18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lud Amerykański przemówił

GeorgeHarvey1 • 2023-09-17, 20:58

Sacramento, city council

metyoo

2023-09-18, 10:33
Siriuz napisał/a:

Lewakom to jest akurat na rękę, że angielskiego nie kumasz, bo nie nie dorwiesz się do zagranicznych portali informacyjnych, zwłaszcza tych ze wschodu.
....



powiadasz, że co czytania wiadomości ze wschodnich mediów potrzebny jest angielski? ciekawe!

swoją drogą takiego ch*ja, co każe wyłączyć w połowie zdania, to nawet u nas by na taczce wywieźli :)

Siriuz

2023-09-18, 11:31
metyoo napisał/a:

powiadasz, że co czytania wiadomości ze wschodnich mediów potrzebny jest angielski? ciekawe!



RT, Al Jazeera, Wion, China Daily itd

Szary_Jeleń

2023-09-18, 12:23
To samo będzie u nas po następnych wyborach jak do władzy dopadnie peło, ch*jownia, psl i inne korwonisty popie**oleńcy.

darek1234

2023-09-18, 12:45
Szary_Jeleń napisał/a:

To samo będzie u nas po następnych wyborach jak do władzy dopadnie peło, ch*jownia, psl i inne korwonisty popie**oleńcy.



Niestety, ale muszę cię zmartwić, to właśnie PiS sprowadził do Polski 450 tysięcy kolorowych, więc zaktualizuj informacje, albo wracaj do przedszkola

Siriuz

2023-09-18, 13:14
darek1234 napisał/a:

Niestety, ale muszę cię zmartwić, to właśnie PiS sprowadził do Polski 450 tysięcy kolorowych, więc zaktualizuj informacje, albo wracaj do przedszkola



A w tym czasie k***y z PO pisały petycje do Brukseli, żeby nałożyć kary na Polskę, bo miało być 10x więcej.

darek1234

2023-09-18, 14:29
Siriuz napisał/a:

A w tym czasie k***y z PO pisały petycje do Brukseli, żeby nałożyć kary na Polskę, bo miało być 10x więcej.



Siriuz, lecz się chłopie, bo masz coś nie tak z rozumem

Siriuz

2023-09-18, 15:05
W 2017 r. Donald Tusk, wówczas szef Rady Europejskiej, straszył Polskę karami: „Jeśli polski rząd będzie zdecydowany, właściwie jako jeden z dwóch, trzech w Europie, nie uczestniczyć w tym solidarnym poddziale obowiązków w sprawie uchodźców – to ma do tego, może nie prawo, bo mówimy tu o prawie europejskim, ale pewne argumenty, i jestem w stanie je zrozumieć – będzie się to wiązało nieuchronnie z pewnymi konsekwencjami. Takie są zasady w Europie”

quark

2023-09-18, 16:18
disko napisał/a:

nie każdy ma dobre ucho do języków, jedni szybko się uczą inni bardzo wolno, poza tym, nawet jeśli ktoś rozumiem co nieco, to nie rozumie całości na tyle aby wiedzieć o czym jest temat. Należy to uszanować a nie się wymądrzać, bo ktoś kto nie rozumie akurat obcego języka może być dużo lepszy w czymś, w czym np. Ty masz umiejętność zerową.



Chłopie, umiesz mówić i pisać w jednym z najtrudniejszych języków świata. Nie możność nauczenia się angielskiego we współczesnych czasach (dostęp do materiałów, nauczycieli, lekcji i kursów, online i tradycyjnie) to lenistwo a nie brak talentu.....
Szanuję, że ktoś może czegoś nie wiedzieć ale pie**olenie, że ktoś nie da rady się tego nauczyć to sranie babci po krzakach.

mazga50

2023-09-18, 16:34
ziu napisał/a:

Nieznajomość języka angielskiego przynajmniej w formie podstawowej w 2023 roku to kalectwo.
Ciekawi mnie ile ludzie na zachodzie ten burdel wytrzymają.



Ja znam angielski ale słabo, a choć jestem w stanie się porozumieć przy jego pomocy, to "czasami ręce bolą". Natomiast znam rosyjski i niemiecki (ze względów położenia Polski) i to całkiem dobrze. Jakie ty znasz języki obce prócz angielskiego?

darek1234

2023-09-18, 19:17
Siriuz napisał/a:

W 2017 r. Donald Tusk, wówczas szef Rady Europejskiej, straszył Polskę karami: „Jeśli polski rząd będzie zdecydowany, właściwie jako jeden z dwóch, trzech w Europie, nie uczestniczyć w tym solidarnym poddziale obowiązków w sprawie uchodźców – to ma do tego, może nie prawo, bo mówimy tu o prawie europejskim, ale pewne argumenty, i jestem w stanie je zrozumieć – będzie się to wiązało nieuchronnie z pewnymi konsekwencjami. Takie są zasady w Europie”



Tymczasem od tego czasu ciapaki zaczęły nawiedzać masowo nasz kraj, a Tuska już nie było. Oj, oj, znawca z ciebie jak z kozy żona

Siriuz

2023-09-18, 19:27
darek1234 napisał/a:

Tymczasem od tego czasu ciapaki zaczęły nawiedzać masowo nasz kraj, a Tuska już nie było. Oj, oj, znawca z ciebie jak z kozy żona



Nie wiem, skąd masz te swoje ch*jowe dane, ale jak twierdzisz, że do nas trafiło prawie pół miliona imigrantów (nie licząc Ukraińców), to co najmniej od dekady nie byłeś za zachodnią granicą i kompletnie ignorujesz filmy na ich temat na Sadolu.... no albo po prostu jesteś szurnięty, co w sumie najlepiej by opisywało całą Twoją twórczość tutaj.

darek1234

2023-09-18, 21:37
Siriuz napisał/a:

Nie wiem, skąd masz te swoje ch*jowe dane, ale jak twierdzisz, że do nas trafiło prawie pół miliona imigrantów (nie licząc Ukraińców), to co najmniej od dekady nie byłeś za zachodnią granicą i kompletnie ignorujesz filmy na ich temat na Sadolu.... no albo po prostu jesteś szurnięty, co w sumie najlepiej by opisywało całą Twoją twórczość tutaj.



A co mnie obchodzi co jest za zachodnią granicą? Ja wiem, że was, ruSSkich kacapów, interesują inne kraje, zwłaszcza jeżeli chodzi o mordowanie i grabież, ale mnie nie bardzo

metyoo

2023-09-18, 22:27
Siriuz napisał/a:

RT, Al Jazeera, Wion, China Daily itd


nie no, same media z wzorcowych demokratycznych krajów :)

Siriuz

2023-09-19, 00:16
metyoo napisał/a:

nie no, same media z wzorcowych demokratycznych krajów



Ano zapomniałem jeszcze o NKNews :) O to właśnie chodzi, żeby uciec od propagandy demokratycznego k***idołka.

raistpol

2023-09-19, 04:45


Bartshin napisał/a:

bo burmistrz jest żydem), kolejny że burmistrz ssie małe penisy (?)xD



nikt Cie nie uświadomił, że rabbie przy obrzezaniu każdego koszernego kaszojada ssie jego okrwionego ch*jka ku chwale Boga? :D