18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lublin, wypadek 29-11-2015 - rondo Wincentego Pola, Czechów

krzyks • 2015-11-30, 13:18
Jeden patrzył na znaki, drugi na światła.... :homer:



... wymuszenie oczywiste, ale chyba można było tego uniknąć.... :roll:

jackalski

2015-12-01, 11:14
TytanowaPyta napisał/a:



Ale się spiąłeś dzieciaczku. Mam nadzieje, że nie jeździsz według tych zasad... Jak tak to lepiej odrazu jebnij sobie w głowę z czegoś. Może w ten sposób uratujesz czyjeś życie ?



Dzieciaczkiem to chyba Ty jesteś, albo trollem. Jeżeli masz prawo jazdy to chyba znalazłeś je w Pringelsach, albo tatuś zapłacił. Tak czy inaczej mam nadzieję, że nie spotkam Ciebie nigdy na drodze, bo to może byc dosyć niebezpieczne.

Za "Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym"
Cytat:


Art. 5. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani stosować się do poleceń i sygnałów dawanych przez osoby kierujące ruchem lub uprawnione do jego kontroli, sygnałów świetlnych oraz znaków drogowych, nawet wówczas, gdy z przepisów ustawy wynika inny sposób zachowania niż nakazany przez te osoby, sygnały świetlne lub znaki drogowe.

2. Polecenia i sygnały dawane przez osoby kierujące ruchem lub uprawnione do jego kontroli mają pierwszeństwo przed sygnałami świetlnymi i znakami drogowymi.

3. Sygnały świetlne mają pierwszeństwo przed znakami drogowymi regulującymi pierwszeństwo przejazdu.


pa...........ix

2015-12-01, 14:41
O k***a, piesi weszli na pasy, potrącił ich naj***ny typ - wina pieszych, bo się nie obejrzeli. Typ zapie**ala przez miasto, jakiś koleś wymusił - wina tego co WYMUSIŁ, bo przecież ten co miał zielone był na prawie. j***ne barany. :D

Ty...........ta

2015-12-01, 15:51
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Chciałbyś cipeczko, zasmucę cię ale po prostu zareagowałem z troską (o innych użytkowników dróg) na głupotę takiego "miszcza" kierownicy jak ty.
To że zabijesz siebie jest na plus i mam wielką nadzieję że nikt postronny przy tym nie ucierpi.

Masz miszczuniu prostej wytłumaczę ci: kierowca pastucha nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej co widać w 0:21 miał sygnalizator który zbagatelizował, kierowca z kamerką miał zielone światło(czyli tamten miał czerwone) więc prawidłowo wjechał nie spodziewając się że za kółkiem siedzi typowa tępa TytanowaPyta



Widzę, że ktoś chce się napie**alać. Chodź na solo lamerze. Nie takich jak ty już porobiłem. 8-) Swoją drogą zauważyłem, że o wiele łatwiej doprowadzić do szału przez monitor dorosłego przeważnie rozważnego człowieka niż dzieciaka :P

@EDIT

@jackalski
Stary weź mi się nie wpierdzielaj w k***ianie innych. Ok ?

defcon1

2015-12-01, 16:34
Telefonu szukał, słychać jak zaczyna dzwonić...