18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubisz techno?

speedfreak • 2010-06-22, 02:01
Ukraina została zmiażdżona przez Polskiego wykonawcę muzyki technicznej. :terror:

... dobry dj tutaj gra ...
:terror: <3

fallout444

2010-06-27, 23:30
Bo z taka muzą to trzeba jak z seksem analnym, na sam początek coś lekkiego, delikatnie potem dopiero poszerzać troszkę "horyzonty" o nowe doświadczenia bazując i odwołując się na wcześniej zdobytych doświadczenia.
Na początek polecał bym coś przyjemnego, np to:



Lashlo, w sumie masz rację. Ja jestem tyćkę przewrażliwiony jeśli chodzi o subkulturę metalową a w niektórych postach (częste u adminów ) aż śmierdzi metalem ;) więc się czepiam, bo sie wk***iam.
Żeby nie było, że sam jestem ograniczony wspomnę tylko, że posiadam włosy do samego dupska, brodę i gram w zespole metalowym jako basista a jako gitarzysta jestem na etapie tworzenia własnego projektu w tych klimatach. Mimo tego, że muzyki nie lubię to samo jej tworzenie i granie strasznie mnie kręci.

Rh...........ox

2010-06-27, 23:44
Sam słucham EBM ale to jest dla mnie po prostu wielkie kupsko na patyku ;f

Devil

2010-07-07, 05:39
Stachustach187 napisał/a:

z tego co mi wiadomo to quato bawi sie tak zupełnie na trzeźwo...



Info potwierdzone na 100% ;-) Ba, takiej muzyki nie da sie sluchac / grac na porobieniu, efekt bylby odwrotny do tego zamierzonego. Tona tabsow bardziej by sie przydala na wystep pedo'Feel'a ;) I to nie jest Techno tylko Terror / Speedcore z lekkim musnieciem Frenchcore'u. W ogole to dzwiek na tym filmiku jest masakrycznie znieksztalcony. To nie jest muzyka dla mas i wielu tego nigdy nie zrozumie bo to jest czysty underground - muzyka z podziemia. Nie widze w tym zadnego absurdu :roll:


Basler

2010-07-14, 22:46
Dobrze gadasz Devil. Ta muza ma pozostać nieznana, Tc/Sc nie ma na celu dążyć do wynurzenia na powięrzchnie. Ten kto będzie chciał posłuchać i tak do tego dotrze :lol:
Każdy słuchający ciężkiej muzy el. zatrzymuje się na jakimś gatunku (Hardstyle, Hardcore, Industrial Hardcore...), ale niektórym to nie wystarcza tak jak mi heh :-D

in...........de

2010-07-14, 23:58
Specjalnie dla Sadystów
oto Sadistica

dla mnie to mocniejsze niż speedcore.

Tu jeszcze jeden z popularniejszych z działu industrial hardcore techno: