałem i chodziłem do szkoły. W tym czasie mieli napad na bank. Słynny napad na bank. Ci gliniarze mieli przewagę uzbrojenia. Używana amunicja. Nie mogli się przed tym obronić. Mieli tylko strzelby dziewięciomilimetrowe. I mieli. Nie mieli nic. Podczas gdy ci goście mieli automatyczne AK z 75 okrągłymi bębnami, strzelającymi do wszystkiego. A zwłaszcza w czasach, gdy broń szturmowa była zakazana. Teraz na ulicach są ich setki milionów. Wiesz, nasza policja potrzebuje sprzętu wojskowego i historii, chyba że chcesz, żeby ci dzicy murzyny przejęli nasze ulice.
Odetnij go. Odetnij go. Odetnij go. Odetnij go.
Karol, bądź.

disko

2023-09-17, 23:34
quark napisał/a:

Przypominacie mi mojego sąsiada, który po maturze poszedł pracować na taśmę i robi tam już przeszło 16 lat i ciągle narzeka, że może zmienił by prace ale wszędzie (na lepsze stanowiska w międzynarodowych firmach) wymagają języka angielskiego, a on bidny nie w ząb nie umie i nic z tym nie robi.

nie każdy ma dobre ucho do języków, jedni szybko się uczą inni bardzo wolno, poza tym, nawet jeśli ktoś rozumiem co nieco, to nie rozumie całości na tyle aby wiedzieć o czym jest temat. Należy to uszanować a nie się wymądrzać, bo ktoś kto nie rozumie akurat obcego języka może być dużo lepszy w czymś, w czym np. Ty masz umiejętność zerową.

BenyNukem

2023-09-17, 23:48
Next speaker is -... Andreas Brevik
klasyka

ziu

2023-09-18, 00:26
disko napisał/a:

nie każdy ma dobre ucho do języków, jedni szybko się uczą inni bardzo wolno, poza tym, nawet jeśli ktoś rozumiem co nieco, to nie rozumie całości na tyle aby wiedzieć o czym jest temat. Należy to uszanować a nie się wymądrzać, bo ktoś kto nie rozumie akurat obcego języka może być dużo lepszy w czymś, w czym np. Ty masz umiejętność zerową.



Nieznajomość języka angielskiego przynajmniej w formie podstawowej w 2023 roku to kalectwo.

Ciekawi mnie ile ludzie na zachodzie ten burdel wytrzymają.

Babiczko

2023-09-18, 00:51
Gościu od razu każdego odcina i nazywa trollem bo wie jak bardzo ssie ch*ja. Współczuję rozsądnym ludziom, którzy są zmuszeni do życia tam i pieprzenia się i z murzami i żydami